Autorius: Algimantas Lebionka Šaltinis: http://lebionka.blogspot.com/2... 2024-10-04 12:11:00, skaitė 913, komentavo 1
"Berliner Zeitung" paskelbė straipsnį "Patologas perspėja dėl vakcinų nuo koronaviruso: „Šis mRNA metodas nėra pakankamai patikrintas“.
Šiam straipsniui taikoma Creative Commons licencija (CC BY-NC-ND 4.0). Jį gali laisvai pakartotinai naudoti plačioji visuomenė nekomerciniais tikslais, jei nurodomas autorius ir „Berliner Zeitung“ bei pašalinamas bet koks redagavimas.
Mūsų straipsnio autorė dirbo vyresniuoju gydytoju kelių Švedijos ligoninių klinikinės patologijos skyriuje. Po skiepų nuo koronaviruso ji pastebėjo naujo tipo „turbo vėžį“.
Ute Krüger
Nuo pat vaikystės norėjau tapti gydytoju, kad galėčiau padėti žmonėms. Vidurinėje mokykloje Seelove (Brandenburge) per biologijos kursą pažadino mano susidomėjimą mikroskopu. Mane sužavėjo augalų sandara dideliu padidinimu. Po parengiamųjų praktikos metų 1989 m., praleistų Berlyno ligoninės „Charité“ ūmios kardiologijos skyriuje, studijavau mediciną Berlyno Humbolto universitete. Savo daktaro disertacijoje išanalizavau beveik 7500 skrodimo atvejų. Čia kokybės kontrolės tikslais lyginau gydytojų nustatytas diagnozes, pavyzdžiui, mirties priežastis, su autopsijos rezultatais. Kitais metais dirbau jaunesniuoju gydytoju Oskaro Zietheno ligoninės Lichtenbergo klinikinės patologijos skyriuje ir 2004 m. išlaikiau patologijos specialybės egzaminą. Mikroskopas tapo mano kasdieniu palydovu.
Susidūręs su perspektyva, kad negalėsiu suderinti darbo ir šeimos gyvenimo Vokietijoje, 2005 m. su tuometiniu partneriu persikėliau į Veksjė (Växjö) pietų Švedijoje. Čia dešimt metų dirbau Centrinės ligoninės Klinikinės patologijos skyriaus vyresniąja gydytoja, o pastaruosius ketverius metus buvau ir medicinos direktorė. Kitus aštuonerius metus dirbau vyresniuoju gydytoju Kalmaro regioninės ligoninės (Švedija) Klinikinės patologijos skyriuje ir tuo pačiu metu - vyresniuoju gydytoju Lundo universiteto Klinikinių mokslų institute (Švedija).
Universitete atlikau krūties vėžio tyrimus, kad geriau suprasčiau naviko biologiją ir krūties vėžio rizikos veiksnius. Buvo siekiama išsiaiškinti, kaip galima išvengti šios ligos. Tuo pat metu, kai pradėjau dirbti Kalmare ir Lunde, penkerius metus buvau Švedijos patologų draugijos valdybos narė ir padėjau gerinti patologijos kokybę Švedijoje. Iš viso galiu apžvelgti 25 darbo patologijoje metus. Iki 2022 m. dirbdama klinikinį darbą kaip krūties vėžio specialistė diagnozavau tūkstančius vėžinių susirgimų ir kitų ligų.
Keistų vėžio atvejų padaugėjo 2021 m. rudenį
2021 m. rudenį, dirbdama įprastą darbą ligoninėje, pastebėjau krūties vėžio atvejų pokyčių. Pastebėjau daugiau navikų jaunesnėms pacientėms nei įprastai, dažnai 30-50 metų amžiaus, taip pat pastebėjau agresyviau augančius navikus, taigi ir didesnius navikus. Dažnai vienoje krūtyje vienu metu matydavau ne vieną, o kelis navikus. Taip pat atrodė, kad krūties vėžys dažniau pasireiškia abiejose krūtyse vienu metu. Taip pat pastebėjau, kad pacientėms, kurios anksčiau buvo išgydžiusios krūties vėžį, krūties vėžys dažniau atsinaujindavo. Tai buvo susiję su labai agresyviu naviko augimu ir labai greitu naviko išplitimu po visą organizmą, kuris kartojosi praėjus keliems mėnesiams po vakcinacijos nuo koronaviruso.
