60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Kas turi nutikti lietuviams, kad šie nustotų būti parsidavėliais ir vieną kartą pradėtų gerbti save, savo kultūrą, papročius ir savo brolius?!!


„Daugelis nelietuvių yra puikūs policijos, priešgaisrinės gelbėjimo tarnybų, pasienio tarnybos darbuotojai - visos šios struktūros Lietuvoje yra gerbiamos, žmonės jomis pasitiki. Ir, deja, turime tikrų lietuvių, kurių pavardės tapo išdavystės ir kraujo praliejimo simboliu: Algirdas Paleckis, Antanas Sniečkus, Juozas Markulis ... Daugelis lietuvių sovietmečiu buvo tarp kovotojų su banditizmu batalionų, skundikų, kolaborantų “, - papasakojo Gitanas Nausėda interviu lietuviškam laikraščiui rusų kalba „Obzor“.


Vilniaus universitetą baigiau 1974 metais. Tuo metu tai buvo rimta mokymo ir mokslo įstaiga. Laikai pasikeitė. Dabar čia esama profesorių, dėl kurių man gėda, kuriems būtų geriau dirbti kokius primityvesnius darbus, kad ir šluoti gatvę priešais mano Alma Mater. Vienas tokių yra „istorikas“ Alfredas Bumblauskas liepos 6 dieną, Lietuvai minint Valstybės arba Karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną, apdergęs ir Karalių Mindaugą, ir Prezidentūrą, ir Vilniaus Universitetą.


Lietuvos p-rezidentas Gitanas Nausėda pareiškė, kad buvusio "Socialistinio liaudies fronto" lyderio Algirdo Paleckio pavardė tapo "išdavystės ir kraujo praliejimo simboliu". Apie tai pasakė interviu leidiniui "Obzor". Lietuvos vadovas teigė, kad lojalus ar nelojalus piliečių požiūris priklauso nuo to, ar žmogus jaučiasi valstybės dalimi, ar gali dalyvauti priimant sprendimus, bei nuo to, ar atsižvelgiama į jo nuomonę ir interesus.


Nuotraukoje matome Lietuvos elito atstovą, daugkartinį Seimo narį, tobulai išlaikiusį protokolo reikalavimus, keliamus dalyvaujant valstybiniame renginyje prezidentūroje.Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Skandinavijos bankų statytinis, sėkmingas finansiškai SEB banko orakulas ir , deja, Lietuvos prezidentas G.Nausėda Lietuvos valstybės priklausymo JAV dieną blykstelėjo savo sorosinės istorijos žiniomis. Be kitų absurdiškų teiginių nacionalistinės paranojos šventės proga G.Nausėda pareiškė, kad A.Paleckio pavardė tapo Lietuvos kompradorinio elito, landsberginės chuntos antivalstybinės veiklos, nacionalinių interesų išdavystės demaskavimo simboliu.


Generalinio direktoriaus – 70 394,86 Eur, generalinio direktoriaus pavaduotojo – 60 957,05 Eur, interneto departamento vadovo – 121 665,87 Eur


Vienas epizodas. Vilnius, nedidelis parkas priešais namą Vileišio gatvėje Nr. 15, į žemę įkasti šiukšlių konteineriai už 50 metrų nuo namo.


Šiandien, vienas didžiausių melagingų naujienų ir propagandos skleidėjų 15min, cituodami kitą propagandinį leidinį Politico, nepasikuklino persigandusiems skaitytojams pranešti, jog: Vakcina nesaugos amžinai gali tekti kiekvienais metais skiepyti visą planetą. Vakciną įprasta pateikinėti kaip šventą skystį, kurį be jokių klausimų turėtų leistis kiekvienas, nesvarbu kokiais kiekiais.JAV prezidentas susiduria su rimtomis perrinkimo antrai kadencijai problemomis. Atskiros apklausos rodo, kad jo atsilikimas nuo Joe Bideno jau viršija 10 procentų, silpnėja net tradicinių rėmėjų parama. Žinoma, labai reikalą jam pagadino koronavirusas ir vadinamasis "juodasis Maidanas", kurį papildomai pakursto oponentai.


