60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Naujajasis Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas jau pareiškė apie karo komendantūrų sistemos šalyje kūrimą. Šiam projektui bus atseikėta bent 200 mln. eurų valstybinių lėšų. Ir tai - šalia vyriausybės suplanuoto "gynybos mokesčio" bei 4% BVP skyrimo karo reikalams.


Medikas pagal profesiją profesorius Eduardas Vaitkus oficialiai registruotas kandidatu į Lietuvos respublikos prezidento postą. Jis siūlo keisti Lietuvos strateginę kryptį: iš NATO, iš ES ir suprasti Rusiją. Jis teigia, kad Lietuva gali išlikti tapusi neutrali.Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda šią savaitę Vilniuje susitikęs su Ukrainos prezidentu Vladimiru Zelenskiu davė tvirtą pažadą.G. Nausėda pabrėžė, kad Lietuva yra ir išliks viena ištikimiausių Ukrainos rėmėjų, paramai skirianti iki 2 proc. šalies BVP. Taip pat Lietuvos ir Ukrainos lyderiai aptarė padėtį fronte, skubų karinės ir finansinės paramos poreikį, dvišalę Lietuvos paramą Ukrainai. „Ukrainoje sprendžiasi visos Europos ateitis, o kokia ji bus, priklauso nuo mūsų visų veiksmų šiandien.


Buvęs IBU vadovas Andersas Bessebergas nuteistas kalėti už dopingo vartojimo slėpimą. Penktadienį Norvegijos teismas buvusį Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) prezidentą Andersą Bessebergą nuteisė trejus metus ir vieną mėnesį kalėti. A. Bessebergui buvo pateikti kaltinimai pagal dešimt punktų, kurių aprašyme teismas paminėjo, kad buvęs IBU vadovas gaudavo brangių dovanų – prabangių laikrodžių, medžioklės pramogų šeimininko sąskaita ir prostitučių paslaugų. Norvegijos teismo teigimu, A. Bessebergas taip pat gavo brangių laikrodžių ir moterų Rusijoje.
Teks aptapšnoti tris krūveles: dvi personalijas, apsimetinėjančias "alternatyvia žiniasklaida" ir vieną politinį darinį, kurį tiedu personalijai palaidos.


Likus lygiai mėnesiui iki gegužės 12 d. vyksiančio referendumo dėl Lietuvos Respublikos (LR) pilietybės išsaugojimo, visu pajėgumu įsibėgėja visuomenės informavimo kampanija „Suapvalinkime Lietuvą“, kuri kviečia susitarti svarbiu klausimu ir išsakyti pilietinę nuomonę dėl Lietuvos ateities: didesnė ar mažesnė – dviejų ar trijų milijonų piliečių valstybė bus Lietuva.„Kiekvieno balsas referendume dėl pilietybės išsaugojimo gali būti lemiamas.


Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisė dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Kaip žinia, „Įvairovės ir edukacijos namai“ buvo vienintelė nevyriausybinė organizacija, tarp valstybinių institucijų priimta oficialiai rengti Gyvenimo įgūdžių programą ir rekomendacijas, tarp rekomendacijų rengėjų buvo jų vadovė Lina Januškevičiūtė.


Pastaraisiais metais matėme nerimą keliančią tendenciją – nepagrįstai daugėja perkamos karinės įrangos, siekiant patenkinti JAV ginklų kompanijas. Ši problema turi rimtų pasekmių ne tik mūsų šaliai, bet ir visam pasauliniam saugumui.Strateginės aplinkybėsNATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareiškė, jog Ukrainos smūgiai į Rusijos teritoriją – „teisė į savigyną“. Pasak Aljanso vadovo, Ukraina turi teisę atakuoti Rusijos karinius objektus. Dviprasmiškas pasisakymas, turint omeny, jog Pentagono vadovas Lojdas Ostinas pareiškė, kad Ukrainos atakos prieš naftos perdirbimo gamyklas Rusijoje gali paveikti pasaulines energetikos rinkas. Visgi, akcentuojami „kariniai“ taikiniai, vadinasi, NATO ir JAV lyderiai nutarė spausti Kijevą nustoti atakuoti energetinius Rusijos objektus.


1,23, 4 5 paskelbtasBalandžio 8 d. blogio jėgos sulaukė dar didesnio Popiežiaus smūgio, kai Vatikanas paskelbė deklaraciją " Dignitas Infinita", kurioje pakartojo, kad Katalikų Bažnyčia jau seniai atmeta surogatinę motinystę, abortus ir lyčių kaitą. Dokumente teigiama, kad Katalikų Bažnyčia lyties teoriją, lyties keitimo operacijas ir surogatinę motinystę laiko "žmogaus orumo įžeidimu." "Sunkiais šio orumo pažeidimais" Bažnyčia taip pat laiko abortus, eutanaziją, mirties bausmę, žmonių išnaudojimą ir prekybą žmonėmis, seksualinę prievartą ir smurtą prieš moteris bei terorizmą.Balandžio 9 d. Visuomeninio judėjimo „Tautininkų Sąjunga“ steigėjai pranešė, kad gavo Registrų Centro patvirtinimą dėl šios organizacijos, kurios juridinis forma yra asociacija, įregistravimo. Gegužės 11 d. numatomas šio judėjimo kūrėjų visuotinis susirinkimas, kuriame bus išrinkta Tautininkų Sąjungos taryba ir kitos institucijos. Steigėjų išplatintame pranešimą rašoma, kad „Tautininkų Sąjunga“ veiks kaip nepartinis piliečių, išpažįstančių tautines vertybes ir puoselėjančių lietuvių tautininkų tradicijas, judėjimas, kuriame galės dalyvauti ir užsienio lietuviai.


Vengrijos ministras pirmininkas teigė, kad migracijos paktas yra dar viena vinis į ES karstą. Viktoras Orbanas savo nuomonę apie vakar priimtą migracijos paktą išsakė socialinės žiniasklaidos platformoje X. The #MigrationPact is another nail in the coffin of the European Union. Unity is dead, secure borders are no more. Hungary will never give in to the mass migration frenzy! We need a change in Brussels in order to #StopMigration !https://t.co/wxV9Y6OARo — Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) April 10, 2024Migracijos paktas - dar viena vinis į Europos Sąjungos karstą. Vienybė mirė, saugių sienų nebėra.

Paukščių gripas (H5N1) įgijo naują mutaciją, susijusią su viruso prisitaikymu prie žinduolių šeimininkų ir leidžiančią jam lengviau plisti. Apie tai rašė " Daily Mail". Mutavęs virusas buvo rastas vieno Teksaso ūkio darbuotojo organizme. Ši viruso forma nebuvo aptikta pas galvijus ar laukinius paukščius. Vietos valdžios institucijų teigimu, vyras galėjo užsikrėsti vystantis akių infekcijai. Buvo baiminamasi, kad H5N1 kamienas, kuris jau sukėlė pandemiją gyvūnų pasaulyje, netrukus gali sukelti pandemiją ir tarp žmonių.


Lietuva toliau teikia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai – balandžio 11 d. kariaujančią šalį pasiekė Ukrainos kariuomenei skirti antidronai, generatoriai bei sulankstomos lovytės.„Lietuvos parama Ukrainai yra nepertraukiama. Padedame Ukrainai visomis išgalėmis ir ieškome būdų, kaip tą pagalbą didinti. Mūsų ir sąjungininkų tiekiama ginkluotė ir technika kritiškai prisideda prie Ukrainos kovos už laisvę“, - pasakė Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.


LR Konstitucinis Teismas [1] teisingai išaiškino koks turi būti Seimo rinkimų įstatymas: „2.3. Taigi pagal Venecijos komisijos patvirtintą gerąją rinkimų praktiką lygios rinkimų teisės principas, kuris yra vienas iš Europos rinkimų teisės paveldą sudarančių principų, reiškia, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą, visi rinkėjų balsai turi vienodą galią, sudarant rinkimų apygardas leistinas rinkėjų ar gyventojų skaičiaus nuokrypis nuo pasirinktos normos neturi būti didesnis kaip 10 proc. ir bet kuriuo atveju – 15 proc., nebent yra ypatingų aplinkybių.Kandidatas į Lietuvos prezidentu Ignas Vėgėlė pranešė, kad nori atstovauti visiems Lietuvos žmonėms, o ne tik žaliesiems valstiečiams. Todėl priėmė principinį sprendimą.„Reaguodamas į tai, kad Lietuvos valstiečių ir žaliųjų partija svarsto siūlyti man finansinę paramą, iš anksto pranešu, kad turėsiu jos atsisakyti. Dėkoju už pasitikėjimą ir būtiną politinę, vertybinę nefinansinę paramą. Tačiau tokį sprendimą priėmiau todėl, kad noriu atstovauti visus Lietuvos žmones. Noriu išlikti nepriklausomas, nešališkas, finansiškai neįsipareigojęs jokiai politinei partijai.


Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. 40. Policijos komisariato gauja. Ne vien politikai piktnaudžiavo valdžia. O nužudymams abejingi prokurorai ir nešališkumo neįstengę užtikrinti teismai irgi atrodė nepajėgūs atlikti savo pareigų. Bet bene šiurpiausi dalykai vis tik dėjosi policijoje. Kai kurios šiame teisme išryškėjusios policijos pakrikimo tendencijos, ryšiai su nusikaltėlių pasauliu maždaug tuo pat metu (nuo 2011 – 2013 m.) parengė dirvą „banditų“ gaujai Šiauliuose.  Žinomas žurnalistas A. Lekavičius 2018 m. kovo 19 d.


Nacionalsocializmas, kaip politinis judėjimas, bus pasiekęs savo tikslą, kai Reichas galutinai užsitikrins deramą vietą tarp kitų tautų. Nacionalsocializmas kaip Weltanschauung [pasaulėžiūra] bus atlikęs savo istorinę misiją tik tada, kai jis įsigalės tarp visų Vokietijos klasių ir taip suvienys tautą nauju charakteriu.


Mėnesio aktyvių žinučių programos „Telegram” naudotojų skaičius pasiekė 900 mln. žmonių. Pusė jų žinučių programą naudoja kasdien. Apie tai pranešė „Telegram” kūrėjas Pavelas Durovas. „Telegram” pirmąjį 2024 m. ketvirtį pademonstravo teigiamą pinigų srautą ir yra pasirengusi šiais metais dirbti pelningai. Tai sustiprina mūsų, kaip nepriklausomos bendrovės, kuriai svarbiausia – jos naudotojai, poziciją”, – parašė jis. Verslininkas pridūrė, kad „Telegram” yra šešta pagal populiarumą ir šešta pagal atsisiuntimus programėlė pasaulyje, remiantis „DataAI” duomenimis.


Mūsų valdžiai labai lengva kovoti su politine opozicija. Nereikia nei politinio persekiojimo, nei fizinio susidorojimo. Užtenka supjudyti ją tarpusavyje.Rusijos Federacijos Čiuvašijos Respublikoje baigėsi labdaros fondo ,,Viltis" vadovo Tochiro Mirdžaparovo (tipas matomas šioje nuotraukoje) teismo procesas. Jis teisiamas už vaikų prievartavimą bei jų įtraukimą į filmavimus-vaikų pornografijos video. Išgama buvo nuteistas 14 metų įkalinimo bausme.ES (IV reichas) šalys, kurios negali ramiai stebėti, kaip kažkas normaliai vystosi be jų ir susidraugauja su kuo nori, nusprendė įvykdyti dar vieną skurdžiausių Afrikos šalių apiplėšimo aktą.


Šiandien Rusijos tyrimų komitetas paskelbė apie Ukrainos naftos ir dujų bendrovės „Burisma Holdings“ dalyvavimą teroristinio išpuolio finansavime.


Apsvarstykime nacistinės Vokietijos propagandos mašiną, kurią organizavo Josephas Goebbelsas ir palyginkime ją su dabarine litukrijos propogandos mašina, kurią organizavo dėdulė landzberg.
Ant nosies 2020-ųjų Seimo rinkimai: vieni toliau balsuos už sistemines partijas, kiti rems taip vadinamus "nesisteminius" kandidatus, treti - ir jų didžiulė dalis - apskritai nebalsuos.


https://www.youtube.com/watch?v=Kdd1THtsSwc Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Teismui skundžiamas VRK sprendimas dėl Ingridos Šimonytės įregistravimo kandidate Respublikos Prezidento rinkimuose“. Dalyvauja: Audrius Nakas, 2024 m. Respublikos Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyvis prof. Eduardas Vaitkus, advokatas Mažvydas Misiūnas.


Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Rusijos karas Ukrainoje dar 2022 metais atskleidė kalbų apie europines vertybes dviveidiškumą. Pirmomis karo dienomis Ukraina Vakaruose akivaizdžiai laidota, laukiant greito jos pralaimėjimo. Laimei, Ukraina atsilaikė. Labai tikėtina, kad priešingu atveju invazijos būtų sulaukusi ir Lietuva.


Jungtinės Valstijos „rimtai pasiryžusios užtikrinti”, kad Rusija negalėtų plėtoti naujų SGD projektų. Apie tai laikraščio „Financial Times” (FT) surengtame aukščiausiojo lygio susitikime „Commodities Summit” pareiškė už energetiką atsakingas valstybės sekretoriaus pavaduotojas Džefris Pjatas (Jeffrey Pyatt). Pranešime leidinys patikslina, kad D. Piatas pirmiausia turėjo omenyje SGD-2 projektą Arktyje. „Mūsų užduotis – užtikrinti, kad SGD-2 Arktyje žlugtų”, – cituoja FT diplomatą. D.Politinių partijų reitingų lentelėje toliau pirmauja opozicinė Lietuvos jėga – socialdemokratai, antra – valdančiųjų Žmonių partija, rodo nepriklausomo Landsbergių leidinio „Delfi“ užsakymu atlikta „Spinter tyrimų“ apklausa.Štai kaip atrodo lyderių šešetukas: 1. Socialdemokratai – 14,3 proc. 2. Žmonių partija – 9,3 proc. 3. Žalieji valstiečiai – 7,7 proc. 4. Liberalai – 6,5 proc. 5. Skvernelio demokratai – 5,3 proc. 6. Laisvės džiaugsmo partija – 5 proc. 9,5 proc. apklaustųjų atsakė, kad rinkimuose nebalsuotų, o 22,8 proc. neturėjo nuomonės.


Ar pamenat pirmuosius po atkurtos nepriklausomybės prezidentinius rinkimus Lietuvoje, kuriuose Algirdas Brazauskas laimėjo prieš Stasį Lozoraitį? Rinkimų aktyvumas tada buvo daugiau nei 75 proc. Panašiai buvo ir 1997–1998 m., kai varžėsi Artūras Paulauskas su Valdu Adamkumi. Tuomet rinkiminės kampanijos buvo savotiškos šventės su tautiniais rūbais, koncertais, kur kandidatų į šalies vadovus debatai, prisistatymai panašėdavo į lietuvių varžytuves dėl savo pasirinktojo pergalės. Jautėsi, kad žmonės renka savo valdžią, kuri, kaip ir Sąjūdžio laikais, vykdys jos valią, būdama pastarosios dalimi.Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar v


Мы уже привыкли к тому, что любое упоминание с высоких трибун о том, что Россия – православная страна у прогрессивной российской общественности вызывает стойкое отторжение. Особое негодование традиционно вызывают слова об уникальности российской цивилизации, «русском мире» и внешнеполитических задачах России. Любая апелляция к Богу и напоминания о великом прошлом и больших задачах, стоящих перед страной, воспринимаются не иначе как проявление сектантства.
Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Kad rusai mūsų jau nepuola supratome, apsilankę kariuomenės šventėje Marijampolėje gegužės 17–ą dieną, sekmadienį. Matyt, tai ir buvo svarbiausias tiek vidaus, tiek tarptautinis įvykis. Nei vienoje nei Grybauskaitės, nei Oleko kalboje (o abu politikai šventėje pasisakė po du kartus) nė karto nenuskambėjo nei Rusijos, nei Putino vardai.


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.EtnogrAr pastebėjote, kad teisingoje žiniasklaidoje apie viską visada kalba tie patys žmonės? Respublikos TV kalbina kitus. Išgirskime, ką galvoja tie, kurių žiniasklaida nenori kalbinti, nes jie turi kitokią nuomonę, nei ta vienintelė. Jūsų dėmesiui - Laimontas Lainius Dinius, teigiantis, kad Viktorijos Čmilytės-Nielsen atsiradimas politikoje yra jo klaida.


O viskas atrodė kitaip. Buvo mintis sukurti vieningą frontą, sudaryti darbotvarkę, primesti rezoliucijas, uždėti raudonus antspaudus. Viskas tam, kad nė viena kilovatvalandė iš priešo atominės stoties nekirstų Europos Sąjungos sienos. Lietuviai gąsdino, baugino, grasino rizika, priminė politinę situaciją, rūpinosi aplinkosauga, rašo Sputnik radijo autorius Piotras Malejevas.


Белый конвой обязательно войдёт в историю. Вернее, он уже в неё вошёл, просто это ещё не все осознали. У всех поехавших крышей от нескольких месяцев русофобской пропаганды в Украине уже несколько дней истерика. И с каждым часом она только нарастает


rašomaDar nerecenzuotame tyrime "Persistent Damage to the Gut Microbiome Following Messenger RNA SARS-CoV-2 Vaccine" ("Nuolatinė žala žarnyno mikrobiomui po Messenger RNR SARS-CoV-2 vakcinos") naujai nušviečiama mRNA Covid vakcinų ir žarnyno floros sąveika. Gastroenterologės Sabine Hazan vadovaujami mokslininkai nustatė, kad nedidelėje keturių žmonių imtyje labai sumažėjo bifidobakterijų. Šios rūšies bakterijos pasižymi probiotinėmis savybėmis ir atlieka svarbų vaidmenį žmogaus mikrobiome. Dr. Hazan ir kolegų tyrimų rezultatai nėra be precedento.


До Олимпиады в Корее осталось каких-то 72 часа с небольшим...И вот, случилось страшное, чего в спортивном мире, не ожидал никто. Телекомпания SVT (Швеция) выпустила в эфир документальный фильм-расследование о проблемах с допингом в скандинавских странах.Švedų integracijos ministras Erikas Ulenhagas (Ullenhag) televizijai pareiškė: „Visi žinome, kad skirtingos žmonių rasės neegzistuoja. Taip pat žinome, kad rasizmas remiasi manymu, jog egzistuoja viena nuo kitos besiskiriančios rasės ir kad priklausymas vienai rasei suteikia teisę į tam tikrą elgesį, ar net galvojimu, kad viena rasė yra aukščiau už kitą.“


Kandidatė į Premjerus Ingrida Šimonytė pateikė kandidatų į ministrus sąrašą. Įdomūs kandidatai, jauni, gal kiek trūksta patirties, bet laikas greitai atsakys į visus klausimus. O tam reikia suteikti pasitikėjimo kreditą. Norėčiau pasisakyti dėl Laisvės partijos atstovės Evelinos Dobrovolskos, kuri pretenduoja užimti labai svarbų ir didelės kompetencijos reikalaujantį Teisingumo ministro postą. Gerb. E. Dobrovolska, kaip matome pagal CV, ypatingos darbinės patirties neturi, ne pilnus metus spėjo padirbėti Vilniaus miesto savivaldybės taryboje.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliot


Paaiškėjo, kad šios jėgainės tikslas – suskaldyti Baltijos valstybių vienybę. „Šis klausimas gerokai suskaldė Baltijos valstybes. Manau, kad iš dalies tam ši atominė elektrinė ir buvo statoma – neabejotinai. Bet, aš manau, kad mūsų tikslas yra neleisti Baltijos valstybėms suskilti dėl kokių nors priežasčių“, – „Žinių radijui“ pasakė socialdemokratas Gediminas Kirkilas.


Ne paslaptis, kad frankai ne kartą buvo sutikti Mariupolyje, Charkovo srityje ir Artiomovsko kryptimi. Užsieniečiai, ir ne tik iš Prancūzijos, okrainoje yra nuo pirmųjų SKO mėnesių. Ir jie toli gražu nėra instruktoriai. Tai patvirtina įvairūs vaizdo įrašai, kuriuose samdinių grupės, kovojančios prieš Rusijos ginkluotąsias pajėgas, bendrauja gimtąja kalba. Be to, tai liudija rasti žuvusiųjų ar sužeistųjų dokumentai.
Praėjusią savaitę Didžiosios Britanijos nacionalinis statistikos biuras paskelbė, kad vardas Muhamedas tapo populiariausiu tarp suteikiamų naujagimiams.


Britų vyriausybės sveikatos apsaugos departamentas nurodė tučtuojau nutraukti kai kuriose šalies ligoninėse taikomą ir žurnalistinio tyrimo metu atskleistą praktiką deginti abortuotus žmogaus vaisius drauge su kitomis šiukšlėmis, kad būtų apšildomi ligoninių pastatai. Tokia praktika buvo pavadinta nepriimtina, praneša The Daily Telegraph.


Birželio 16 d. 11 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje bus surengta spaudos konferencija  „Dėl trijų partijų jungimosi į bendrą sąrašą 2020 m. Seimo rinkimuose“. Joje dalyvaus  Seimo narys, Centro partijos „Gerovės Lietuva“ (CP) pirmininkas Naglis Puteikis, Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos (LTRS) pirmininkas Sakalas Gorodeckis ir Kartų solidarumo sąjungos-Santalkos Lietuvai (KSS) pirmininkas dr. Arvydas Juozaitis. Spaudos konferencijoje bus pranešta apie šių trijų partijų susitarimą jungtis į bendrą sąrašą 2020 m. Seimo rinkimams.


Gerbiamas profesoriau, Lietuvos vargdienių teisių gynėjau. Jūs labai pagrįstai ir teisingai pyktinatės nežmoniškais kankinimais, kuriuos Lietuvos saugumiečiai taikė JAV atvežtiems į Lietuvą arabams. Kaip šie kankintojai, ne žmonės, greitai pamiršo Rainių kankinius, Vilniaus KGB požemiuose nukankintus patriotus. Dievui spręsti šių nužmogėjėlių likimus, Temidė gi pas mus ligota, neįgali. Bet štai arabas, Alachas jam teisėjas, gyvas, gaus 130000 eurų kompensacijos už saugumo budelių kankinimus.Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną.  Per šią Seimo kadenciją Lietuva patyrė dvi masinės imigracijos bangas. Pirmoji buvo palyginti maža, bet labai aiškiai jaučiama. 2021 metų pavasarį į Lietuvą iš Baltarusijos pradėjo plūsti A. Lukašenkos sistemingai iš Azijos šalių skraidinami nelegalai.


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Partijos Спiльна дiя (Bendras veikimas) lyderė Tatjana Montian kalba apie tai, kokia dabar Ukrainoje realybė: apie mažumas, oligarchus, valstybingumą, kodėl nesusijungė DNR ir LNR, apie Aleksejų Mozgovojų, civilių žūtis Donbase, ar grįš Donbasas į Ukrainą, ar vyks mūšiai Kijeve, ar Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos žmonės yra viena nacija ir kt. 


Kartais norisi patikrinti, ar deklaruojamos vertybės ir tikslai, ypač kai kalbama apie atvirumą, skaidrumą ir panašius dalykus yra pritaikomos praktikoje. Vakar akis užkliuvo už Arnoldo Pikžirnio teksto apie naują iniciatyvą, Įkalbėk.Lt, kur jis pasakojo apie pokalbį su neįvardintu pašnekovu. Pokalbio esmė paprasta: pašnekovas teiraujasi ar projektas nepriklausomas, ir kandidatai nėra tik potencialūs dviejų Lietuvos partijų nariai. Žinoma, pašnekovas užtikrinamas, kad viskas daroma vardan tos, i


Kiekvienais metais pažymint Rugsėjo 11-ą dieną įvykdytus teroristinius išpuolius Niujorke kartojama oficiali JAV Vyriausybės versija – išpuolius suorganizavo Osama bin Ladenas, įvykdė Al Qaeda, Afganistano Talibano vyriausybė bendrininkavo.Vokietija iš turizmo valstybės virto terorizmo valstybe. Pi-news rašoma, kad Vokietija kažkada, iki prasidedant Merkel valdymo epochai 2005 metais, buvo turizmo šalimi. Turistus viliojo šioje valstybėje tvarka ir saugumas, ir jie su malonumu atvykdavo. Turizmas buvo Vokietijos ekonomikos motoras. Dar 2010 metais į Vokietijos turizmo sektoriuje dirbo 3 milijonai žmonių, o ši ūkio sritis generavo 100 milijardų eurų pajamų, kas sulyginama su mašinų gamybos industrija.


Kultūros ministerijos inicijuota tarpinstitucinė darbo grupė parengė Kultūros paso koncepcijos projektą ir kviečia visus norinčius teikti savo pastabas ir pasiūlymus šios koncepcijos tobulinimui. Kultūros pasas – priemonė, skirta visų Lietuvos mokinių kultūros pažinimo įpročiams ugdyti ir jų kultūros patirtims plėsti. Koncepcija parengta įgyvendinant Lietuvos Respublikos Vyriausybės programos įgyvendinimo plano patvirtinto 2017 m. kovo 13 d. LRV nutarimu Nr. 167 2.1.4. darbo „Kultūros ir meno paslaugų įvairovei skirtos aplinkos


Šį kartą apie nekaltą „Lietuvos žurnalistikos centro“ „prasidėjimą“. Tai tokia „perykla“, kur užauga „laisvi ir nepriklausomi“ žurnalistai. Apie nekaltą „Lietuvos žurnalistikos centro“ prasidėjimą …


VILNIUS, liepos 1 — Sputnik. Kai kuriems Lietuvos politinio elito atstovams užkirsti kelią Rolandui Paksui grįžti į politinį gyvenimą yra principo reikalas, interviu Sputnik Lietuva pasakė politologas Vadimas Volovojus. Lietuvos Seimas nepritarė Konstitucijos pataisoms, kurios leistų apkaltos būdu netekusiems pareigų asmenims po dešimties metų pertraukos kandidatuoti į Seimą.


Ukrainos krizės plėtojimasis rodo, kad Vakarai perėjo nuo pakankamai migloto tikslo kada nors integruoti Rusiją į Vakarų bendriją prie tikslo ją sunaikinti – taip mano buvęs JAV valstybės sekretorius ir JAV politikos patriarchas Henris Kisindžeris. Interviu, duotame leidiniui National Interest jis pažymėjo, kad šiame klausime Amerika prarado saiko ir konteksto jausmus. O spręsti Europos saugumo klausimus Vašingtonui tuo tarpu reikia būtent su Maskva.Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trampas patvirtino, kad atsisakys atlyginimo. "Aš manau, kad pagal įstatymą aš turiu gauti mažiausiai $1, taip kad gausiu $1", — pasakė Trampas.


Visa tai dūmai, žmonės. Visa tarptautinė teisė, JTO, balsavimai ir “pasaulio bendruomenė“, visi tie lojimai per telikus plebėjams yra tik tarptautinio stabilumo institucijų ir taisyklių rinkinukas, taikos meto interesų sureguliavimo ir riboto konfliktų slopinimo įrankis. Regimojo pasaulio, kuris yra veikiančių galių rezultatas, spektaklio butaforija eiliniam balsuotojui.


Lietuvos respublikos išlaikoma įmonė "Lietuvos Radijas ir Televizija" pirmadienio vakarą atliko tiesioginę injekciją į Lietuvos televizorių veizėtojų smegenis. Nepatvirtintų šaltinių duomenimis, daugmaž porimtėje laidoje parodytas blondininio anekdotizmo lygio intarpas žiūrovams turėjo sukelti kognytivinį disonansą, užblokuoti smegenų neuronų neuromediatorius ir tokiu būdu sukurti imunitetą puolančios Rusijos informacinėms atakoms. nes su užblokuotomis smegenimis - nesvarbu į ką žmogus žiūri - į


Tiesą sakant, Rusija paversti dykuma gali Paryžių, Londoną, Berlyną, Kopenhagą, Varšuvą, Niujorką, Vašingtoną ir, atleisk Dieve, Taliną ar Wilniv. Tačiau Žemė yra per didelė, kad priešas iš karto būtų sunaikintas, ir per maža, kad liktų nepaveikta priešo atakų.


Посольство США в РФ предупредило о том, что в Москве в ближайшие двое суток могут произойти теракты: «Посольство отслеживает сообщения о том, что экстремисты в ближайшее время планируют атаковать большие собрания в Москве, включая концерты, и гражданам США…Italijos Mateo Renci vyriausybė trypia pagrindinį kapitalizmo principą – privačios nuosavybės neliečiamumo principą. Video siužete 80 metų viešbučio savininkas Luidži (Luigi) Fogli priešinasi jo viešbučio „Lory“, kuris yra Ficaloro mieste Rovigo provincijoje, brutaliam nacionalizavimui.


Визит канцлера Германии Ангелы Меркель в Киев можно рассматривать как завершение целого этапа немецкой политики в отношении Украины, считает эксперт РИСИ Олег Неменский. Аналитик отметил, что сенсаций во время визита не было: снова обсуждали вопросы введения миротворческой миссии в Донбасс, будущее украинской газотранспортной системы после введения в действие «Северного потока-2». Президент Украины в свою очередь просил новые суммы финансовой помощи. Политолог уверен, что идеи Германии в отношении Украины, которые начали воплощать несколько лет назад, себя не оправдали.


Иран заявил, что США не удастся силовым давлением заставить его изменить политическую линию на международной арене, прокомментировал эксперт РИСИ Владимир Фитин очередной виток антииранских санкций Вашингтона. «Начало новой волны санкций Тегеран уже отметил учениями своих вооружённых сил», – подчеркнул он. Разумеется, очередные ограничительные меры – это дополнительный удар по экономике Ирана, констатировал политолог. Введены блокирующие санкции по приостановке нефтяного экспорта страны – важнейшей статье доходов Тегерана.

They are planning a biological attack on April 8th, just before the totality of the eclipse. This is how it’s going to go down. Planes will be delivering their payload at three intervals.„Google“ iš paieškos rezultatų šalina teigiamus faktus apie TSRS „Kaspersky Laboratorija“ specialistai atliko plataus masto pagrindinių internetinių paieškos sistemų tyrimą ir priėjo prie išvados, kad didžiausia pasaulyje paieškos sistema tyčia pašalina faktus apie Tarybų Sąjungos pasiekimus.


Kit Kniggtly straipsnio, "40 faktų, kuriuos privalote žinoti: Tikroji "Covid" istorija", paskelbto kovo 24 d. portale Off-guardian.org. vertimas. https://off-guardian.org/2023/03/24/40-facts-you-need-to-know-the-real-story-of-covid/ I DALIS: SIMPTOMAI 1. "Covid19" ir gripo simptomai yra IDENTIŠKI. Nėra jokių simptomų ar simptomų rinkinių, unikalių arba specifinių tik "Covid" ir vien tik "Covid". Visi "Covido" simptomai yra bendri su daugeliui kitų ligų ir būklių, įskaitant visumą kvėpavimo takų infekcijų, liaudiškai vadinamų "gripu".


Inžinerinės krypties žinovų paklausa Lietuvoje gerokai viršija pasiūlą, o nedidėjant šių studentų skaičiui, „žirklės“ tik plėsis, nerimauja inžinerinio sektoriaus verslas. Švietimo politikos formuotojai sutinka – iššūkių yra, tačiau mini ir teigiamų poslinkių. Inžinerija – įdomi ir reikalinga sritis, kuri jaunam žmogui gali suteikti daug galimybių.Kokia lietuvių kalbos vertė? Koks jos santykis su kitomis kalbomis? Kokią praeities kartų patirtį, pajautą, pasaulėžiūrą perteikia mums gimtoji kalba? Ar būdama labai sena mūsų kalba pajėgi tenkinti šiuolaikinio globalaus pasaulio žmogaus poreikius? Ar pakankamai skiriame dėmesio gimtosios kalbos puoselėjimui ir pažinimui?


Во всем мире подсчитывают потери в экономике из-за пандемии коронавируса. Эксперт РИСИ Михаил Беляев отмечает, что биржи многих стран открылись провалом. Всего биржевые площадки потеряли примерно 7 триллионов долларов. В то же время эксперт подчеркивает, что экономика Китая, первая оказавшаяся в тяжелом положении, постепенно начинает приходить в себя.


Klausimas: Ar prezidentas Putinas vykdo savo užduotį, ar jis tiesiog įkūnija Rusijos žmonių sąmonę? Atsakymas iš Mokytojo MOR per Kim Michaels: Bet kurios šalies lyderis išreiškia žmonių sąmonę. Tad prezidentas Putinas atstovauja šiuo metu Rusijoje vyraujančią sąmonę. Kitu atveju jis nebūtų buvęs perrinktas, nepaisant visų manipuliacijų, kurias jis atliko, kad galėtų vėl kandidatuoti į prezidentus. Jeigu žmonės nebūtų buvę tam tikroje sąmonės būsenoje, jie nebūtų sutikę su pakeitimais konstitucijoje.„Pastaraisiais metai stebime drastišką Krašto apsaugos ministerijos (toliau KAM) biudžeto augimą. Dar 2015 metais jį sudarė 425 milijonai eurų, na o 2024 metais jau turime 2 milijardus 92 milijonus (skaičiai pateikiami suapvalintai). Tad per 9 metus KAM biudžetas išaugo net 4,9 KARTO! Mūsų šaliai tai yra milžiniški pinigai. Mūsų visuomenė maitinama beprasmiškais ir daugumai nieko nesakančiais matais.periodiškai skleidžiamas LRTgalimai apsivogusioskliedesiusNors sisteminėje žiniasklaidoje vyrauja karo krankliai, tačiau ši apklausa rodo, kad dauguma Lietuvos visuomenės dar neišprotėjusi.Neišprotėjusi išlieka ir alternatyvi Lietuvos žiniasklaida. Štai vienas iš pavyzdžių - "Komentaras TV" : Kategoriškai prieš Lietuvos dalyvavimą karo veiksmuose Ukrainoje pasisako ir pretendentas į LR Prezidento postą prof.Eduardas Vaitkus. Ketinu balsuoti už šį išsilavinusį ir protingą kandidatą, kuriam VRK nuolatos trukdo pasinaudoti konstitucine teise: nespausdino programos, bando ieškoti užslėptos reklamos.


Per ateinančius 25-ius metus Ukrainos gyventojų skaičius oficialiai turėtų sumažėti iki 25,2 mln., skelbia Ukrainos socialinių reikalų ministerija.Ministerijos duomenimis, iš šalies emigravo daugiau kaip 6 mln. moterų ir vaikų. Vaikų gimstamumas nuo 2021 m. sumažėjo 45 proc. 1993 m. Ukrainos gyventojų skaičius siekė 52,2 mln. žmonių. Šaltinis: segodnya.novyny.live P. S.


Lenkų dienraštis "Polonia Christiana 24" šiandien rašo: Lenkijos miestų gatvėse tai vienur, tai kitur pasirodo plakatai su bolševikų lyderio Vladimiro Iljičiaus Lenino atvaizdu, kuris dabar jau šiek tiek primirštas pasaulinių kairiųjų atgarsių objektas. Plakatus pasirašo mįslingas susivienijimas, pavadintas Raudonuoju frontu. Jo interneto svetainėje gausu rimtų eilių, parašytų klasių kovos dvasia, "principingu" partijos biurokrato žargonu, jaunesniajai visuomenės daliai pažįstamu daugiausia iš filmų apie Bareją.


Kovo 22 d., penktadienį, 9 val. Seimo Konstitucijos salėje (I rūmai) vyks tarptautinis Kalinausko forumas. Forumo iniciatoriai Seimo Užsienio reikalų komitetas ir Sviatlanos Cichanouskajos kabinetas. Kalinausko forumas yra garsiausius pasaulio lyderius ir Baltarusijos ateities Europos šeimoje ekspertus sutraukianti apskritojo stalo diskusija, prasidėjusi 2020 m. rugpjūčio 24 d. Vilniuje. Forumo tikslas – suburti  patikimą ir vieningą Vakarų valstybių strategiją, kuri įtvirtintų aiškius Baltarusijos integracijos į transatlantinę bendruomenę kriterijus.


Vyriausybės kanceliarija Ministro Pirmininko pavedimu įpareigojo  Kultūros misteriją (o prireikus kartu su suinteresuotomis institucijomis) išnagrinėti Nacionalinės vartotojų konfederacijos, Lietuvos žmogaus teisių gynimo asociacijos ir kitų visuomeninių organizacijų pareiškimą „Dėl konstitucinio šalies valdymo“ (2020 m. kovo 24 d.).Tai ne šių dienų Ukraina ir jos sostinė Kijevas. Tai 2003 m. vaizdai iš Irako sostinės Bagdado, kuomet Vakarai stengėsi įdiegti toje šalyje demokratiją ir kitas svarbiausias civilizuoto pasaulio vertybes.


Jo mirtis reiškė daug daugiau nei valstybės vadovo netektį. Mirė tas, kuris suprato visą Didįjį žaidimą, geopolitiką ir dabartinių (bei būsimų) įvykių prasmę.


Pasidaryti saulės kolektorių gali beveik kiekvienas durnius. Užkelti ant stogo - štai žygdarbis! Iš Šiaulių prisišaukiau Vincą. Kolektorius iš aliuminio profilių ir polikarbonato, jis nėra labai sunkus, bet dviese niekaip neužkelsim.


tiesos.lt Sparčiai auganti ir piliečių pasitikėjimą įgyjanti naujoji Danijos partija tampa iššūkiu ir svarbiausiu galvos skausmu Danijos liaudies partijai stumdama ją iš dešinės – jau dabar gaudami 4,6 procento palaikymo. Aiškiai apibrėžtos dešiniosios orientacijos ir griežtesnės imigracijos politikos partija kelia iššūkį Danijos liaudies partijai (Folkeparti). Naujoji piliečių partija, taip vadinasi naujoji partija, neseniai atliktoje visuomenės apklausoje gavo 4,6 procentus palaikančių balsų, rašoJyllandsposten.


Desovietizacijos komisiją prie Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų centro gavo Nacionalinio susivienijimo partijos prašymą nukelti dėl Ukmergėje esantį sovietinį „Vėliavnešių“ paminklą, daugiau nei keturis dešimtmečius stūksantį šio miesto centre. Kaip teigiama Nacionalinio susivienijimo (NS) kreipimęsi, „Vėliavnešių“ skulptūra, pastatyta Sovietų Sąjungos 60-mečio proga, simbolizuoja sovietinę okupaciją.Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....