60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Mieli skaitytojai, gal Jūs galite padėti iškoduoti šias Vytauto Landsbergio mintis?


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


„Prie ruso“ buvo lyginama su ikirevoliuciniais laikais. Vadovėlių gale būdavo lentelės, kur smalsus mokinukas rasdavo skaičiukų, kiek kartų viskas pagerėjo. Visi dar pasitaikantys trūkumai? Tai juk kapitalizmo atgyvenomis žmonių sąmonėje! Tą itin mėgo visokie komjaunuoliai – aršūs ateistai.


VILNIUS, balandžio 7 — Sputnik. Europoje ir JAV jau kyla socialiniai konfliktai. Apie tai, ko tikėtis toliau, rašo RIA Novosti autorius Maksimas Rubčenka. Bado žaidimai"COVID-19 pandemija padarė didžiulį poveikį milijonų žmonių gyvenimams. Neveiksmingi politiniai sprendimai sukels maisto krizę, o tai sukels plačią humanitarinę katastrofą", — praėjusią savaitę sakė Jungtinių Tautų Maisto ir žemės ūkio organizacijos (FAO) generalinis direktorius Qu Dongyu.


"Naujosios pasaulio tvarkos" koncepcija yra tiesiog paprastas saujelės tarptautinių banksterių noras ekonomiškai ir politiškai valdyti visą planetą kaip vieną didelę laimingą šeimą.Ši idėja kilo dar 1773 m. ir nors per tą laiką ji patyrė reikšmingų pokyčių, ji pati ir jos tikslai nepakito nei per plauką. Jiems, tarptautiniams bankams, kurie nuo 1944 m. plėšia pasaulį, naudodamiesi doleriu, deja, dabar gresia hiperinfliacija, nes pinigų spausdinimo mašinėlė ilgus metus nenuilstamai dengė jų absurdiškas išlaidas palaikydama naftos ir išteklių karus, kuriuos visus jie galiausiai pralaimėjo.


Die Welt šiandien rašo apie viduramžių papročius, kurie įsigali Švedijoje, sparčiai vykstant šios valstybės islamizacijai. Pasirodo, kad Stokholmo privačioje islamo mokykloje besimokančios mergaitės į mokyklos autobusą turi lipti pro užpakalines duris, o berniukai lipa pro priekines.


Apie koronavirusą jau visiškai tiksliai žinoma: 1. Negalima išeiti iš namų, bet jei reikia, galima.2. Kaukės nepadeda visiškai, tačiau dėvėti jas reikia.3. Parduotuvės uždarytos, tačiau prireikus gali būti atidaromos.4. Į ligoninę kreiptis beprasmiška, bet jūs privalote kreiptis.5. Šis virusas mirtinas, tačiau iš esmės nėra baisus.6. Pirštinės nepadės, bet jos reikalingos.7. Visi lieka namuose, bet visi vaikšto.8. Maisto prekybos centruose pilna, bet kažkam jo trūksta.9. Vaikams virusas faktiškai nepavojingas , tačiau vaikai – padidintos rizikos zonoje...


Šiuolaikinis pasaulis gyvena pagal tą ekonominį modelį, kuris iš esmės jau nustojo egzistuoti. Ir jau nebėra šansų, kad jis atsistatys, mano ekonomistas Michailas Chazinas. Geriausiu atveju jį bus galima kurį laiką palaikyti paviršiuje, pinigų įliejimo dėka. Tačiau artimiausiu metu tokia taktika nustos duoti vaisius ir su tuo jau nieko nebus galima padaryti.


Kelios didžiausios pasaulyje socialinės žiniasklaidos kompanijos paskelbė apie bendradarbiavimą kovojant su dezinformacija, susijusia su siaučiančia COVID-19 epidemija. Nors teigiama, kad vienintelis tikslas yra dezinformacijos ir klaidingų naujienų šalinimas bei užkardymas, buvo pradėta baimintis, jog tai yra socialiai destruktyvaus pogrindžio pradžia ir galimybė įvesti cenzūrą.


Viena gera naujiena yra ta, kad A.Paleckis Šv. Velykas sutiks namuose su artimaisiais.


Gyventojai gauna pranešimus, kad yra atleidžiami iš darbo, ir tikrina savo sąskaitas, kad suprastų, kiek dienų ar mėnesių jie gali pragyventi be darbo. — Andriau, gal žinai, ar darbo birža perėjo į nuotolinį darbą, ar registruoja naujus bedarbius? Po dviejų savaičių stosiu į bedarbių gretas. Mūsų valdžia mus jau perspėjo, kad įmonė nepakels krizės dėl koronaviruso.


Jau 30 metų kaip valdžia aukoja mūsų gyvenimus vadinamosios „euroatlantinės integracijos“ vardan. Stojant į ES, NATO, ESBO ir EBPO, išniekinta Konstitucija


Vyriausybė praneša, kad neįtikėtinomis pastangomis ji grąžina Lietuvos piliečius į tėvynę. Pats metas pasidžiaugti, kad kadaise prarastos rankos vėl ims dirbti Lietuvos, o ne Britanijos, Airijos ar Norvegijos darbo rinkos naudai. Taip galbūt ir gyventojų skaičius vėl pasieks tris milijonus. Vėl uždainuosime garsiąją Mikutavičiaus dainą "Trys milijonai". Tačiau policija kažkodėl nėra patenkinta.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Lietuvos valdžios ir jos žiniasklaidos keliama isterija dėl koronaviruso iš vienos pusės atrodo tragikomiškai, iš kitos tragiškai. Gerai, kad šiuolaikiniame pasaulyje yra kol kas neuždraustas internetas, kurio dėka labai operatyviai galima sužinoti įvairiausias naujienas ir nesitenkinti tuo, ką kiekvieną dieną skelbia užsakomoji bukos propagandos žiniasklaida ir visiškai susikompromitavę šalies valdžios atstovai.


Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Dabar puikus laikas įsigilinti į Donaldo Trumpo veiksmus ir pabandyti iššifruoti jo poelgių dviprasmiškumą. Prieštaringai vertinamas prezidentas ir užsienio politikoje, ir vidaus reikaluose turi kur kas aiškesnę darbotvarkę, nei daugelis įsivaizduoja. Kadangi norėdamas pasiekti savo užsibrėžtus tikslus, jis privalo išlikti valdžioje, jo strategija yra itin rafinuota ir subtili, taigi beveik niekas jos neperpranta. Esminis D.


Gali atrodyti, kad globalizmas kažkas naujo, atsiradusio prieš kelis dešimtmečius, anksčiausiai po karo, kai įvyko ūkinės veiklos funkcijų pasidalinimas tarp kapitalistinių valstybių: pasaulio pinigų šeimininkai spausdino dolerius, o likusi pasaulio dalis už šituos popiergalius, brukamus lėktuvnešių ir bombonešių pagalba, gamino šitiems žmonijos parazitams materialines vertybes. Ukrainos antifašistas Eduardas Hodos mano kitaip.


Lietuvą netrukus pasieks 1,5 mlrd. eurų skolintų lėšų iš tarptautinių finansų institucijų, pranešė Finansų ministerijos spaudos tarnyba.


Visuomenėje kylantis maištas prieš VAIKŲ PREKYBOS MAFIJĄ ir jos suburtą ŠAKALIENĖS GAUJĄ privertė norvegiškų pinigų godžius "vaikų gynėjus" kontratakuoti. Tam yra pasitelkiamas melas, šmeižtas ir (vaje, koks netikėtumas!) - skandinavams priklausanti "lietuviška" žiniasklaida, vadintina Masiniais Durninimo Organais. Kaip kontratakos taikinys - pasirinktas paskutinis rezonansinis atvejis Kaune. Vakar savo riebesnį kąsnį gavo vietinė Kauno presstitutė iš Init TV - Edita Norkienė, ir iškart estafetę perėmė PAGRINDINIS SKANDINAVŲ RUPORAS ir INFORMACINĖS PRIESPAUDOS ĮRANKIS Lietuvoje - Delfis


Jie grįžta ir tampa bedarbiais ir žmonėmis, neturinčiais jokių perspektyvų savo tėvynėje. Ir tai, be abejo, yra žeminanti ir labai negraži.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Tikėti yra paprasčiau, o galvoti ne, bet ne visi turi su kuo galvoti... Šį kartą apibendrinant visus klausimus...


Per paskutinę praėjusią savaitę (galbūt šiek tiek daugiau, bet ne esmė): – JAV kariniu krovininiu lėktuvu iš Italijos išvežė 500 tūkst. kaukių; – JAV pasiūlė aukštesnę kainą ir perpirko kaukių siuntą Kinijoje (tikslus kiekis nežinomas), skirtą Prancūzijai; – JAV konfiskavo 400 tūkst.


Izraelio internetinė televizija „Iton-TV“ Yotube kovo 22 dieną paskelbė video „Koronavirusas – tai išgelbėjimas nuo „gojų kultūros“? „Iton-TV“ Youtube puslapyje rašoma:  „Rabinas Šlomo Aviner, „Ateret Jerušalaim“ jašivos vadovas padarė sukrečiantį teologinį atradimą. Rab. Aviner pareiškė, kad koronaviruso epidemija yra ir teigiamas faktorius: izoliuota „gojų kultūra“, atšauktos gojų pramogos ir išvykos į užsienį, kur tikratikius žydus tyko marios gojiškų gundymų.


Niujorko Bronkso zoologijos sode užfiksuotas pirmas atvejis perdavimo koronaviruso а SARS-CoV-2  nuo žmogaus laukiniam gyvūnui. Zoologijos sodo katininius apkrėtė COVID-19 sergantis jų prižiūrėtojas. Apie tai kovo 5 dieną pranešė zoologijos sodo administracija. COVID-19 apsikrėtė dvi Malaizijos tigrės, du Amūro tigrai ir trys Afrikos liūtai. Pas žvėris atsirado sausas kosulys, būdingas žmonėms. Žvėrys yra aktyvūs, bet sumenko jų apetitas.


Šiaurės Korėja tvirtina, kad šalyje koronosvirusu nebuvo užkrėstas nei vienas žmogus.


Kažkada nueidavau į Jaunimo sodą Vilniuje ir jame įrengtą Kreivų veidrodžių karalystę – pasijuokti, kritiškai nužvelgti save, pabadyti pirštu į draugą… Veidrodžių atrakcijos seniai nebeliko, užtat ji persikėlė į politiką. Juokas maro metu – taip galima pavadinti tai, kas dedasi Seime, valdžios viršūnėse ir ją aptarnaujančių vertintojų būrelyje. Seimas tikrai patyrė fiasko (it. fiasco – nesėkmė, žlugimas, krachas).


Vengrijos vyriausybė kovo 4 dieną pranešė, kad įveda mokesčius transnacionaliniams prekybos tinklams ir bankams, kad padidinti valstybės biudžeto pajamas, būtinas kovai su koronaviruso pandemija. Mažmeninės prekybos tinklai valstybei sumokės 106 milijonus dolerių, o bankai apie 162 milijonus dolerių. Transporto mokestis, 100 milijonai dolerių, kuris tenka savivaldybių biudžetams, bus pervedamas į valstybės iždą.


Balandžio 5 dieną Vokietijos nacionalinės ir tarptautinės televizijos naujienų tarnyba „Tagesschau“ pranešė, kad aštuonios Europos Sąjungos šalys sutarė priimti 1600 vienišų arba sergančių migrantų vaikų ir jaunuolių, šiuo metu laikomų Graikijos Lesbo saloje esančiame pabėgėlių centre. Tarp prieš mėnesį šį įsipareigojimą priėmusių šalių - ir Lietuva.


Lietuvos socialdemokratų darbo frakcija raštu kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą Aurelijų Verygą bei Vilniaus miesto merą Remigijų Šimašių dėl pažeidimų, aptiktų didelėje dalyje Vilniaus miesto vaikų darželių. Ypač didelę nuostabą jiems kelia, kad iš privačių darželių baisi situacija yra konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio žmonos Austėjos įsteigtose ugdymo įstaigose. Ten pažeidimų apstu, nors darželiai gauna savivaldybės paramą ir dar susirenka milžiniškas lėšas iš tėvų.


Lietuvos Apeliacinis teismas 2020-04-06 posėdyje išnagrinėjo A.Paleckio skundą dėl Šiaulių apygardos teismo sprendimo iki teismo A.Paleckį laikyti chuntos požemyje ir žemesnės instancijos teismo nutartį pakeitė – sušvelnino A.Paleckiui skirtą kardomąją priemonę. Apeliacinis teismas tik paleido kaltinamą šnipinėjimu A.Paleckį į laisvę laukti teismo, tačiau skyrė visą puokštę kitų laisvės apribojimų, kurie nedaug skiriasi nuo įkalinimo.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Delfį ignoruoju, kaip itin žemos moralės neįtikėtinai intensyvios dezinformacijos ruporą. Tačiau… Kai buvęs CŽV struktūrų, melo ir dezinformacijos ruporų, JAV neokolonijinės ekspansijos nešvarių įrankių, radijų “(Ne) Laisvė)”, “(Ne)Laisvės balsas”, “Amerikos (nusikaltėlių) balsas “korespondentas”, etatinis CŽV šnipų darbuotojas Kęstutis Girniusm ima kalbėti tiesą, sutikite – tai neįtikėtina!!!


Vilniaus universiteto (VU) mokslininkai parengė du scenarijus — realųjį ir pesimistinį — kaip Lietuvoje galėtų toliau vystytis COVID-19 virusas. Pagal realųjį scenarijų, pats pikas Lietuvoje turėtų būti gegužės pradžioje, kai turėtų būti nustatyta apie 3000 užsikrėtusiųjų. Pagal šį realųjį scenarijų, mirčių šalyje skaičius turėtų pasiekti apie 208 mirtis, o daugiausia jų būtų fiksuojama nuo birželio iki liepos mėnesio.


Bild duomenimis, teroristui su automobiliu „Mercedes“ įvažiavus Volkmarsene (Hesenas) į karnavalo dalyvių minią buvo sužeista 30 žmonių. Kai kurie sunkios būklės. Tarp sužeistųjų daug vaikų. Policijos atstovas spaudai pranešė, kad automobilio vairuotojas buvo sulaikytas įvykio vietoje, ten buvo nukentėjusiems suteikta ir pirmoji pagalba. Jam 29 metai. Įvykio liudininkai pasakojo, kad ant žmonių buvo užvažiuota tyčia. 14:30 Mercedes-Kombi apvažiavo užtvaras ir, padidinęs greitį, rėžėsi į minią.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Jurbarko teismo teisėja Gražina Gudžiūnienė paleido į laisvą kikboksininką, kuris žiauriai sumušė ir mėgino išžaginti nepilnametę merginą.


Kas ir kada sustabdys skundikus ir Šakalienės bepročius?


| 1970-01-01 | Lietuva | |


JAV iš globalaus lyderio virto globaliu gopniku, buduliu, kuris elgiasi pagal "poniatkes" jausdamasis lyg jam viskas leistina ir tuo pačiu įrodantis besąs tik bailus ir silpnas kieminis buduliukas. Šis gopnikas-budulis dabar taps dar pavojingesnis. Jis „apsidirbo“ su koronavirusu priešais visą pasaulį ir jaučia, kad globalus dominavimas slysta iš jo rankų.


Ne taip senai, birželio 27 dieną, vienas Dievo nubaustas pilietis iš Didžiosios Britanijos, labai gerbiamas ir vertinamas Vilniaus liberalų ir net jų pasikviestas į sostinės Tarybą spręsti Vilniečių reikalus, viešai pareiškė, kad jis „pisa“ Lietuvą. Ne todėl, matyt, liberalai ant to pederasto supyko, kad taip jų valstybę jis niekina, kurioje jie gyvena, kurios duoną valgo, kurioje jie savo vaikus augina ir kurios įstatymus privalo gerbti, bet tam lytiniam aktui jiems kol kas, matyt, per didelė Lietuva pasirodė.


Tomas Fittonas, Amerikos teisininkų konservatorių grupės „Judicial Watch“ prezidentas, pirmadienį paskelbė, kad B. Obamos valstybės departamentas dirbo kartu su  su G. Soroso operatyvininkais. T. Fittonas teigė, kad JAV valstybės departamentas išleido 9 milijonus mokesčių mokėtojų dolerių, kad finansuotų G. Soroso operacijas Albanijoje.


Ne paslaptis, jog labiausiai iškrypusi valstybė pasaulyje – tai Izraelis, kuriame kas pusmetį ir dažniau gatvėmis žygiuoja iškrypėliai, netradiciškos orientacijos subjektai (homoseksualai, zoofilai , mazohistai ir kiti). Toks dėsningumas atsirado ne šiaip sau būtent Izraelyje, kuris nuolatos propaguoja visame pasaulyje įvairų iškrypusį intymų gyvenimą, stengdamasis darkyti žmogišką prigimtį kaip tik įmanoma.


Tik Lietuvos žiniasklaida rašo išskirtinai tikras žinias, o Rusijos — skleidžia vien dezinformaciją ir propagandą, dėl kurios "sėjama panika dėl COVID-19" į vargšų lietuvių protus ir sielas. Tiesa, VSD vadovas nenurodo jokių konkrečių faktų, tik ragina juo besąlygiškai tikėti.


Buvo vienas ponas ir turėjo vergutę. Toji vergutė buvo labai graži mergina. Tas ponas buvo nevedęs, jis norėjo tą merginą vesti, bet jam buvo gėda vesti savo vergutę už pačią, todėl jis sumislijo nuo jos atsikratyti, kitaip – ta mergina buvo jam visados ant mislies.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Ekspertai.eu jau yra skelbę, kad Finansų ministerija nesugeba atsakyti į paprastus klausimus, tai kaip jai seksis tvarkytis su pašalpiniais (valdžia tai verslo skatinimo) milijardais. Kaip žinoma, tie milijardai valstybės vardu bus skolinamiesi. Kaip juos reikės gražinti valdžia nedetalizuoja. Vyriausybė skelbia, kad balandžio pradžioje „premjeras Saulius Skvernelis nuotoliniu būdu bendravo su žiniasklaidos asociacijų atstovais dėl patiriamų sunkumų esant koronaviruso situacijai Lietuvoje“.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Saulius Skvernelis pranešė, kad: Vyriausybė planuoja priimti nutarimą ir skirti iš rezervo 100 tūkstančių eurų humanitarinei pagalbai Italijai bei Ispanijai.


Nors vakar per pasaulį nuvilnijo žinia, jog Ukrainos valdžia pagaliau viešai pripažino, jog jokios Rusijos armijos Ukrainoje nėra, tuo pačiu pripažindama, jog kariauja pati su savimi, Lietuvos vadukai nepasiduoda ir karą – akivaizdu, jog pilietinį – Ukrainoje įkvėpinėja toliau. Linas Linkevičius vakar dūsavo, “na kiek dar žmonių turės žūti, kad žmonės galėtų sakyti esu ukrainietis”. Linai Linkevičiau: remiantis tapatybės studijomis, tai tapatybė tvirtinama ne žudant kitus, o susivokiant kultūr


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Taigi, kas nutiko per šiuos kelis mėnesius pasaulyje su tuo virusu? Aš drįsčiau teigti, kad komunistinė Kinija pravedė didžiausio masto pasaulyje bakteriologinio ginklo panaudojimo ar/ir gynybos pratybas, kurioms rengėsi ir sakosi sėkmingai jas suvaldžiusi.Žinoma, čia tiesiog sutapimas, kad Uhane veikia toks kuklus virusologijos insitutas (Wuhan Institute of Virology). Kažkodėl jų nėra prikurta kiekviename Kinijos mieste. Faktas, kad šis institutas savo saugyklose turėjo šio viruso štamą ir spėčiau, kad su juo buvo dirbama vystant jį.


Absurdas. Šv. Tapinas priverstas rinkti pinigus, tam kad aprūpinti Lietuvos medikus būtiniausiomis apsaugos priemonėmis Pradėkime nuo to, kad Lietuvos politikai be vazelino ir kitų pagalbinių priem…


Pasiskaitykite, kaip didžiausia seimo prostitutė, vaikgrobių lobistė, išverstaskūrė išgama Dovilė Šakalienė apgieda jurbarkiečio sadisto-žagintojo išgamos Manto Icikevičiaus išteisinimą.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Tomas Fittonas, Amerikos teisininkų konservatorių grupės „Judicial Watch“ prezidentas, pirmadienį paskelbė, kad B. Obamos valstybės departamentas dirbo kartu su  su G. Soroso operatyvininkais. T. Fittonas teigė, kad JAV valstybės departamentas išleido 9 milijonus mokesčių mokėtojų dolerių, kad finansuotų G. Soroso operacijas Albanijoje.


Tūlam lietuviškam (ir ne tik...) "patriotui" atrodytų, kad rusai arba išprotėjo, arba kad jiems kažkas kažkaip "praplovė smegenis"... Nes juk tik visiškas kvailys galėtų žavėtis Tarybų Sąjunga, žodžiu — Reigano prakeiktąja "Blogio imperija"! Bet vis tiktai žavisi. Ir tikrai ne dėl to, kad būtų "praplautom smegenim"...


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Puota maro metu? Taip. Ar gali nors vienas pensininkas iš savo pensijos apsilankyti "Naručio" restorane? Gali, bet tai būtų tik keletą kartų.


Эксперт РИСИ Оксана Петровская считает, что коронавирус обострил противоречия между севером и югом, западом и востоком Евросоюза. Коронавирусная инфекция COVID-19 выявила также кризис системы здравоохранения. В настоящий момент, лидеры стран ЕС пытаются скоординировать усилия по борьбе с пандемией, подчеркивает Петровская.


Blogiausia – supuvusi dvasia. O kai supuvusi dvasia gyvena supuvusiame kūne – kas begali būti šlykščiau!? Ypač visą šitą išsigimimą, šitą seną reptiliją, bjauru matyti patriotams, buvusiems sąjūdiečiams. Gal ir ne visiems, žmonės labai skiriasi savo smegenų struktūra, todėl skirtingai mato ir vertina supantį pasaulį. Man tai matyti labai šlykštu. Ypač, kad reptilija valkioja „sąjūdžio“ vardą.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Palaikyk mus Feisbuke

Наш интернет-магазин http://www.tebe-diplom.com предлагает купить диплом в Москве выгодно.

Paveiksliukai

Video

Orai

Draugai

VISUOMENĖS SAUGUMO KONCEPCIJA
Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis