60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

"Novatek" ir "Gazprombank" "Kriogaz-Vysock" gamyklos pirmaisiais veiklos metais pagamino daugiau kaip 400 tūkst. tonų suskystintų gamtinių dujų, pranešama 2019 metų finansinių rezultatų publikacijoje pagal TFAS. 2019 metais "Kriogaz-Vysock" pagamino 0,4 mln. tonų SGD, kurios buvo parduotos Šiaurės Vakarų Europos ir Baltijos regiono rinkose. "Novatek" priklauso 51 proc. gamyklos aktyvų, o "Gazprombank" — 48,9 proc.


Vakar Vokietijos Hanau mieste 43 metų amžiaus Tobias Rathjen nušovė 9 imigrantus, o po to nušovė savo 72 metų motiną ir nusišovė pats. Bild pranešė, kad nusikaltėlis parašė raštelį. Jame jis sako, kad jeigu Vokietija nepajėgia išvaryti atėjūnų, juos reikia naikinti. Šio raštelio nuotrauka nėra skelbiama, todėl sunku ką pasakyti apie tikslų jo turinį.


Mielos moterys, prašau, dabar jūsų eilė paraginti Agnę susirūpinti savo sveikata", — prašo Zuokas.


Švedija dėl dešimtmečius valdančių socialdemokratų vykdomos migracijos politikos atsidūrė ties „žlugusios valstybės“ slenksčio. Švedijoje gyvenantys imigrantai iš trečiųjų šalių ne tik plėšia ir muša švedus, bet ir žemina juos, ant švedų šlapinasi. Košmariškas jaunų švedų pažeminimasAštuoniolikmetis, kurį Švedijos žiniasklaida vadina „Peteriu“, išėjo iš Stokholmo metro stoties Björkhagen ir beveik buvo namuose, kai jį sustabdė du juodaodžiai migrantai.


Puota maro metu? Taip. Ar gali nors vienas pensininkas iš savo pensijos apsilankyti "Naručio" restorane? Gali, bet tai būtų tik keletą kartų.


Artėjant Lietuvos nepriklausomybės akto atkūrimo trisdešimtmečiui vėl grįžtama prie ypač aktualaus klausimo Lietuvoje ir svetur gyvenantiems tautiečiams – valstybės vadovo statuso suteikimo Aukščiausiosiojo Sovieto (vėliau pervadinto į Atkuriamąjį Seimą) pirmininkui Vytautui Landsbergiui, ėjusiam ne tik parlamento, bet ir valstybės vadovo pareigas. Apie tai pranešė valstybinis transliuotojas, vadovaujama Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės, cituodamas naujienų agentūrą ELTA. „Nors parlamentinių partijų vadovai pripažįsta, kad profesorius V.


Prezidento Volodymiro Zelenskio žodžiai: „Mes visi esame žmonės, prašau solidarumo.“


"Landsbergistai" supranta, kad žmonės pamiršta jų juodus darbelius, todėl, pasitelkdami sau pavaldžias masines kvailinimo priemones, ir vėl demonstruos Lietuvos "gelbėtojus".


Politinės partijos „Nacionalinis susivienijimas“  p r o g r a m a TAPKIME POLITINE TAUTA Atgimimo įkvėptas Sąjūdis įstengė atkurti nepriklausomą Lietuvos valstybę. Tačiau  atkurtos valstybės gyvenimo, vadovaujantis Sąjūdžio iškelta Lietuvos vizija, sutvarkyti nepavyko. Lietuvos valstybė netapo lygi ir teisinga visiems.


Įves papildomas sąlygas vizai gauti: darbo pasiūlymo buvimą ir anglų kalbos žinias, praneša Britanijos vidaus reikalų ministerija.


Tas juokingai rūstus teisingumas, kai sunkiais nusikaltimais kaltinamieji gyvena laisvai, o juokingai mažais – varžomi apykojėmis, užstatais ir reikalavimais būti namuose nakties metu. Vasario 14 d. kreipiausi į Panevėžio apygardos teismą prašydama panaikinti visas man taikomas kardomąsias priemones. Šiandien Panevėžio apygardos teismas konstatavo, kad visos N. Venckienei paskirtos kardomosios priemonės – intensyvi priežiūra, 10 tūkst.


Vilniaus dailės akademijos parodų salėje „Titanikas“ ketvirtadienį atidaryta paroda „Laisvės kariai“. Čia buvo pristatytas dizainerio Giedriaus Paulausko šešerius metus trukęs istorinis dizaino tyrimas ir jo rezultatas: atkurta autentiška partizanų uniforma ir jos simbolika.


Visa žiniasklaida skamba, jog aktorė Kuodytė šiandien atvyks į Prezidentūrą ne tik apdovanojimo, bet ir... laisvųjų, nepriklausomųjų kūrėjų beigi menininkų „atlyginimų aptarti”!