Kiek kartų gyvenime jau mačiau šitą istoriją? Kai iš dvasios ubago buvo virstama realiu ubagu? Kai “modernumas” buvo apgaulingas, o vertę pamatydavo tie, kas turėjo ne akis, o kultūros.


LDiena tęsia savo misiją tiriant ir tikrinant Lietuvos pasirengimą gynybai nuo puolančio ruso. Pagaliau jūs išgirsite atsakymą į klausimą: AR LIETUVA SAUGI? AR LIETUVA PASIRUOŠUSI ATREMTI PUOLIMĄ?


Siekis atgaline data pervadinti Lietuvos valdovus – didžiuosius kunigaikščius – slavišku „karaliaus“ titulu tai paūmėja, tai vėl atslūgsta jau seniai. Pirmosios diskusijos šia tema bangos praūžė lietuvių išeivijos spaudoje XX a. viduryje ir antrojoje pusėje, o po nepriklausomybės atkūrimo pasiekė ir Lietuvą.


Istorinis Lietuvos karalius Mindaugas yra garbinamas istorikų ir politikų. Tačiau istoriniai šaltiniai liudija, kad Lietuvos valstybės simboliu paskelbtas žmogus buvo bailys, klastingas žudikas ir išdavikas, išgama, karūną gavęs mainais į pusę Lietuvos.Liepos 6 diena — Valstybės diena. Ši diena — Lietuvos valstybinė šventė, kuri yra švenčiama liepos 6 dieną minint pirmojo ir vienintelio Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnaciją. Diena oficialiai yra švenčiama nuo 1991 metų. 1990 metų spalio 25 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba-Atkuriamasis Seimas įstatymu "Dėl švenčių dienų" liepos 6-ąją — Mindaugo karūnavimo dieną — paskelbė Valstybės švente.


Jėgos nelygios, bet ar mes galime ką pakeisti?


Pagal Lietuvos Konstituciją teismų sistema yra nepriklausoma. Tačiau tame pačiame pagrindiniame šalies įstatyme teigiama, kad prezidentas skiria svarbiausius Temidės tarnus. Tai reiškia, kad jis gali spręsti, kas vadovaus visam teisminiam procesui valstybėje. Taigi, šiuo atveju nepriklausomybė vis dar yra reliatyvi sąvoka.  Juk teisėjai irgi žmonės. Tai patvirtina praėjusių metų skandalas, kai buvo suimti trys dešimtys teisėjų ir advokatų, įtariamų kyšininkavimu.


JAV prezidentas susiduria su rimtomis perrinkimo antrai kadencijai problemomis. Atskiros apklausos rodo, kad jo atsilikimas nuo Joe Bideno jau viršija 10 procentų, silpnėja net tradicinių rėmėjų parama. Žinoma, labai reikalą jam pagadino koronavirusas ir vadinamasis "juodasis Maidanas", kurį papildomai pakursto oponentai.


2020 m. birželio 30 d. paskelbtais oficialiais duomenimis, per pirmuosius metus po Konstitucijos Aštuntosios pataisos, draudusios abortą, panaikinimo, Airijoje iš viso atlikti 6 666 abortai. Birželio 30 dieną Airijos sveikatos departamento pateiktoje pirmojoje metinėje ataskaitoje po abortų įstatymų liberalizavimo teigiama, kad 6 542 iš 2019 metais atliktų abortų įvyko „ankstyvoje nėštumo stadijoje“.Nors sutartys lietė visas nacionalines mažumas, ypatinga reikšmė jų žydams nebuvo paslaptis [36]. Žydų delegacijų komitetas tęsė funkcionavimą ir pasibaigus Paryžiaus konferencijai, užsiimdamas žydų mažumos teisių gynimu pagal priimtas sutartis, o 1936 m. jį pakeitė vietoj jo sukurtas Pasaulio žydų kongresas (situacija pasikeitė ryšium su atėjimu į valdžią Vokietijoje nacistams).


R. Šalaševičiūtė tikrųjų pedofilų ir homoseksualų pavardžių nepateiks, nes tai būtų neteisėta ir neetiška


Iš pradž jaučiaus kvailai, mat iki šešių reik voliotis lovoj, tai blemba net nepatogu…. Nei tau galvijų šert, nei karvių melžt, nei mėšlo vežiot, nei krosnies kurt neverč… Pasakykit Vaciui ir Stepukui, kad reik tik sava lovą paklot (prie to galim i priprast) ir iki pusryčių kelis daiktus pavalyt. Visiem vyrukam kasdien reik skustis, bet tai nėr baisu, nes yr karšts vanduo. Visą laik, bet kurią valandą! Pasakykit mana Zigmukui, ka tik pusryčiai čia juokingi, tipo europietiški. Prasti popieriai matyt toj Europoj, oi, prasti… Tik viens kiaušins, pora permatomų riekelių kumpia i sūria. I da kažkokių grūdų, kurių net vištos nelestų, su pienu.


Šveicarų istorikas dr. Danielis Ganzeris (Daniele Ganser) – žymus mokslininkas, nagrinėjantis CŽV, kurią, kaip ir lingvistas, mąstytojas Noamas Chomskis (Noam Chomsky), vadina teroristine organizacija, veiksmus.


Dalinuosi su visa Tauta išskirtinai elitui pasiekiamomis Kuršių Nerijos pramogomis. Pasinerkite į gongų maudynes nemokėdami 30 eurų už įvažiavimą į Kuršių Nerijos VIP-ų draustinį.LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Jemeno"Ansar Alla" judėjimo kovotojai (husitai) birželio 23 dieną užpuolė objektus Saudo Arabijoje, atvirai tai pareiškė ir pademonstravo savo ginklų pranašumą prieš Amerikos oro gynybos sistemas "Patriot". Iš husitų kontroliuojamos teritorijos buvo paleista keletas nepilotuojamų orlaivių  ir raketų, kurie įveikė daugiau nei 700 km, tris pozicines oro gynybos sistemos zonas ir smogė į taikinius Rijade.


Didžiosios Britanijos karališkos šeimos atstovui ir buvusiam JAV prezidentui mesti kaltinimai dėl dalyvavimo Jeffrey Epstein pedofilijos skandale.  Rose McGowan ragina suimti karališkos šeimos atstovą, princą Andrew, ir Billą Clintoną dėl jų tariamų ryšių su velioniu Jeffrey Epsteinu. Ši informacija paplito po to, kai buvo areštuota įtariama J. Epstein seksualinės prievartos bendrininkė Ghislaine Maxwell.


Eilinį kartą po pasibaigusių Prezidento rinkimų (laimėtų R.Pakso) pasipylė kaltinimai rinkėjams dėl jų nepilietiškumo, nesusigaudymo, už ką turėjo balsuoti. Rūstinosi politikai, niršo dalis inteligentų, politologų. O ar nevertėtų pirmiausia atsigręžti į save. Gal tuomet būtų suvokta, kad kas per 12 metų pasėta, tas ir pjaunama.Beliko tik pridurti: „O dabar imkite ginklus ir leiskit jiems suprasti, kad mes  taip paprastai neatsisakysime savo amerikietiškų vertybių“. Bet pati kalba, pati karinga susirinkusiųjų nuotaika, tai jau užuomina į tai, kad baltosios Amerikos laukia karas prieš „kairįjį fašizmą ir juodąjį rasizmą“.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


Kaip mes atmestinai ir netikusiai pasitinkame svarbiausios Lietuvos partnerės, globėjos ir gynėjos nuo puolančio okupanto ruso - Jungtinių Amerikos Valstybių Nepriklausomybės dieną!


| 1970-01-01 | Lietuva | |Favipiraviras , taip pat žinomas kaip T-705 , Avigan , arba favilaviras.