Kadangi įžvelgiau ryšį tarp šių „naujų“ navikų ir skiepų nuo Covid-19 (toliau paprastumo dėlei - skiepai nuo koronaviruso), apie daugybę atvejų pranešiau Švedijos vaistų agentūrai. Taip pat bandžiau surasti vokiškai kalbančių kolegų antrojoje patologų konferencijoje Berlyne, kad jie paneigtų arba patvirtintų mano hipotezę apie tai, ką pavadinau „turbo vėžiu“ po skiepijimo nuo koronaviruso. Norėjau atlikti didelės apimties tyrimą. Mano tikslas buvo sustabdyti visus skiepus nuo koronavirusų, kol šis klausimas nebus išaiškintas. Deja, į mano kvietimą atsiliepė tik vienas susidomėjęs Austrijos kolega patologas. Tokio darbo neįmanoma atlikti dviese ir, svarbiausia, greta mano klinikinio darbo visą darbo dieną.
Per kelis mėnesius gavau daugybę kolegų, giminaičių ir pacientų laiškų turbo vėžio tema. Atrodė, kad ne aš vienas pastebėjau galimą ryšį tarp skiepų nuo koronaviruso ir agresyvaus vėžio atvejų.
2023 m. spalio mėn. Jungtinėje Karalystėje atliktame tyrime buvo analizuojamas 15-44 metų amžiaus asmenų mirtingumas nuo vėžio. Taigi tai labai jauni žmonės, kuriems vėžys, kaip mirties priežastis, anksčiau buvo gana reta. Nustatyta, kad 2022 m. moterų mirčių nuo krūties vėžio atvejų padaugės 28 proc. Dar didesnį nerimą keliantys skaičiai buvo gauti dėl kasos vėžio: Nustatyta, kad moterų mirčių skaičius padidės 80 proc., o vyrų - 60 proc. Be to, nustatyta, kad 120 proc. padaugėjo vyrų mirčių nuo juodosios odos vėžio (melanomos).
Nepaaiškinamas per didelis mirtingumas
Tai taip pat toks sprogstamas reiškinys, nes nuo 2021 m. iš tiesų susiduriame su nepaaiškinamu per dideliu mirtingumu.
Jei pažvelgtumėte į pastarųjų ketverių metų mirtingumo duomenis Vokietijoje, matytumėte, kad ypač pastaraisiais metais pastebimas didelis mirtingumo perteklius. Šių metų publikacijos preprintas rodo, kad perteklinis mirtingumas pirmajame pandemijos etape be skiepų koreliuoja su koronaviruso infekcijomis ir mirtimis. Tačiau antraisiais ir trečiaisiais pandemijos metais mirtingumo perviršis gerokai padidėja, ir to negalima paaiškinti koronavirusinėmis infekcijomis, o reikia vertinti kartu su skiepais nuo koronavirusų.
Tyrimo duomenimis, kuo daugiau skiepų, tuo didesnis mirtingumo perviršis. Be to, per pastaruosius dvejus pandemijos metus mirtingumo perteklius skirtingose federalinėse žemėse labai skyrėsi. Trečiaisiais pandemijos metais Berlyne, Brandenburge ir Saksonijoje buvo užfiksuotas 5-6 proc. per didelis mirtingumas, o Brėmene ir Saro žemėje per didelis mirtingumas buvo maždaug dvigubai didesnis - 11 proc. Mirtingumo perviršis koreliuoja su vakcinuotų nuo koronaviruso žmonių skaičiumi federalinėse žemėse. Tyrime pažodžiui teigiama: „Kuo daugiau federalinėje žemėje buvo paskiepyta, tuo labiau padidėjo mirtingumo perteklius“. (vertimas autoriaus)
Šiame moksliniame tyrime taip pat buvo analizuojamas negyvų kūdikių gimimų skaičius. Čia negyvagimių skaičius taip pat koreliuoja su gyventojų skiepijimų nuo koronaviruso skaičiumi trečiaisiais pandemijos metais.
2024 m. rugpjūtį paskelbtame dar viename leidinyje analizuojamas mirtingumo perteklius Austrijoje. Be kita ko, čia atsižvelgiama ir į mirusiojo amžių. Jame nurodoma, kad 2023 m. 15-29 metų amžiaus asmenų mirtingumo perviršis siekia neįtikėtinus 34 proc.
Dar 2021 m. rugpjūtį garsus patologas, Heidelbergo universitetinės ligoninės Patologijos instituto direktorius profesorius daktaras Peteris Schirmacheris įspėjo apie didelį skaičių neapskaitytų mirčių nuo skiepų. 2022 m. lapkričio pabaigoje jis paskelbė tyrimą ir netrukus po to interviu laikraščiui „Die Welt“ paaiškino savo tyrimo rezultatus. Tyrime buvo analizuojami žmonės, kurie netikėtai mirė per pirmąsias 14 dienų po skiepijimo dėl akivaizdžios sveikatos būklės. 30 proc. atvejų buvo nustatytas skiepų ir mirties ryšys. Širmacheris pabrėžė, kad būtina atlikti tolesnius tyrimus, ir spėliojo, kad „vienu ar kitu atveju nemalonių rezultatų baimė“ gali sutrukdyti tolesniems tyrimams.
Po skrodimų pateikiami svarbūs duomenys
Neatlikus skrodimo, neįmanoma pranešti apie mirtis dėl šalutinio skiepų poveikio Paulio Erlicho institutui, Federaliniam vakcinų ir biomedicinos institutui. Šiame kontekste taip pat reikėtų paminėti, kad daug paskiepytų asmenų mirė staiga namuose. Atliekant išorinę pomirtinę ekspertizę, tuomet kaip mirties priežastis buvo pažymėta „natūrali“, o skrodimas nebuvo atliktas. Tai reiškė, kad mirtys, kurios galėjo būti susijusios su skiepais nuo koronaviruso, nebuvo įtrauktos į statistiką.
2021 m. susipažinau su profesoriumi daktaru Arne Burkhardtu, labai kompetentingu kolega patologu. Kartu su teisininku Elmaru Beckeriu jis buvo nusprendęs ištirti mirties atvejus po skiepų nuo koronaviruso. Burkhardtas norėjo išsiaiškinti, ar yra priežastinis ryšys tarp skiepų ir mirties. Į jį kreipėsi daug žmonių iš Europos, kurių artimieji mirė po skiepų. Tačiau patologų ir teismo medicinos patologų skrodimo ataskaitose nebuvo nustatyta jokio ryšio su skiepais nuo koronaviruso. Tačiau artimieji abejojo tokiu rezultatu ir pasirūpino, kad patologijos ar teismo medicinos institutai profesoriui Burkhardtui atsiųstų jų mirusiųjų audinių mėginius.
Pasak Burkhardto, beveik trijų ketvirtadalių iš 89 iki 2023 m. birželio mėn. ištirtų mirties atvejų išvados rodo mirties ryšį su skiepais nuo koronaviruso. Nustatyta, kad audinių pažeidimas priklausė nuo skiepų nuo koronaviruso skaičiaus. Pavyzdžiui, sunkus audinių pažeidimas buvo gerokai dažnesnis mirusiesiems po kelių skiepų nuo koronaviruso nei po vieno skiepo. Daugiau nei puse atvejų mirties priežastis buvo širdies raumens uždegimas. Jauniausias miręs asmuo buvo 16 metų moksleivė. Buvo žinoma, kad visos naujos koronavirusinės vakcinos gali sukelti širdies raumens uždegimą. Tai atsispindi ir analizuojant pranešimus apie nepageidaujamas reakcijas į „Pfizer“ vakciną. Tačiau, atsižvelgiant į profesorių Burkhardto ir Lango išvadas, atrodo, kad „Pfizer“ analizėje nurodytas dažnis yra gerokai per mažas.
Beveik 90 proc. Burkhardto ir Lango tirtų mirties atvejų buvo nustatytas didelių ir mažų kraujagyslių uždegimas. Didžiausios mūsų organizmo kraujagyslės - aortos - uždegimas nustatytas dažniau nei vidutiniškai. Kaip galite įsivaizduoti, kraujagyslių sienelės uždegimas lemia kraujagyslės trapumą, kuri dėl vyraujančio slėgio gali plyšti, todėl žmogus greitai nukraujuoja.
Autoimuninės ligos kaip skiepų pasekmė?
Abu patologai taip pat aprašė uždegiminius organų pokyčius, vadinamąsias autoimunines ligas. Tai ligos, kai organizmo imuninė sistema puola paties organizmo audinius. Šioje vietoje norėčiau trumpai paaiškinti, kaip, remiantis dabartinėmis žiniomis, veikia mRNA vakcinos. Ši vakcina pakeičia sveikų organizmo ląstelių programavimą. Iki šių koronos skiepų mūsų organizmai negamino vadinamojo spyglio baltymo. Tačiau nuo šių mRNA pagrindu atliktų koronavirusų skiepų mūsų sveikos kūno ląstelės gamina šias koronaviruso dalis ir pateikia jas ląstelių paviršiuje. Šios ląstelės yra svetimos paties organizmo imuninės gynybos ląstelėms ir su jomis kovojama.
Tai reiškia, kad sveikos ląstelės (ląstelės, pateikiančios smailiuosius baltymus) yra puolamos ir kyla uždegimas, kuris vadinamas autoimunine reakcija. Šių metų liepos mėn. pripažintame mokslo žurnale „Nature“ paskelbtas Korėjoje atliktas tyrimas rodo, kad po stiprinamosios vakcinacijos, t. y. antrosios vakcinacijos nuo koronaviruso, padidėja tam tikrų autoimuninių ligų rizika. Tarp jų - žiedinis plaukų slinkimas, psoriazė ir reumatoidinis artritas. Šioje vietoje svarbu paminėti, kad šios vakcinacijos komplikacijos gali pasireikšti visuose organuose.
Po netikėtos ir staigios mūsų brangaus kolegos A. Burkhardto mirties jaučiau pareigą paskelbti jo padarytas išvadas. Per metus surinkau šias išvadas ir paskelbiau jas 2024 m. rugpjūčio mėn. išleistoje knygoje „Paskiepytas - miręs - vainikinių vakcinų sužalojimų histopatologinis atlasas“. Joje pateikiami 57 pacientų atvejai, kurių didžioji dauguma mirčių yra akivaizdžiai susijusios su mRNA vakcinos prieš Kovid-19 injekcija. Knyga pirmiausia skirta patologams, taip pat kitų specialybių gydytojams ir sveikata besidomintiems nemedicinos specialistams.
Viena vertus, pateikiami audinių pjūvių vaizdai, siekiant supažindinti kolegas, dirbančius įprastinėje patologijoje ir teismo medicinoje, su šiais visiškai naujais atradimais ir atkreipti dėmesį į pokyčius, būdingus mRNA injekcijoms. Kita vertus, pateikiami atitinkamų atvejų aprašymai, kuriuose užfiksuotos tragiškos aplinkybės ir įvairios žmonių kančios po šių skiepų.
Padidėjęs sergamumas neurologinėmis ligomis
Neurologinės ligos taip pat dažniau pasitaiko po skiepijimo nuo koronaviruso. Štai pavyzdys iš mano, kaip patologo, darbo: atlikau mirusio paciento, kuris mirė po dviejų skiepų nuo koronaviruso, skrodimą. Dėl ankstesnės piktybinės ligos jam buvo taikyta chemoterapija ir imuninį atsaką slopinanti terapija. Tuo pat metu jam buvo suleistos dvi vakcinos Covid-19 dozės.
Drįsčiau teigti, kad kiekvienas ne medikas supranta, jog negalima slopinti imuninės sistemos ir skiepyti vakcina, kuri reikalauja, kad imuninė sistema būtų maksimaliai aktyvi. Palyginti greitai po skiepų vyrui išsivystė viso kūno paralyžius ir po trijų mėnesių jis mirė. Šį atvejį norėjau paskelbti kartu su dviem labai patyrusiais profesoriais iš Lundo universitetinės ligoninės Švedijoje ir Charité ligoninės Berlyne. Daugiau nei šešis mėnesius bendravau su pripažintu specializuotu žurnalu „British Medical Journal“.Ne kartą buvau prašomas pakeisti tekstą ir naujai nuspalvinti laboratoriją, tik po daugybės kontaktų elektroniniu paštu gavau trumpą žinutę, kad ką tik buvo paskelbtas panašus atvejis ir kad žurnalo nebedomina mano straipsnis.
Tada kreipiausi į kitą žurnalą, kuriame tekstas buvo paskelbtas 2022 m. gruodžio mėn. Deja, šio straipsnio negalima rasti Pubmed, mokslinių publikacijų platformoje - norėčiau ją pavadinti „mokslininkų ir gydytojų Vikipedija“. Tai verčia mane susimąstyti, kiek paskelbtų mokslinių tyrimų ir atvejų aprašymų taip pat nėra prieinami šioje platformoje.
Vakcinos paprastai kuriamos ir bandomos septynerius-aštuonerius metus, kol jas leidžiama naudoti. Kita vertus, vakcina nuo koronaviruso buvo pateikta rinkai po mažiau nei metų visiškai netinkamų bandymų.
Po skiepų nuo koronaviruso ne tik susirgo, bet ir mirė daugybė žmonių. 2024 m. birželio mėn. atlikto tyrimo metu nustatyta, kad po šių mRNA vakcinų 11 proc. vakcinų „Pfizer“ ir 21 proc. vakcinų „Moderna“ pasireiškė sunkus šalutinis poveikis. Palyginimui, ankstesnių skiepijimų nuo gripo vakcinomis atveju sunkių šalutinių poveikių buvo užregistruota tik nuo nulio iki keturių procentų. Tuo tarpu tikimybė mirti nuo koronavirusinės infekcijos, kaip teigiama, dabar yra tik 0,1 proc.
Kiti nerimą keliantys skaičiai susiję su gimstamumu. Atlikus gyvų gimusiųjų Europoje nuo 2022 m. tyrimą paaiškėjo, kad visose tiriamose šalyse gimstamumas sumažėjo iki daugiau nei 10 proc. Atsižvelgiant į tai, Burkhardto laboratorijos audinių pjūviai parodė, kad baltymas spyglys buvo rastas kiaušidėse. Šis faktas leidžia daryti išvadą, kad čia taip pat gali kilti uždegimas, kuris savo ruožtu gali sukelti randus ir galimą nevaisingumą. Jaunų mirusių žmonių sėklidžių audinių pjūviuose rasta gerokai sumažėjęs spermatozoidų skaičius; vienas atvejis taip pat iliustruotas pirmiau aprašytoje knygoje. Šie reprodukcinių organų pokyčiai kelia nerimą ir gali paaiškinti gimstamumo mažėjimą.
Politika, o ne mokslas
Dabar, kai tapo žinomi iš pradžių slapti Roberto Kocho instituto (RKI) Vokietijoje parengti krizės valdymo dokumentai, žinome, kad daugybė politikų nustatytų priemonių, susijusių su koronavirusu, neturėjo ir neturi jokio mokslinio pagrindo.
Mokslininkai ir gydytojai, kurie išsamiai tyrė šių skiepų nuo koronaviruso pasekmes, vadinami sąmokslo teoretikais ar net dešiniaisiais ekstremistais. Mano bandymas įspėti apie vadinamąjį turbo vėžį po skiepų nuo koronaviruso Švedijos žiniasklaidoje buvo pavadintas sabotažu - sabotažu prieš skiepų kampaniją, kurios tikslas - paskiepyti visus regiono gyventojus nuo koronaviruso.
Dėl to, kad politika valdė mokslą, atsistatydinau iš vyresniojo gydytojo pareigų Kalmaro ligoninėje ir Lundo universitetinėje ligoninėje. Buvau giliai sukrėstas ir nebegalėjau su savo sąžine suderinti buvimo tokios nemokslinės sveikatos priežiūros sistemos dalimi. Vienas iš mano principų - nekenkti žmonėms, kaip prisiekiau Hipokrato priesaikoje (medicinos etikos formuluotė).
Sutinku, kad „Berliner Verlag GmbH“ saugotų mano el. pašto adresą ir informuotų mane apie tolesnius atvirojo kodo įnašus. Adresas bus naudojamas tik naujienlaiškiui siųsti ir nebus perduodamas toliau. Šį sutikimą galiu bet kada atšaukti.
Norėčiau kreiptis į jus, kad taptumėte aktyvūs. Informuokite save. Abejokite viskuo, įskaitant tai, kas jums nuolat patiekiama ant sidabrinės lėkštutės žiniasklaidoje. Taip pat patikrinkite mano nurodytą literatūrą.
Jau žinoma, kokią žalą padarė šios mRNA pagrindu sukurtos koronavirusinės vakcinos. Ši mRNA technologija dar nėra pakankamai išbandyta ir patikrinta. Išsiaiškinkite, kokiu pagrindu gaminamos vakcinos, kuriomis norite būti skiepijami ateityje.
Ir atminkite, kad baimė silpnina mūsų imuninę sistemą. Kuo daugiau būkite gamtoje ir taip ją stiprinkite. Mūsų organizmas yra fantastiškas, palaikykite jį ir pasitikėkite juo bei savimi!
Dr. Ute Krüger yra patologijos specialistė, turinti 25 metų profesinę patirtį. Jau beveik 20 metų ji gyvena Švedijoje. Šiandien ji dirba savo holistinėje praktikoje.
Tai straipsnis, kuris buvo pateiktas kaip mūsų atviro kodo iniciatyvos dalis. Naudodamasis „Open Source“ leidykla „Berliner Verlag“ suteikia galimybę visoms suinteresuotoms šalims siūlyti aktualaus turinio ir profesionalios kokybės standartus atitinkančius tekstus. Atrinkti darbai bus publikuojami ir pagerbiami.
Šiam straipsniui taikoma Creative Commons licencija (CC BY-NC-ND 4.0). Jį gali laisvai pakartotinai naudoti plačioji visuomenė nekomerciniais tikslais, jei nurodomas autorius ir „Berliner Zeitung“ bei pašalinamas bet koks redagavimas.