Pasaulio finansų sistema – pasaulinės ekonomikos skeletas. Jeigu anksčiau, Karlo Markso laikais, jo žymioji formulė skelbė „prekės-pinigai-prekės“. Tai dabartiniame pasaulyje ji atrodo jau kitaip: „pinigai-prekės-pinigai“. Pinigai, kurie kažkada buvo sugalvoti kaip instrumentas, aptarnaujantis prekių apyvartą, iš pradžių patys pavirto preke, o paskui iš pagalbinio instrumento pavirto svarbiausia gamybos priemone, kalbant to paties Markso terminais. Rezultatas: jeigu anksčiau pasaulio pinigai atspindėjo pasaulio prekių apyvartos situaciją, tai šiandien pasaulio ekonomika tampa finansinio pasaulio atspindžiu.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Spektaklio "Ušackas ir Šimonytė" vertas oskaro. Prastumta prezidentė yra kontroliuojama vieno asmens, kuris ją stumia, o išrinktas Prezidentas - turi tautos tikrąjį mandatą ir jį saugo.


„Valstiečių“ lyderis Ramūnas Karbauskis skeptiškai žiūri į konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio neformalų kvietimą vienytis atsakingoms partijoms, kurių pagrindu po Seimo rinkimų būtų galima formuoti valdančiąją koaliciją. R. Karbauskis klausia, ar konservatoriai patys save mato kaip atsakingą partiją, nes pasak jo, atsakomybės už savo priimtus sprendimus konservatoriai nesugebėjo prisiimti.  „Po rinkimų paaiškės, kas ką kvies.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


JAV pajėgos, sutelktos prie Meksikos sienos, sekmadienį panaudojo ašarines dujas prieš migrantus, kai dalis jų pamėgino prasibrauti pro tvorą, skiriančią abi šalis.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Respublikonų partijos dominuojamas JAV Atstovų rūmų komitetas pritarė pataisai, kuri apsaugos mokesčių mokėtojų lėšomis remiamas religines įvaikinimo agentūras nuo prievolės atiduoti vaikus įsivaikinti vienalytėms poroms, taip pažeidžiant savo įsitikinimus. Nors daugumai tai atrodo kaip žingsnis religinės laisvės apsaugos ir vaikų gerovės užtikrinimo link, Demokratų partijos atstovai ir LGBT aktyvistai piktinasi pataisa ir vadina ją „teise diskriminuoti“.


O gal išties jokio esminio skirtumo tarp vaikų ir šunų auginimo nėra? Ir aš pats, kaip šunų neturėjęs, bet užauginęs vaikų, galėčiau pretenduoti į kokį konkursą kinologijos specialisto pareigybei? Jeigu jau šunų maisto paslaptis perkandę žmonės, kurių augintinių kailis žvilga saulėje, pasijaučia kompetetingais dalinti patarimus mamoms kūdikių mitybos klausimais?


Sudėtingos derybos su Lukašenka, keisti Pompeo pareiškimai Kijeve (apie tai, kad Kijevas jau nesusigrąžins Krymo) ir kai kurie kiti įvykiai duoda peno įvairiems pamąstymams. Be abejo, 99% jų (pamąstymų) yra arba žmonių, kurie nelabai supranta, kas vyksta, o taip pat sąmoningai provokuojantys pranešimai (kaip kad, pavyzdžiui, tas faktas nava Lukašenka jau susitarė dėl Baltarusijos įstojimo į NATO), tačiau protingų minčių yra stebėtinai mažai.


Įdomus reiškinys, kaip neva „nešališkos“ žiniasklaidos organai labai jau šališkai (kaip taisyklė! – kaipgi kitaip?..) atsirinkinėja, ką ryškiausiai parodyti (be to, atitinkamu, skaityk – „teisingu“ kampu), o ką – kone visai nutylėti. Lyg nieko nė nebūtų. Puikiu šito pavyzdžiu dabar turime jau gerą savaitę besitęsiančius bruzdėjimus Prancūzijoje, apie kuriuos mūsuose kol kas negirdėti nei žodžio.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Suėjo 5 metai, kai JAV, mažoji ir bjauri britaškė bei “laisvosios” JAV kolonijos, ES šalys įvykdė valstybinį perversmą Ukrainoje.


Kitą dieną po Vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės akto 102-ųjų metinių minėjimo pagal tradiciją p-Rezidento rūmuose buvo įteikti aukšto lygio valstybiniai apdovanojimai. 34 žmonėms buvo įteikti ordinai ir medaliai už nuopelnus Lietuvai. Tarp jų — buvęs JAV gynybos sekretorius Džeimsas Matisas.


Mintis, šeimą ir valgio įpročius kontroliuojančioje valstybėj, totaliai bukinančios, kryptingos informacijos ir bulvarinių nesąmonių vandenyne išjungiamas ne tik protas, bet ir žmogaus moralinis jausmas. Taip gimsta zombiai.


Herojiškas dviejų jaunuolių poelgis, kuomet jie padėjo išgelbėti klinikinės mirties ištiktos moters gyvybę, sugraudino net medikus.


Visi ankstesni pasaulio pagrindai sutrešo, jau ant slenkščio ekonomikos griūtis, branduolinė ginkluotė plinta planetoje lenktyniaudama virusais, ir  yra tik du žmonės, kurie gali pravesti žmoniją per šią katastrofą ir padėti išlikti pasaulyje: Vladimiras Putinas ir Si Szinpinas. Ar Donaldas Trampas sugebės prisijungti ir suformuoti naują Didįjį Trejetą, kuris pasidalins pasaulį esant naujoms sąlygoms, išgelbėdami jį nuo katastrofos, parodys pati artimiausia ateitis.


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.

Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis