60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Vilnius krito. Pedopartija laimėjo sostinę, bet pralošė Lietuvą. Kitaip būti ir negalėjo. Šis nuodėmių miestas knibždėte knibžda iš biudžeto mintančiais parazitais ir nuo jų stalo trupinius ryjančiais tarakonais. Jie visada balsuos už maitinančią ranką.Šaika metė visas pajėgas bei pasistatė kišeninį merą, tuščiomis, šaldytos menkės akimis ir galės toliau čiulpti 1,300,000,000 Vilniaus biudžetą.


Padugne vadinamas žmogus, kurio dvasinė kultūra – pačiame dugne. Įprastas stereotipas, jog tai būdingiausia varguomenei. Varguomenė tapatinama su prastuomene. Šiek tiek tiesos čia yra, nes geresnė socialinė ir ekonominė padėtis suteikia sąlygas geresniam išsilavinimui, o šis – išsiauklėjimui. Visgi dvasinis turtas ar skurdas nėra tapatūs medžiaginiams. Paprastas žmogus iš liaudies gali turėti daugiau dvasinės kultūros, negu milijonierius, kuris mano, kad jam viskas leistina kaip tik todėl, kad jis užima geresnę padėtį ekonominėje srityje.


Arba Ukraina šiandien gins savo nepriklausomybę, arba mes turėsime įsivelti į šį konfliktą, pranešė Lenkijos ambasadorius Prancūzijoje Jan'as Emeryk'as Rościszewski's. „Nes iškils grėsmė pagrindinėms mūsų vertybėms, kurios buvo mūsų civilizacijos ir kultūros pagrindas. Todėl neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik įsitraukti į konfliktą“, - informavo lenkas. Lenkijos ambasada Prancūzijoje patikslino J. E. Rościszewski'o mintis: „Per trisdešimt minučių trukusį pokalbį su redaktoriumi ambasadorius Rościszewski's teigė, kad sąjungininkai turi remti Ukrainą.Aptariau savivaldybių rinkimų II turo rezultatus – kuo skiriasi nuo praėjusių rinkimų, pedopartijos krachas, susidorojimas su visuomenės iniciatyva, balsų klastojimo schemos ir t. t.
Vilniaus mero rinkimus užtikrintai laimėjo pedofilijos šleifo nusipurčiusios Žmonių partijos atstovas Valdas Benkunskas.„Nuotaikos kaip pabaigus didelį maratoną, labai smagu, kad baigėsi su dideliu vilniečių pasitikėjimu, kuris, be jokios abejonės, yra didelis įsipareigojimas ir didelė atsakomybė. Tai yra santūrus džiaugsmas ir galvojimas apie būsimus darbus“, - pirmaisiais įspūdžiais su valstybiniu transliuotoju, laimėjus Vilniaus mero postą, dalijosi V. Benkunskas. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Vilniuje suskaičiavus balsus visų apylinkių balsus, sostinės mero rinkimuose nugalėjo V.


https://www.youtube.com/watch?v=jFWzG2eT6SA Sulaukę atkurtos Lietuvos 33 gimtadienio įsitikinome, kad nepriklausomybės nelikę nė kvapo, o valstybę valdo žmonės, siekiantys jos galutinio sunaikinimo. Vienas iš baisiausių Lietuvos naikintojų tikslų - žudyti Lietuvos jaunimą su narkotikais ir taip sunaikinti lietuvių tautos ateitį. Praeitą savaitę Euronews transliavo reportažą iš Suomijos, apie tai, kaip su narkotikais žudomas Suomijos jaunimas.
Kinijos komunistų partija palaiko JAV "klimato kaitos" fašizmą


Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.

HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.

Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašė įstatymą, sekant kuriuo Ukrainos vyriausybė įgavo teisę nevykdyti skolinių mokėjimų privatiems kreditoriams, praneša „Ukrainskaja pravda (Ukrainos tiesa)“. Šis dokumentas, ukrainiečių valdžios nuomone, leis Kijevui „išvengti negatyvių pasekmių potencialių įsipareigojimų nevykdymo atvejais“, – pažymima straipsnyje.Sekant šiuo įstatymu, vyriausybė gavo teisę priimti sprendimus dėl laikino kai kurių mokėjimų vykdymo sustabdymo „visais arba kai kurių atiNa ką, pajuokavau ir užteks apie Vilniaus tašką G. Dabar rimtai - normaliems žmonėms prieš rinkimus reikia pareikšti savo nuomonę konkrečiai ir nedviprasmiškai. Ne kaip nors "balsuokit prieš abu, nes jie abu blogiečiai", kaip netikėtai (o iš tikrųjų labai tikėtai) pareiškia buvę bendražygiai, labai kieti "politologai".


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.Vakar dienraštis „Respublika“ paskelbė Olavos Strikulienės straipsnį „Neskiepytas lietuvis „Lidl" baisesnis už neskiepytą vokietį“, kuriame rašoma, kad Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl" „...sugalvojo įleisti klientus tik su Galimybių pasais. Kai tuo metu tas pats „Lidl" Vokietijoje jokių įrodymų, kad esi nuo COVID-19 infekcijos paskiepytas, nereikalauja. Pakanka, jog pirkėjai šio tinklo parduotuvėse dėvi kaukes.“ https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/neskiepytas_lietuvis_lidl_baisesnis_uz_neskiepyta_vokieti/ Straipsnyje cituojama teisininkė R.

„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Vasario 25 d. buvo pranešta, kad po vakcinavimo mirė 16 Šveicarų. Jų amžius buvo vidutiniškai 86 metai. Dauguma jų anksčiau turėjo širdies-kraujagyslių arba plaučių-kvėpavimo takų susirgimus.
Šiandien man internete pasipainiojo vieši štai šitos rūpūžės pareiškimai. Jos vardas atitinkamas - Dalia Grybauskaitė. Kaip papildymas prie jos fizionomijos - ji taip pat yra ir Lietuvos prezidentė. Tai tik į Gineso knygą reiktų įrašyti: šprotinės bananų respublikos, neturinčios jokios įtakos ne tik kad tarptautinėje bet ir Europos darbotvarkėje, prezidentas aiškina NATO aljansui, kas yra testas, o kas ne testas. Ir Vašingtone, kur driekiasi kuratorių iš Šiaurės Atlanto aljanso gijos, be jos ne


Klausas Švabas ir Ketvirtasis reichas


Kaip pasigaminti molotovo kokteilį - Nenumaldomai artėjant antrai bangai ir X valandai


"Komsomolskaja pravda" rašo, kad "baltarusiai taip pat nenori pas save laikyti minią arabų - tai pavojinga". Žemiau pateikiu Vladimir Vorsobin straipsnio vertimą. Minske vyksta kažkas siurrealistinio. Įsivaizduokite ramų, sovietinio stiliaus miestą su plačiais prospektais, kuriame gyvena (taip jau atsitiko) rusai ir baltarusiai. Dabar jis pilnas arabų. Jie aplink jus. Jie vaikšto alėjomis su ryšuliais ir lagaminais. Nuo kuprinių kabo guminiai batai, dabar madinga pasienio šturmo avalynė. Keliaudami jie gieda maldas, žiūrėdami į savo išmaniuosius telefonus (matyt, tai ir yra musulmonų internetas).


Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.Šiandien Audrius Bačiulis švenčia 70 metį, ir stebina visus, net tik idealia fizine forma,bet ir sugebėjimu išlenkti vienu ypu, net tris bokalus alaus. Nežinia,kaip reikėtų vertinti šį sovietmečio laikų pleibojų, suviliojusį ir pačią Vaivą Mainelytę.


Apie tai pareiškė Ukrainos Valstybinės pasienio tarnybos vadovas Viktoras Nazarenko gegužės 28 d. kalbėdamas Ukrainos 5 televizijos kanalo eteryje. „Iki šios dienos nei vienas humanitarinis konvojus teisėtai nekirto Ukrainos valstybinės sienos“, - pažymėjo jis. V. Nazarenko paaiškino, kad rusiški kroviniai negali teisėtai patekti į šalį todėl, kad Ukraina savo sienos nekontroliuoja. Be to, pasak jo, „humanitarinė vilkstinė“ turi būti juridiškai įforminta.


Kodėl prašomės karo? Ar tikrai savo elgesiu padedame ukrainiečiams? Kodėl mes tokie visažiniai ir teisuoliai? Kodėl mūsų kaimynai latviai santūresni už mus? Pabandykime atsakyti sau į šiuos klausimus. Sugriauto Mariupolio vaizdai turėjo priversti visus atsitokėti. Tačiau pasaulio didieji, išskyrus Emanuelį Makroną, net nekalba apie taiką ir karo veiksmų stabdymą.


Tiesioginės transliacijos per LRT televiziją metu nuskambėjo 8 nominacijos ir 26 nominantai, kuriuos šiais metais išskyrė LRT Metų apdovanojimų darbo grupė, sudaryta iš skirtingų sričių žurnalistų,…


Rusijos portale 3rm rašoma, kad nepaisant to, kad "Siono išminčių protokolų" patikimumu suabejota dėl žydų pastangų, jų platus naudojimas ir įgyvendinimas per amžius yra įtikinamas įrodymas jų autentiškumo. "Protokolai" patvirtinti praktiškai, o tai reiškia, kad juose išdėstyti sionizmo planai yra tikri. „Protokolų" autorius yra Ašeris Ginsbergas, gimęs 1856 m. rugpjūčio 5 d. Kijevo gubernijoje, pietų Rusijoje, žydų šeimoje. Sionistų sluoksniuose jis buvo žinomas Ahad Haam slapyvardžiu. Pažymėtina, kad dešimtajame protokole pateikiama labai svarbi ir aktuali informacija apie skiepus.Dabar pabandykite jūs pasiskolinti bemaž 140 000 eurų ir „susibankrotinti“. Vargu, ar pavyks…


Konservatorių lyderiai tariasi, kaip išgelbėti Lietuvą. Nuotr. facebook.com Vis neišsipildant svajonei ir niekaip nepatenkant į valdančiąją koaliciją, konservatoriai paskelbė kupiną susirūpinimo ir vidinio skausmo persmelktą deklaraciją dėl Lietuvos ateities.Štai keletas įdomių faktų apie talentingą tarybinį poetą, kompozitorių, aktorių


Nors Giltinė koronaviruso pavidalu jau beldžiasi į mūsų duris, Lietuvos valdžia švenčia ir švaisto šimtus milijonų beprasmiškai ginkluotei – visai kaip 2008 m.He is a homosexual with pedophile orientation.This week a case of massive proportions has hit Norway´s judicial, political and CPS system full-fledge: Dr. Jo Erik Brøyn has practised as Child Psychiatrist for 20 years with special roles as «expert» for Norway´s infamous Barnevernet.


prisiminimais) sakoma: „Sausio 13 kovos ir laisvės naktį, gynėjai eidami į mirtį už Lietuvos laisvę, prieš okupanto tankus, krūtinių žibuoklių parodijomis nesipuošė. Per 30 laisvės metų, jau pamiršote?“ Seimas, tuo tarpu, svarsto tualetų „problemą“ ir kovoja su baisia „pandemija“, diegia vakcinas, neišbandytas su laboratoriniais gyvūnais, testuotas vos kelis mėnesius, bet ne kelis metus, kaip įprasta.


Kaip galutinai sukiršinti tautą? Pradėti ją “gelbėti”, o jei tas “gelbėjimas” nepasiseka, pareikalauti, kad tauta pati nuspręstų, kokiu būdu ją vis tik reiktų gelbėti.


Toliau tęsiu pasakojimą apie Okrainos fašistų batalioną „Kraken“.
Viduramžiai baigėsi, kai žmonės suprato, kad valdovų, bažnyčios, kalba nebeatitinka tikrovės.


Vakarų šalys artėja prie rimtų diskusijų apie galimybę siųsti sąjungininkų karius į Ukrainą, per „ Kossuth“ radiją sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas. „Mes labai arti, kad rimtai…


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.


Dariaus Jauniškio antrosios Lietuvos valstybės saugumo vadovo kadencijos pradžios momentas buvo pažymėtas garsiu pareiškimu. Pasirodo, ne visos Lietuvos nacionalinio saugumo sferos buvo įvaldytos iki tobulumo per pirmuosius penkerius jo vadovavimo VSD metus. Užsienio žvalgyba ir kontržvalgyba yra tik dalis viską matančių VSD sričių. Atėjo aktyvaus įsikišimo į virusologijos reikalus eilė. Be Lietuvos VSD ten tvarkos nebus. "Koronavirusas parodo, kokiame pasaulyje gyvensime ateityje.


Kauno krištolinis tauras kaip stovėjo, taip ir stovės. Nes KAUNAS yra KAUNAS.15 min.lt cenzorės Margaritos Vorobjovaitės nuomone, senovės Egipte gydytojai vergams akis gydė, kaišiodami į jas pagalius.


Как этническая мафия литовскоговорящего меньшитства не литовского рода грабят и уничтожает литовских белорусов, поляков, русских и литовцев.


Atsakingieji teisėsaugos pareigūnai, susimąstykite kokią priesaiką esate davę: tarnauti Tėvynei, ginti žmones (savo kaimynus, draugus ir tame tarpe savo artimuosius) ir valstybę!  Virš Lietuvos valstybės ir jos žmonių, kaip ir virš viso pasaulio šalių ir tautų yra pakibusi dirbtinai sukelta Covid-19 krizė, kuri naudojama tik skaldymui ir valdymui bei Naujosios Pasaulio Tvarkos įvedimui.  Covid-19 yra jų išrastas naujas idealus priešas kurio bijo tik perdėtai išgąsdinti ir užmiršę apie Dievą, žmonės.


Internetinės televizijos „Kitaip TV“ vedėjas Arnas Klivečka, griežtai įvertino Lietuvos piliečių vykdomą sumanymą apsilankyti Baltarusijoje ir pasikalbėti tiek su vietos politikais, tiek su visuome…


Jau esame kalbėję, kad autoritariniai režimai visuomet mina tas pačiais keliais. Tuo pačiu ir jų propaganda visuomet ankščiau ar vėliau prieina prie visikų melagienų kūrimo. Štai prieš porą dienų LTR portale pasirodė straipsnis „Homofobiniai išpuoliai sukrėtė Latviją...“ ir t.t.Visų pirma, reiktų nustoti skirstyti renginio palaikytojus į saviškius ir ne saviškius, nes, pamatysite, neužilgo visi drauge tapsime vatnikais ir tautos priešais (tai tiesiog neišvengiama).…


Naujienų agentūros savaitės pradžioje išplatino dar vieną naujieną iš Lietuvos Respublikos energetikos ministerijos: Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Lenkijos operatoriai "Litgrid", "Augstprieguma tikls", "Elering" ir PSE pasirašė sutartį su Europos Komisijos Inovacijų ir tinklų programų vykdomoji įstaiga (INEA) finansuoti antrąjį projekto etapą. "Baltijos šalių energetikos sistemos sinchronizavimas su Europos tinklais".


Žiniasklaida pranešė, kad Šiaulių gyvulių gydykloje pradėjo mirti jauni žmonės nebuvę jokiose rizikos grupėse. Šiuos gydyklos pagrindinis veterinorius "susirūpinęs" pasakojo, kad kovidoskeptikai tik pajungus juos prie dirbtinio kvėpavimo aparato supranta, kokie jie kvailiai ir ištrina visus savo postus feisbukuose dėl koronaneigimo.  Kreipiuosi į žmones kurie dar išlaikė sveiko proto likučius, šios totalios informacinės nusikaltėlių atakos akivaizdoje. Vienintelis NIEKŠŲ ginklas yra JŪSŲ TIKĖJIMAS tuo, jog viskas ką jie daro yra jūsų gerovei ir apsaugai.


Kartu su Galina Šimanovič pradedame narplioti neįtikėtina "Lietuvos respublikos" teisėtumo klausimą. Pradėsime nuo pačio pirmo mums, kaip "Lietuvos respublikos" piliečiams išduoto dokumento–sandorio su valstybe — paso ir jame esančių mūsų duomenų


„Tolerancija“ - tai siono-liberalų sugalvojimas, skirtas europiečių kvailinimui ir ištirpdymui tautų ir rasių „lydymo katile“. Biologine ir medicinos prasme, kaip visi žinome, tolerancija reiškia imuninės sistemos nesugebėjimą priešintis užkratui ir mirtį. Kai kurios Europos valstybės jau tiek apnuodytos liberalizmo nuodais, kad yra priešmirtinės agonijos būklėje. Viena iš tokių valstybių – Prancūzija.
Premjerės Ingridos Šimonytės vadovaujamam strateginio Lietuvos objekto – Fizinio barjero prie sienos su Baltarusija projekto priežiūros komisijai bendrovės „EPSO-G“ atstovai pirmadienį pristatė projekto eigą. Projekto vykdytojams pasienyje liko nutiesti 25 kilometrus koncertinos ir maždaug trečdalį – 190 kilometrų – tvoros užtvaro. Fizinis barjeras jau yra įrengtas visuose jautriausiuose pasienio ruožuose, netoli Druskininkų, A. Barausko ir Adutiškio pasienio užkardų. Visas maždaug 540 kilometrų ilgio užtvaras bus įrengtas iki rugsėjo pradžios.


Šioje vietoje galima tik priminti ir didžiuotis, kad prie Ukrainos naikinimo aktyviai prisideda ir Lietuva. Šiame video kalba Julija Tymošenko buvusi Ukrainos premjerė, verslininkė, didžiausios šalies opozicinės partijos „Tėvynė“ vadovė. Primename, kad dėl šios moters išlaisvinimo iš kalėjimo, dar prieš Orumo revoliuciją Maidane kovojo visa Lietuvos valdžia, asmeniškai su Lietuvos prezidente Dalia Grybauskaite priešalyje. Ekspertai.


Nesibaigiantis netiesioginis karas pagal planą


LGBT yra nevykėlių moterų judėjimas su vienu tikslu - išmelžti finansavimą savo reprodukcijai finansuoti.Vašingtonas Rusijos kariuomenės perkėlimą Rusijos Federacijos teritorijoje ir laikiną kai kurių Rusijos teritorinių vandenų sričių uždarymą užsienio karo laivams laiko neišprovokuota eskalacija. Tačiau tuo pat metu JAV oro pajėgų naikintuvai Baltijos šalyse agresyviai praktikuoja oro smūgius "priekinėje linijoje" - 150 kilometrų nuo Sankt Peterburgo ir 6000 kilometrų nuo Amerikos Atlanto vandenyno pakrantės.


Lietuvoje veikiantis užsienio bankas „Swedbank“, praėjusią savaitę užblokavo Lietuvos gyventojų pasipriešinimo okupacijai centro (LGPOC) vado, profesoriaus hematologo Eduardo Vaitkaus asmeninę sąskaitą. To priežastis – „Swedbank“ įtaria, kad E. Vaitkaus sąskaita, į kurią pastarajam SODRA perveda pensiją, naudojama pinigų plovimui ir terorizmo finansavimui. Šią savaitę „Swedbank“ E. Vaitkų telefonu informavo, kad naudotis savo finansais esančiais banke nėra jokių galimybių – išsiimti pinigų negalima, visos sąskaitoje esančios lėšos turi likti banke.


Garsūs Vakarų ekonomistai neabejotinai suvokia visą situacijos, kurioje atsidūrė Vakarų pasaulis, beviltiškumą, papuolus į auksinius Putino spąstus. Juk nuo Bretton-Voods’o susitarimo laikų, visiems gerai žinoma auksinė taisyklė: „Pas ką daugiau aukso – tas ir nustato taisykles“. Tačiau apie tai Vakaruose kol kas tylima. Tylima todėl, kad niekas nežino kaip iš šios situacijos išsikapstyti. Ir dar todėl, kad jei tektų vakarietiškai visuomenei paaiškinti visas artėjančios ekonominės katastrofos d


Vilniuje Druskininkų sanatorijos "Belorus", kuriai taikomos ES sankcijos, darbuotojai surengė protesto akciją, praneša Sputnik Lietuva korespondentas. "Belorus" sanatorijos darbuotojų protesto akcija Vilniuje Keliasdešimt automobilių kolona pravažiavo centrinėmis sostinės gatvėmis. Judėjimą lydėjo policija. Dalyviai bandė atkreipti dėmesį į sanatorijos darbuotojų teisių pažeidimą. Ant automobilių buvo pakabinti plakatai su  raginimais valdžiai.


Prezidentas Gitanas Nausėda, paklaustas ar ruošiasi vakcinuotis, visai Lietuvai paskelbė, kad būtinai vakcinuosis „atėjus jo eilei“. Man 69 metai, priklausau „rizikos grupei“, tačiau suprantu, kad valstybės vadovas turi būti paskiepytas pats pirmasis. Be eilinio pensininko, jei jis staiga nuo koronaviruso mirtų, valstybė neprapuls. Visai kas kita pirmasis asmuo. Suprantu, kad yra labai didelė problema prezidentui surasti „be eilės“ vakciną, todėl prašau sveikatos ministro man skirtą vakciną peradresuoti prezidentui Gitanui Nausėdai.Dabar Vakarai vėl siekia išspausti kuo daugiau propagandos iš įvairialypės kapavietės netoli Isdžumo/Čarkovo. Didžioji dauguma palaidotųjų turi būti paversti rusų "kankinimų aukomis", rašoma vokiečių portale Pi-news. Portale rašoma: Vokietijos melaginga žiniasklaida yra nepakenčiama.


Nyderlandų Vyriausybė siekia sekti visus privačių asmenų atsiskaitymus, kurie viršija 100 Eurų. Nyderlandų kairiųjų liberalų vyriausybė pristatė finansų ministrės Sigridos Kach (Sigrid Kaag), kuri taip pat yra Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) Pasaulio poveikio grupės (Global Action group) pirmininkė, paruoštą įstatymo projektą, kuriuo bankai įpareigojami stebėti beveik visą olandų sąskaitų turėtojų bankinę veiklą centralizuotoje duomenų bazėje.


Visi puikiai žinome, kad bankai yra finansinių stebuklų žinovai. Ar tai būtų mažame ar dideliame mastelyje, tai ką bankai daro su pinigais paprastam žmogui yra sunkiai suvokiama. Pavyzdžiui, toks „fokus pokus“ prieš dešimtmetį buvo padarytas su Snoro banko aktyvais. Tada banko turėtas milijardas eurų pradingo kaip rūkelis papūtus vėjeliui.


VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Lietuvos saugumo tarnybų atstovai teismui nepateikė dokumentų, patvirtinančių dainininko Filipo Kirkorovo draudimo atvykti būtinybę. Po posėdžio Vilniuje menininko interesams atstovaujantis advokatas Aleksandras Dobrovinskis apie tai pasakojo TASS. "Mūsų žingsnis pasirodė teisingas — saugumo tarnybos atstovai teisme parodė, kad neturi duomenų, kurie įrodytų Filipo Kirkorovo buvimo Lietuvoje pavojų.


Amerikoniškų ketinimų įrodymui pakanka paprastos logikos. Europa turi technologines galimybes ir gamybinį potencialą tam, kad galėtų patenkinti visus JevroSojūzo ir USA poreikius, o USA savo ruožtu taip pat turi technologijos ir gamybos potencialą, kad galėtų tiek USA , tiek Europos rinkas aprūpinti savo prekėmis. Vadinasi vienam iš jų reikės pasitraukti. Arba jeigu tiksliau - tapti maistu kitam.Žinia, vaikai neatsako už savo tėvus, bet tai nelaiduoja, kad neis tėvų takais. Priešingai, nusikaltėlių vaikai turi moralinę pareigą savo darbais liudyti priešingo kelio pasirinkimą. Viktorijos Čmilytės veiksmai susidorojant su „buržuaziniu lietuviškuoju nacionalistu ir fašistu prof. Adu Jakubausku akivaizdžiai rodo, kad ji lieka ištikima senelio, Raudonosios Armijos tankisto Ivano Čmilio, ir tėvo, KGB rezervo karininko Viktoro Čmilio, politiniams idealams.  Iš skelbiamos archyvinės „Sovietskaja Litva“ publikacijos galima suprasti, kad šių idealų šaltinis – rašytojo Ilgos Erenburgo dvasia.2020 - 2022 per šiuos metus ne tik pasikeitė įvairios elgesio normos ir žmonių santykiai. Per juos priimta daug precedento neturinčių politinių sprendimų, kurie sukėlė didelių diskusijų ir iki šiol kelia klausimų dėl jų pagrįstumo.

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....