Artėjant JAV prezidento rinkimams, pajėgos, pasivadinusios „III% Security Force", ruošiasi kovoti prieš demokratus. Šios grupės lyderis Krisas Hilas (Chris Hill) tvirtina, kad šiuo metu JAV vyksta perversmas, ir žmonės pradeda suvokti, kad tai jau nebe sąmokslo teorijos: "Jei nebūsime vieningi, Amerikos kitąmet jau nebebus.“


Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Šį sekmadienį, liepos 12 d. šalyje bus neeilinė diena – lygiai metai, kai Lietuvai vadovauja prezidentas Gitanas Nausėda. Šia proga valstybės lyderis davė išskirtinį interviu valstybiniam transliuotojui ir liepos 7 d. laidoje „Dienos tema“ įvertino 365 savo darbo dienas, didžiausius metų pasiekimus bei nesėkmes. Pasak G. Nausėdos metai „buvo labai įdomūs, permainingi metai“. „Jie galbūt prasidėjo vienu ritmu, vienu tempu. Po to kilo tam tikrų nesutarimų su Vyriausybe dėl konkrečių ministrų. Po to prasidėjo koronavirusas“, - pasakojo šalies vadovas. Svarbiausias pasiekimas, pasak G.


Liepos 4-ąją prie Baltųjų Rūmų Vašingtone BLACK LIVES MATTER (BLM) aktyvistai kartu su komunistais (RevCom, The Revolutionary Communist Party, USA) sudegino JAV vėliavą.Mokslininkų teigimu, Mokslininkų teigimu, UV-C lempa, kurios galia yra 13 vatų, gali išvalyti 15 kvadratinių metrų kambarį nuo koronaviruso


Donald Trump goes to church with bible and declares war on Bill & Melinda Gates Foundation, the Rockefeller Foundation and The Committee of 300.


Lietuvos istorikai teigia, kad karūnavimo ceremonija įvyko Kernavėje, netoli dabartinio Vilniaus. Baltarusijos istorikai nurodo kitas šiuolaikinės Baltarusijos teritorijos vietas. Karalius Mindaugas laikomas pirmuoju valdovu, kuris sugebėjo suvienyti Lietuvą ir sukurti Lietuvos valstybę. Todėl nuo 1991 metų Lietuvai atgavus nepriklausomybę, ši diena švenčiama kaip Valstybės diena. — Mindaugai, sveikinu su švente ir vardadieniu.


Kada pagrindinis žmonių žudymo įrankis - dirbtinio kvėpavimo aparato masinis naudojimas buvo paviešintas, pasaulinės aferos įpūtėjams nebeliko nieko kito, kaip pradėti lengvinti karantiną. Nes numatyto mirusiųjų skaičiaus, be šio aparato pasiekti neįmanoma. Tiesiog atkreipkite dėmesį į tai jog mirusieji nuo koronoviruso gydymo aparatu (bent jau Italijoje ir Ispanijoje) yra kremuojami, tokiu būdu paslepiant nusikaltimo pėdsakus.


Liepos 6 d. švenčiame Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, nes 1253 m. liepos 6 d. (pasak kitų, birželio 29 d.) Lietuvos valdovas Mindaugas buvo karūnuotas Lietuvos karaliumi…  Ta proga prisimenamas esą pirmas ir vienintelis Lietuvos karalius Mindaugas…UH-60M "Black Hawk" sraigtasparnių ir susijusios įrangos pardavimą Lietuvai, numatomos išlaidos siekia 380 milijonų JAV dolerių (335,9 milijono eurų).


Rašau ką pastebėjau – labai gali būti, kad internete pastaruoju metu plintantis Ukrainos Maidano 2013 m. plakatas bei šiemet Londone pasirodęs BLACK LIVES MATTER plakatas, būdami itin panašūs, turi tą patį autorių ir užsakovą. Internautai spėja, kad tai gali būti filantropas-spekuliantas Džordžas Sorošas (George Soros), neoficialiai dar vadinamas spalvotųjų revoliucijų seneliu. Jei šia versija suabejosite, į pagalbą ateis Dž. Sorošo įsteigto Atviros visuomenės fondo (Lietuvoje veikiančio kaip Atviros Lietuvos fondas) siūlomas išsamus įvadas į Maidano įvykius Ukrainoje. Jei suabejosite net tuo, kad Dž.


Bavarijos Obergünzburge, pirmadienį 13:10, stebint visiems autobuso keleiviams, tarp jų buvo daug moksleivių, prieglobsčio prašytojas iš Afganistano peiliu subadė buvusią savo žmoną. Į įvykio vietą atvyko trys greitosios pagalbos ekipažai, sraigtasparnis, tačiau 27-metės moters išgelbėti nepavyko, po pietų ligoninėje ji mirė.


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Vokietijos leidinys „Der Spiegel“ paskelbė tyrimo medžiagą, kurioje ekspertai patvirtino, kad Maskvos antidopingo laboratorijos direktoriaus Grigorijaus Rodčenkovo parašas bylose, susijusiose su buvusių Rusijos biatlonininkių Olgos Zaicevos, Janos Romanovos ir Olgos Viluchinos dopingo mėginiais, yra itin žemos kokybės klastotė. Rusijos dukart olimpinė čempionė Olga Zaiceva Sočio Olimpiadoje, 2014 metai.Istorija neturi nieko bendro su realybe. Bet kokį sutapimą realybėje ir laikyti tik sutapimu. --- Seimo rūmuose nuo seno Tata Landsbergis gyveno. Ir turėjo jis anūką — Riestanosį Gabrieliuką... Paikas buvo tas anūkas — Riestanosis Gabrieliukas: Nesurūgęs, nesustiręs, Bet… kur eina, ten ir girias:


Toliau siautėjant teroristinei ANTIFA organizacijai Lietuvoje žiniasklaida apie tai rašo ypač nedaug, nepaisant to, kad  protestas jau atėjo iki Lietuvos. ANTIFA yra radikaliosios kairės jėga, kuri niekaip nėra suderinama su žodžio ar nuomones laisve, nes priešinga nuomonė yra sutinkama tiek psichologiniu, tiek fiziniu smurtu.


Did you know that Bill Gates' real name is William Henry Gates III? Nowadays, he is known as Bill Gates (III) where III means the order of third. So what's so eerie about this name?


Lygiagrečiai su tuo vėl užsukama "Raudonos Dalios" tema. Apie agento "Magnolija" ryšius su KGB jau priminė, toliau pagal "(scenarijų) bus pateikiama tokia visada aktuali istorija kaip Vilniaus TSKP "partškola", darbas TSRS ambasadoje Vašingtone 1991 metais, studijos Leningrado Ždanovo valstybiniame universitete, TSKP CK visuomeninių mokslų akademija ir pan., iki jos asmeninio gyvenimo detalių. "Zabronzovet" (įsikūnyti bronzoje, apytikr. vert) savo didybę ir įeiti į Lietuvos istoriją didžiu valstybininku Daliai Polikarpovnai neleis. "Šlubą antį" sutryps iki prezidentinės kadencijos pabaigos.


„Lukiškių aikštėje įrengtas pliažas galimai naudojamas Laisvės partijos rinkimų tikslais.Jurbarko teismo teisėja Gražina Gudžiūnienė paleido į laisvą kikboksininką, kuris žiauriai sumušė ir mėgino išžaginti nepilnametę merginą.


Jeigu lyginti Lietuvos partijas su krepšinio komandomis, "Valstiečiai" (kurie oficialiai dar nepasakė, kas juos ves į rinkimus, bet kurių lyderiai nuspėjami) primena ekipą iš NBA, kur kolektyvai dažniausiai formuojami pagal principą — žvaigždė (viena arba kelios) ir likusieji, kurių užduotis ją "aptarnauti".


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Birželio 5 dieną V4 šalys (Lenkija, Vengrija, Čekija ir Slovakija), o taip pat Estija, Latvija ir Slovėnija nusiuntė į Briuselį laišką, kuriame jos atmetė rengiamą Asylpact, t.y. bet kokius ES pasiūlymus reikalauti iš valstybių narių priimti migrantų kvotas. Vietoj to jos siūlo sustiprinti ES sienas. Šį laišką pasirašė minėtų valstybių vidaus reikalų ministrai. Lietuvos parašo nėra! Apie tai pranešta Vyšegrado šalių informaciniame biuletenyje Twitter Visegrad24.


Liepos 6 d. nepriklausomas Žmonių partijos portalas pranešė, kad „lietuviai skeptiškai vertina demokratijos veikimą šalyje, dalis vis dar ilgisi tvirtos rankos ir savo valdžią vertina skeptiškiau, nei, pavyzdžiui ES ir NATO“. „Tad kiek žmonių ir kaip būtų pasiryžę ginti tokią valstybę?Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.


Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis