60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Po 1995 m. Izraelio Knesete įvykusio Lietuvos Respublikos Prezidento A. Brazausko atsiprašymo „logiška būtų laukti ir žydų vadovų atsiprašymo lietuvių tautos už tuos žydus, kurie aktyviai talkininkavo okupantams naikinant lietuvių tautą. Nebent jie laikomi ne nusikaltėliais, o žydų bendruomenės herojais.“


Artėjant Astravo atominės elektrinės (AE) atidarymui, Lietuvos valdžios viršūnėse vyksta nelauktas, mįslingas, bet labai spartus esminių politinių nuostatų pokytis. Vengiant nereikalingo viešumo nuosekliai, žingsnis po žingsnio rengiama dirva Astravo AE pagamintos elektros energijos pirkimui Lietuvoje. Nepaisydama prieš trejus metus patvirtinto antiastravinio įstatymo, Energetikos ministerija ruošiasi įteisinti elektros pirkimą iš Astravo elektrinės ir Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės panaudojimą Astravo jėgainei reikalingam galios rezervui užtikrinti.


ТЕМА: сценарий "Вавилонская башня" и его реализация сегодня. ОТВЕТЫ на ВОПРОСЫ.


„Jei norime, kad Europoje ilgam laikui įsivyrautų taika, mes turime dirbti su Rusija“.


Be to, Makronas paaiškino Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai, kad būtina atkurti bendradarbiavimą su Maskva. Paskutinį kartą Prancūzijos prezidentas į Lietuvos žemę buvo įžengęs prieš 20 metų. Todėl Prancūzijos prezidento Emanuelio Makrono vizitą Vilniuje galima laikyti istoriniu.Neseniai pasirodė labai įdomus vaizdo įrašas, kuriame buvęs sąjūdietis ir Vidaus reikalų ministerijos (VRM) darbuotojas, dabar „Drąsos kelio“ sąraše Seimo rinkimuose dalyvaujantis Arvydas Balčius kalba apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius ir konkrečiai Vytautą Landsbergį liečiančius faktus, kurie – jei jais tikėti – iš esmės neigia oficialiąją įvykių versiją.


Kad degantis gyvūnas gali padegti namą yra žinoma. Prieš kelis dešimtmečius neadekvatus Maišiagalos miestelio priemiesčio gyventojas labai žiauriai „nubaudė“ nepaklusnų katiną. Padegė jo uodegą. Šis elgėsi visai „logiškai“: nubėgo slėptis į namus. Namas sudegė. Tuomet pro šalį važiavau senuoju keliu į Širvintas ir pats mačiau šį žiauraus ir durno šeimininko sudegintą namą.


Ne Bonapartas jis visai, Ir netgi ne De Golis, Išseko Frankiška narsa, Makronas štai - gražuolis.


Tuometiniais mersedesais važinėjo žinomi Vokietijos politikai. O nusprendę pakeisti juos naujesniais, padovanojo Lietuvai. Būtent nuo to laiko Lietuvoje šios markės automobiliai imti vadinti „Lands…


Sorošo-LRT politinių debatų laidoje žurnalistė Rita Miliūtė pademonstravo savo akiplėšiškumą ir parodė politikams, kam jie privalo paklusti. Pasirodo, kad galima būti ir rusofobu (Naglio Puteikio p…Veidas į veidą, t. y. "face to face", komunikacija pavojinga. Todėl visu pajėgumu eksploatuojama veidaknygė — Facebook. Tačiau ir čia yra ribojimų. Bet kokia žinutė, replikėlė ar veidelis turi būti pažymėtas kaip "politinė reklama". Galima save reklamuoti kito veideliu. Galima konkurentus ar priešininkus aršiai kritikuoti nerenkant žodžių. Bet negalima nenurodyti, jog tai "politinė reklama". Privaloma nurodyti.


„Vyšegrado grupė turi bendrą požiūrį į migracijos problemą. Yra principai, kurių mes laikomės“, - pareiškė Lenkijos premjeras Mateušas Moravieckis po susitikimo su EK vadove Ursula fon der Layen. Mes pasisakome už tai, kad užtikrinti maksimaliai griežtas ir efektyvias procedūras, liečiančias kontrolę ties ES sienomis ir pagalbos teikimo tose vietose, iš kur potencialūs migrantai gali vykti į Europą“, - pabrėžė Lenkijos premjeras. Rugsėjo 23 d.


Rugsėjo 28 d. tiesioginės laidos „PressJazz studija LIVE“ fragmentai. Premjeras Saulius Skvernelis dėl koronaviruso siunčia vienas kitam prieštaraujančius signalus. Sklando gandai, kad gali veikti S. Skvernelio klonas. Danijoje žmonės nešioja kaukes, kad virusu neužkrėstų fermose auginamų žvėrelių. Alytuje kažkas galingu prožektoriumi švietė nuo debesų. Spėjama, kad tą galėjo daryti Plejados žvaigždyno gyventojai. Į išsinuomota Lietuvos energetinę nepriklausomybę vėl įpurkštos priešiškos dujos iš Rusijos.


Rugsėjo 28 d. tiesioginės laidos „PressJazz studija LIVE“ fragmentai. Premjeras Saulius Skvernelis dėl koronaviruso siunčia vienas kitam prieštaraujančius signalus. Sklando gandai, kad gali veikti S. Skvernelio klonas. Danijoje žmonės nešioja kaukes, kad virusu neužkrėstų fermose auginamų žvėrelių. Alytuje kažkas galingu prožektoriumi švietė nuo debesų. Spėjama, kad tą galėjo daryti Plejados žvaigždyno gyventojai. Į išsinuomota Lietuvos energetinę nepriklausomybę vėl įpurkštos priešiškos dujos iš Rusijos.


Laikomės geriau už kaimynus: Lietuvos ekonomikos susitraukimas – vienas švelniausių Europoje, pranešė valstybinis transliuotojas. Lietuvos ekonomikos susitraukimas – vienas švelniausių Europoje, tvirtina Pasak Lietuvos banko valdybos pirmininko Vito Vasiliausko Lietuvos ekonomika antrąjį ketvirtį smuko apie 4 proc., kai per tą patį laikotarpį Estijos ekonomika susitraukė 6,5 proc., o Latvijos – net 8,6 proc. Tuo pat metu V. Vasiliauskas atkreipė dėmesį, kad šiuo metu Lietuvos valstybės skola – rekordinė, o biudžeto defizitas, prognozuojama, bus vienas didžiausių nuo duomenų rinkimo pradžios.Mes turime „Baltąją viršenybę“ - kad ir kokia ji būtų - nes buvome  sėkmingiausia žemės rasė. Jokia kita rasė tiek nepriartėjo. Susitaikyk su tuo.


Šį kartą mokysimės kaip balsuoti. Ne už ką, bet kokiu stiliumi. O balsuoti reikia taip, kad leftistai kuo labiau eitų iš proto. Jeigu po rinkimų leftistas ramus, netgi patenkintas - balsuojant padarėte tragišką klaidą. Taigi mąstykite kas juos kuo labiau užtrigerintų, ties kokiu variantų jie pamėltų iš pykčio, kuomet išlietų daugiausia nevilies ašarų. Pasiūlymai: Karbauskis, Gražulis, Puteikis, Venckienė, Radžvilas, Dagys, Janutienė.


Pandemijos laikotarpiu atgyja pasitikėjimas mokslininkais ir tyrėjais. Tuo svarbi mokslo bendruomenė, kad empiriškai tikrina faktus, daro išvadas, remdamasi ne pavieniais atvejais, o reguliariais stebėjimais. Tačiau radikalus mokslo atmetimas atsispindi ne tik kai kurių politikų elgesyje ir kalbose, bet net ir tarptautinėse konvencijose.


VILNIUS, rugsėjo 29 — Sputnik. Buvusi kandidatė į Baltarusijos prezidento postą Svetlana Tichanovskaja pranešė, kad kitą savaitę planuoja susitikti su Vokietijos kanclere Angela Merkel, apie tai pranešė RIA Novosti su nuoroda į RFI radijo stotį. "Kitą savaitę esame numatę susitikti su Angela Merkel. Su Angelos Merkel kabinetu. Taip pat virtinę kitų susitikimų Europoje. Dalis jų vyks vaizdo ryšiu, kiti bus asmeniniai.


Ne, ne apie politikus ir kitus aukščiau stovinčius klausiu... Kas mus iš tiesų valdo? Kam pasiduodame? Sėjamai panikai ir baimei (o kaip pavadinti karštą vasaros dieną lauke veidus kaukėmis prisidengusių jausmus???)?Tiems, kas girdėjo apie "Neliečiamuosius" (kurie kaip nestandartinis žingsnis vienareikšmiškai paįvairino pakankamai nuobodžią rinkiminę kampaniją), bet dar galvoja, ar verta skaityti 30 puslapių, galima rekomenduoti tai padaryti. Argumentas gerai suformuluotas pačiame dokumente.


VILNIUS, rugsėjo 28 — Sputnik. Rusijos energetikos ministras Aleksandras Novakas padidino Baltarusijos naftos produktų tiekimo iš Lietuvos uostų į Rusijos Federaciją apimties prognozę iki 4–6 milijonų tonų, tikimasi, kad artimiausioje ateityje bus pasiekti atitinkami susitarimai. Apie tai pranešė RF Energetikos ministerijos vadovas interviu televizijai "Rossija 24".


Tuo pačiu, negaliu nepaminėti Prezidento sprendimo, kuriam tikrai nepritariu. Turiu galvoje Prezidento sprendimą neleisti moderuoti Prezidentūroje vykusio renginio keliems žurnalistams.


„Tai valdžios krizė, autoritarinės valdžios, kuri nepriima demokraijos logikos ir bando išsilaikyti jėgos pagalba. Lukošenka turi trauktis“. - pasakė Prancūzijos prezidentas. Makronas pažymėjo, kad žavisi vyriškumu baltarusių, dalyvaujančių protestuose. Ypač jis žavisi moterimis, protestų dalyvėmis.


Nauja mada atsiranda tarp JevroSojūzo šalių lyderių - susitikinėti su neaiškiais veikėjais, kuriuos savo šalyje laiko atmatomis ir tėvynės išdavikais.Vakarų "partneriai" taip nerimauja dėl Rusijos sėkmės aukštųjų technologijų ginklų srityje, kad net autoritetingas finansų ir ekonomikos žurnalas "Forbes" rugpjūčio 7 dieną paliko pagrindinę temą ir pateikė nerimą keliantį Rusijos sunkiojo drono S-70 "Ochotnik" (Hunter) savybių palyginimą su panašiais JAV dronais.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


Prancūzijos prezidentas Emanuelis Makronas (Emmauel Macron) interviu „Le Journal du Dimanche“ nurodė, kad tariamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka turėtų pasitraukti iš savo pareigų. „Tai, kas vyksta Baltarusijoje, tai valdžios krizė — autoritarinės valdžios, kuri nesugeba priimti demokratijos logikos ir laikosi savo vietoje tik per jėgą. Akivaizdu, kad Lukašenka turi pasitraukti", - pasakė Prancūzijos lyderis. Be to, E. Makronas pabrėžė, kad jį sužavėjo Baltarusijos protestuotojų drąsa. Jie, pasak prezidento, supranta riziką, kurią prisiima eidami į demonstracijas savaitgaliais.


Dėl to mano pozicija šiuose rinkimuose – raginu savo bendruomenę ir bendražygius nedalyvauti šiame kare.


Habilituotas daktaras, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Eduardas Vaitkus atsako į „Laisvo laikraščio“ klausimus. - Ką galvojate apie vyriausybės sumanymą visus paskiepyti privaloma tvarka nuo covid-19 ir skiepyti ta vakcina, kurios net nėra? - Taip, tos vakcinos dar nėra. Mes perkame katę maišę. - Vyriausybė skelbia, kad jie jau dabar žino kainą to, ko dar net nėra – t.y. vakcinos? - Ne, jie nežino. Tai, kad pasakė 100 mln. eurų, nieko nereiškia, nes kitą kartą pasakys 250 mln. Vis tiek tai bus „katė maiše“.Europos parlamento deputatai nuo partijos „Tvarka ir teisingumas“ pareikalavo Europos Komisijos pasiaiškinimo, kodėl rugsėjo 22 dieną ant EK centrinio pastato fasado buvo išniekinti Lenkijos valstybės simboliai: herbas ir vėliava.


Į žurnalisto klausimus atsakė žinomas rašytojas Izraelis Šamiras, karantiną leidžiantis Švedijoje. Izraeli, kiek aš žinau, jūs manote, kad pasaulio isterija apie koronavirusą yra perdėta. Pasakykite, kodėl? Taip, jūs pats sakėte „pasaulio isterija“. Taigi taip yra. Niekada pasaulyje dar nebuvo taip, kad milijardai žmonių staiga atsidurtų namų arešte. Tai perdėta reakcija. Aš visada remiuosi tuo, kad žmonija jau yra buvusi skirtingose ​​situacijose.


Kinijos propaganda dar neišmoko ignoruoti klastočių srauto prieš savo šalį — kartais ji laiko savo pareiga juos paneigti. Nors tai daro jau atlaidžiai, lyg išvargusi.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Vadinamosios Baltarusijos opozicijos protestams jau senokai atvėsus, o Aleksandrą Lukašenką pagaliau inauguravus naujai prezidento kadencijai, Lietuvos valdantieji sluoksniai nerimsta, kartu su Vakarais šaukdami apie tariamą Baltarusijos lyderio "nelegitimumą"| 1970-01-01 | Lietuva | |


apie Aleksejaus Navalno ištartų Biblijos žodžių „Pasvertas ir rastas lengvas“ (Dan 5, 27) išsipildymą. Jie buvo taikyti chiigumenui sergijui, o palietė patį Navalną. Kuo šis video gali būti įdomus lietuviui? Manau, kad įvykiai Rusijoje, aptariami video, turi bendrą vardiklį su įvykiais Lietuvoje. Tai Chabad-Liubavič sekta, kuri veikia ir Lietuvoje.


Premjeras Saulius Skvernelis pranešė, kad „Radviliškyje pratrūkęs COVID-19 židinys yra pamokanti istorija, kad viskas prasideda nuo neatsargaus elgesio“. „Tereikia labai nedaug: kažkas iškišo nosį per kaukę, kažkas nenusiplovė rankų – ir turime problemą“, - visuomeniniuose tinkluose atskleisė S. Skvernelis. Pasak pranjero, „COVID-19 valdymo komiteto posėdyje iš medicinos profesorių darsyk išgirdome: svarbiausias ginklas prieš virusą yra mūsų pačių atsakingas elgesys“.


Sekmadienį Klaipėdos jūrų uoste prisišvartavo SGD dujovežis „Coral Fungia“. Duomenimis, tanklaivis atgabeno 10 000 kubinių metrų Rusijos suskystintų gamtinių dujų (SGD).


Lietuvos kultūros kongreso 30-mečio proga skelbiame Lietuvos kultūros kongreso tarybos pirmininko dr. Krescencijaus Stoškaus straipsnio ištrauką iš knygos Lietuvos kultūros kongresas : [Vilnius, 1990 m. gegužės 18-20 d.: kongreso medžiaga / redaktorių kolegija: Giedrė Kvieskienė (sudarytoja)… ir kt.], Vilnius : Spaudos departamento Leidybos centras, 1991 (Vilnius: Viltis). Taigi, rašyta prieš 30 metų. *** Politinis Lietuvos pabudimas yra tik pirmas jos atgijimo požymis. Antras, daug sunkiau pasiekiamas dalykas, kurio pastebimų ženklų visi nekantriai laukia – ūkio pagyvėjimas.Это почти полная версия, на которой вы увидите как в Литве продвигается священное дело по свержению кровавого режима Лукашенки. До какого взаимопонимания может дойти мирные протестуны ир борцуны. Насладится песнями и речёвками.


Jau trečią kartą per dvi dienas perskaitau argumentą: konservatoriai jau seniai ne valdžioje, tai ko juos kaltina dėl visų bėdų iš eilės? Ar taip valdantieji nemėgina paslėpti savo valdymo nesėkmių? Taip, konservatoriai jau nuo 2012 m. ne valdžioje, tačiau valdžios jie turi nemažiai. Leftistiniai žiniasklaidos kanalai juos prastūminėja kaip ateinančius valdančiuosius.


VILNIUS, rugsėjo 27 — Sputnik. Baltarusija turėtų nutraukti pirmojo Baltarusijos atominės elektrinės Astrave reaktoriaus paleidimo darbus, kol bus išspręstos elektrinės saugos problemos, pranešė Lietuvos valstybinė atominės energetikos saugos inspekcija (VATESI). VATESI patvirtino, kad labai svarbu užtikrinti, jog visuose BelAE eksploatavimo etapuose būtų priimami sprendimai, kuriais siekiama užtikrinti branduolinę saugą.


Ukrainos organizacijos „Baltarusijos nacionalinė kultūrinė bendrija „Siabry“ ("Draugai"), įsikūrusios Černigove, vadovė Galina Vorožbit, gimusi Baltarusijoje, pasakojo, kad jai skaudu matyti, kas vyksta gimtinėje: „Baltarusijoje gyvena mano mama, giminės. Man ir visai baltarusių diasporai skaudu matyti, kas dabar vyksta Baltarusijoje. Ukrainoje tai jau išgyvenome. Ir ko pasiekėme? Kainos labai didelės, komunaliniai mokesčiai labai dideli. Medicina mokama, vaistai labai brangūs. Užsiimu daržininkyste, auginu paršelius šeimai. Taip ir laikomės.


| 1970-01-01 | Lietuva | |Kol geltonosios spaudos 15min fake fact checkeris ir toliau platina savo sąmokslo teorijas, kitų nuomones vadindamas sąmokslo teorijomis, bei bando jas blokuoti, kaip dalinai TEISINGAS, pasaulyje ir toliau skelbiama apie corona virusu užkrėstus testus. Arstechnica žurnalistė Beth Mole balandžio 20 dienos straipsnyje rašo: <..


99 proc. medicinoje nedirbančių žmonių, net neįsivaizduoja koks rimtas ir rizikingas yra dirbtinis plaučių ventiliavimas.


The first thing to take note of is the scandalous event in 2018, when the Vatican Secretary of State attended the Bilderberg meeting that year. To understand how this could happen you have to understand first of all the coup d’etat which took place in 2013, when Pope Benedict XVI read a statement about his desire to resign, but did not resign. And how the Cardinals interpreted it as a resignation to get him out of the way and open the path to Jorge Mario Bergoglio, Cardinal Archbishop of Buenas Aires, and notorious adherent of international socialism and globalism.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Berliner Zeitung (BZ) vakar informavo, kad protestuoti prieš melagingą koronabangą šeštadienį Berlyne iš visos Vokietijos ir kaimyninių šalių susirinko milijoninė protestuotojų banga.| 1970-01-01 | Lietuva | |


Fresh air, sunlight and improvised face masks seemed to work a century ago; and they might help us now. When new, virulent diseases emerge, such SARS and Covid-19, the race begins to find new vaccines and treatments for those affected. As the current crisis unfolds, governments are enforcing quarantine and isolation, and public gatherings are being discouraged.


Kompensuoti reikia visiems Lietuvos gyventojams išmokant po 100 €urų už savaitę karantino. Išskyrus piliečius kurie algas pašalpas išmokas gauna iš Lietuvos biudžeto.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Žiniasklaidoje šmėstelėjo viena įdomi informacija. Kažkokiose džiunglėse testavo visiškai nuo žmonijos atskyrusią gentį. Ir, oplia, toje gentyje surado Koronoviruso nešiotojų.Kodėl Japonija neskelbia nepaprastosios padėties ir neįveda karantino? Priešingai - Japonija nuėmė karantiną švietimo įstaigose, kuris buvo paskelbtas prieš tris savaites, ir nuo 1 balandžio - Japonijoje šią dieną prasideda Mokslo metai - visi vaikai eis mokytis įprastu režimu.


Anksčiau jie cypdavo, kad „jų nespausdina žiniasklaida“, o dabar jau jie yra kviečiami ten, kur negalėdavo prasibrauti nei su skiepais, nei su skalūnais, nei su žemės referendumu. „Gyvo miško“ FB puslapyje mačiau, kad jie dalyvavo ir komercinių televizijų žiniose, ir didžiuosiuose Lietuvos naujienų portaluose. Jeigu per šią temą jie susikurs pasitikėjimą kaip ekspertų, išmanančių reikalą, šitą sukauptą kapitalą ateityje garantuotai bandys perkelti ir į kitas naujas isterines temas.


Jei anksčiau Latvija galėjo savo krovinius apiforminti Baltarusijoje, o toliau  jis galėjo vykti per visą Rusiją nors iki pat Kinijos, tai dabar Lukašenka apribojo tranzitą iš Baltijos šalių ir joms tenka pabandyti praeiti Rusijos muitinę, kas ne visada pasiseka.


LUCIFERIN Bill Gates Foundation’s COVID-19 Vaccine is a Satanic Plot


Tačiau jeigu jūs manote, kad tuo baisumai nelaimingam Vakarų pasauliui baigiasi - tai  be reikalo, kaip jau ne kartą buvo sakoma ir sakysime - 2020 metai prasidėjo nuo Putino išpuoliu iškart  kai tik išmušė Kurantai, ir toliau nebus geriau!P-rezidentas Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Europos Komisijos Pirmininke Ursula von der Leyen, su kuria aptarė Baltarusijos AE klausimą, būsimą Rytų partnerystės viršūnių susitikimą, derybų dėl ES daugiametės finansinės perspektyvos ir kovos su COVID-19 sukeltomis socialinėmis ir ekonominėmis pasekmėmis klausimus. Apier tai skelbiama Prezidentūros pranešime visuomenei „Prezidentas: raginu Europos Komisiją sutelkti visas jėgas dėl Astravo AE saugumo iki veiklos paleidimo“. G.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis