60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Rugpjūčio 8 d. įvyko „Tarptautinio geros kaimynystės forumo“ pirmininkės Erikos Švenčionienės spaudos konferencija. Dalyvauti šioje spaudos konferencijoje buvo kviečiamas ir Valstybės saugumo departamento (VSD) direktorius Darius Jauniškis. VSD Strateginės komunikacijos skyriaus vadovė Aurelija Vernickaitė atskleidė, kad Lietuvos saugumiečių lyderis dalyvauti šioje spaudos konferencijoje neturi jokios galimybės. Minėta spaudos konferencija buvo tiesiogiai transliuojama „PressJazz TV“ bei „ekspertai.eu Telegram“ kanaluose.


Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


Sekmadienį į Taivaną atvyko delegacija iš Lietuvos, vadovaujama susisiekimo viceministrės Agnės Vaičiukevičiūtės. Tai pranešė salos užsienio reikalų ministerija. „Taivanas nuoširdžiai sveikina Agnę…


Nacionalinio susivienijimo (NS) bendražygis A. Stankūnas laiku ir taikliai sureagavo į infa.lt portale paskelbtą p. J. Blažytės išverstą New York Times „svečio“ rubrikoje paskelbtą straipsnį. Teksto publikacija pradedama pašaipia vertėjos užuomina, kad straipsnis nepatiksiąs tariamiems Lietuvos patriotams -- neatsitiktinai šis žodis rašomas su kabutėmis.


Tulpiniai – viena žiauriausių Lietuvos nusikalstamų grupuočių. Apie Kęstutį Skrebį spaudoje buvo rašyta, kad jam balotiruojantis į Futbolo federacijos prezidentus, jį atlydėję asmens sargybiniai (V…JAV/NATO karo nusikaltėlių gaujos agresijos taikinys Sirija ir jos teisėtas tautos mylimas prezidentas Bašaras Asadas net ir sunkiomis šaliai minutėmis rūpinasi tautos ateitimi, siekia, kad ateinančiai sirų kartai būtų prieinami humanizmo kultūros, progresyvios žmonijos mokslo ir pasiekimų šaltiniai, žmonės taptų laisvais ir padoriais žmonėmis


Visų UAB-ų pelno deklaracijos pateiktos VMI iki birželio 15 d. Visų jų pajamas ir pelnus galima matyti viešai - atsiverskit bet kurio UAB-o, tarkim, kad ir Maxima.lt paskyrą rekvizitai.lt ir įsitikinsit. Tik ko ten nerasit - tai praeitų metų landsbergių biznio pajamų ir pelno. Pažiūrėkit - visi kiti duomenys yra net už 2022 metus, o pajamas ir pelną rodo tik užpernykščius. Matyt, taip išsipūtė, kad nebepatogu rodyti viešai, reikės kreiptis oficialiai, kad paaiškintų.


413 Vokietijos gydytojai, sveikatos priežiūros darbuotojai ragina nedelsiant sustabdyti vakcinų vartojimą.


Premjerė Ingrida Šimonytė savaitgalį dalyvavo Ariogaloje vykusiame Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir Laisvės kovų dalyvių sąskrydyje „Su Lietuva širdy“. Savo kalboje premjerė pasidžiaugė besitęsiančia tradicija skirtingų kartų žmonėms kasmet susiburti Dubysos slėnyje ir išreikšti pagarbą Laisvės kovų dalyviams, aukojusiems save dėl nepriklausomos Lietuvos. „Turėjome galimybę savu kailiu pažinti sovietinės imperijos klastą ir žiaurumą. Deja, tokios patirties neturėjusių valstybių lyderiai mūsų perspėjimų apie potencialią grėsmę nevertino rimtai.


Ilgokai nesuprantu kodėl sovietai, dabar – Putino pakalikai, tokią zoologinę neapykantą reiškia ukrainiečių Stepanui Banderai? Šita pribloškianti knyga (Serhijaus Plochyjaus knyga „Žmogus, šaudantis nuodais“) viską paaiškina: todėl, kad jis buvo nuoseklus kovotojas už nepriklausomą Ukrainos valstybę, priešinosi visiems pavergėjams – ir lenkams, ir vokiečiams, ir rusams.Vilniaus Rotary (žmonės kalba, kad ir Masonų ložės) klubo narys, vienas iš Landsbergių partijos steigėjų ir ilgametis šios partijos bendražygis, teisininkas Kęstutis Skrebys priminė šiuo metu į kalėjimą pasodinto Algirdo Paleckio ir jo senelio niekšybę.


Šiomis dienomis daug pagrįstos kritikos ir pasmerkimo sulaukė daugiau nei skandalinga, Rusijos propagandą atkartojanti ir taip Kremliaus karo nusikaltimus pridengianti „Amnesty International” ataskaita melagingai kaltinanti Ukrainos kariuomenę neva ji į pavojų stato civilius gyventojus. Šią ataskaitą jau pasveikino karo nusikaltėliai Maskvoje. Taip, teisingai perskaitėte.


Fauci ir Gateso vakcinos eksperimentas žlugo, todėl "Moderna" buvo priversta atsisakyti milijonų dozių.


Lietuva – Labai Didelių Pelnų Šalis. Smulkaus verslo ir viduriniosios klasės naikinimo pradininkai – Maxima renčia prekybcentrius kaip grybus ir per krizes didina apyvartas. Išsislapstę Maltos ir Kipro holdinguose įvairiausiais tarpusavyje susijusių firmų manipuliavimais pelnus išsiveža ten, kur mokesčių mažiau. Maxima, žinokit, labai už skaidrumą!


Švedų gandonas dop*zdelsya.2008-08-08 LRT melavo savo piliečiams, kad užtikrintų jų paramą Lietuvos režimo užsienio politikai.


Kinijos komunistų partija palaiko JAV "klimato kaitos" fašizmą


Žirinovskis visai padorus tipas buvo.


Korporacijos „Microsoft“ įkūrėjo teiginys, kad „Big Pharma“ turi turėti vakcinų monopolį, taip pasmerkiant milijonus žmonių būti nuo jų atribotiems, rodo tokių turčių kaip Billas Gatesas moralę: jiems terūpi jų pačių interesai.  Visuomenės santykis su milijardieriais buvo komplikuotas nuo pat jų atsiradimo. Taip yra todėl, kad nė vienas iš jų iš tikro pats neuždirbo milijardo dolerių, o išnaudojo darbuotojus.


VILNIUS, balandžio 29 — Sputnik. "Nemirtingojo pulko" akcija šių metų gegužės 9 dieną Lietuvoje vyks internetiniu formatu, praneša TASS su nuoroda į Rusijos ambasadą. Pažymima, kad sprendimas buvo priimtas dėl koronaviruso pandemijos. Planuojama, kad Pergalės dieną Rusijos ambasadorius Lietuvoje Aleksejus Isakovas ir diplomatai nuvyks į Antakalnio kapines vainikų prie sovietų karių memorialo padėti.1991 m. griuvę kompartijų sekretoriai Beloveže išardė antrą chazarų kaganatą – TSRS. Priminsiu, Antrasis Chazarų kaganatas (1917 m.) buvo suorganizuotas tam, kad sunaikinti carą, Rusijos imperiją, rusų aristokratiją, elitą, etapais perimti nuosavybę, padarant ją, pradžiai, „visaliaudine“. Lietuvai pasisekė, atsirado sąlygos atgauti nepriklausomybę (1, 2)


JAV portale "Life Site News" rašoma, kad Dr. Theo Schettersas išanalizavo Nyderlandų duomenis ir nustatė glaudų ryšį tarp ketvirtųjų COVID skiepų ir per didelio mirtingumo. COVID papildomi skiepai nužudo 1 iš 800 vyresnių nei 60 metų amžiaus žmonių, teigia pagrindinis vakcinų ekspertas. https://rumble.com/v1ej1x3-dr.-robert-malone-data-doesnt-lie-mrna-vaccines-and-correlation-to-all-caus.html Dr.


Birželio 23 d. „Respublika“ rašoma, kad „31 parlamentaras pateikė Seimo konservatorės Dalios Asanavičiūtės parengtas pataisas, kurioms įsigaliojus didesnė žmonių grupė galėtų įgyti Lietuvos pilietybę. Vienas iš argumentų - to prašo Pietų Afrikos litvakų organizacija.“


Prieštaringai vertinamas Gabrielius Landsbergis socialiniame tinkle „Twitter“ pasveikino N. Pelosi žingsnį, kelionę į Taivaną: „Dabar N.Pelosi gerokai plačiau atvėrė duris į Taivaną. Esu tikras, ka…


Rusijos Valstybės Dūmos portalas šiandien pranešė, kad Dūmos pirmininko Viačeslavo Volodino nuomone, „koronavirusas galėjo būti nutekintas iš Jungtinių Valstijų.“Vaizdo įraše aptariami bandymai iš piliečių atimti tiesioginę politiko išrinkimo galimybę. 2021-04-19 Konstitucinis teismas (KT) išaiškino, jog tiesioginiai merų rinkimai neatitinka konstitucijos. Tam reikalingi atskiri jos pakeitimai.


Čekija, Latvija, Lietuva išsiunčia Rusijos diplomatus; po to Lenkija sušaukė internetinį Višegrado grupės susitikimą "Rusijos klausimu", kuriame dalyvaujančių šalių ministrai pirmininkai priėmė deklaraciją Čekijos Respublikai paremti; Rumunija paskelbė persona non grata Rusijos karo atašė padėjėją; Italiją įžeidė tai, kad Maskva grąžino diplomatą; Didžioji Britanija dar 14 žmonių padidino sankcijų Rusijai sąrašą. Ir tai nėra visas įvykių sąrašas.


Daugelis mano žiūrovų, klausytojų ir skaitytojų prašo, kad imčiausi veiksmų ir gelbėčiau Lietuvą. Taip ir padarysiu – nutariau organizuoti susitikimą ir veikti išvien su žmonėmis, kuriems rūpi Lietuvos ir Žemaitijos ateitis. Vaizdo reportaže pateikiau sąlygas ir galimybes. Tie, kurie mane palaikote ir norite veikti kartu, žiūrėkite vaizdo įrašą ir artimiausiu metu tikrai susimatysime.


Выборы в Конгресс США и выборы губернаторов продемонстрировали растущую поляризацию американского электората, считает эксперт РИСИ Илья Кравченко. Он добавил, что избирательный процесс был отмечен беспрецедентно высокой явкой (проголосовали более 100 млн человек). Выборы принесли несколько сенсаций: в штате Висконсин демократы смогли победить политического «тяжеловеса» Скотта Волкера; в Сенат прошёл республиканец Тед Круз, которому пророчили поражение на выборах; во Флориде также неожиданно закрепились республиканцы. Прогнозы и предсказания, касающиеся промежуточных выборов, в этот раз по большей части сбылись, отметил политолог.


Ar pastebėjote, kaip prasidėjo Ukrainos vėliavų, juodų kvadratų ir atminimo žvakių nuėmimas nuo avatarų?Rygos išvaduotojų paminklo nugriovimas yra tikro Latvijos valdžios požiūrio į nacizmą rodiklis.


R.Kadyrov to Zelensky: Wherever you go, wherever you hide, our fighters will overtake you


Lietuvos žmonėms nusibodo valdžios meilė svetimšaliams, kai vietos žmonės vos suduria galą su galu. Lietuviai kyla ir reiškia nepasitikėjimą valdžia, kuri išlaiko, kaip renginio organizatoriai sako…


Tikriausiai Lietuvoje jau seniai nebeliko tikinčių, kad teisingumo deivė Temidė tikrai užsirišusi savo akis. Visi žinome, kad Temidė vaizduojama su raiščiu ant akių - bešališkumo simboliu, vienoje rankoje laikanti kalaviją, o kitoje - svarstykles. Svarstyklės - senovinis nuosaikumo ir teisingumo simbolis. Ant teisingumo svarstyklių sveriami blogis ir gėris. Ar tikrai teisingumo svarstyklės Lietuvoje yra lygsvaros būsenoje?


Klausas Švabas ir Ketvirtasis reichasJudgement Day Судный День Каждая душа познает вкус смерти


Šių naujųjų laikų ugningas komjaunuolis komunistas Andrius Tapinas.Beje, o ką čia splėpti? KGB kaip tarnyba buvo visiškai pavaldi komunistų partijai. KGB — tai partijos įrankis, ir jeigu vertinti objektyviai, tai komunistų partijos atsakomybė yra didesnė nei KGB atsakomybė. O juk į tą partiją tada stojo daugybė dabartinio Lietuvos elito atstovų, nuo Dalios Grybauskaitės iki Tapino tėvo.


Šioje laidoje bus aptartos dvi svarbios temos, ir viena iš jų yra svarbesnė už kitą. Ta svarbioji yra tai, kad Lietuvoje veikiantis režimas išjunginėja opozicinę žiniasklaidą, o kita – „mažiau reikšminga“ – kad Ukrainoje veikianti Zaporožės atominė elektrinė buvo apšaudyta ir yra pavojingoje situacijoje.


Agnė Širinskienė: ,,Šiandien kreipiausi į Konstitucinį Teismą ir kaip Seimo narių grupės atstovė „galimybių paso“ byloje išreiškiau lūkestį, jog Teismas šioje byloje nagrinės ir nepilnamečių asmenų nuo 12 metų galimybių paso atitikimą Konstitucijai tuo atveju, jei nustatys, jog Konstitucijai viena ar kita apimtimi prieštarauja galimybių pasas suaugusiems.


„Mes nupjovėme sausgysles ir privertėme jį plaukti, kad pamatytume, kaip jis plauks be sausgyslių. Mums buvo įsakyta nepaimti priešo į nelaisvę. Auka buvo iš Vidurio Rusijos. Jam buvo apie 18 metų “, – apie rusų kareivio žudynes netoli Charkovo kalbėjo amerikietis Benas Velcro.Jau ilgus metus Lietuvoje gero tono ženklas kalbėti, kad Rusija yra Lietuvai agresyvi valstybė.Tai absoliuti nesąmonė. Landsbergių bendruomenės (save jie įvardija šaikos vardu) lozungas Nr. 1 „Rusai puola“ paremta visa mūsų šalies taip vadinama „užsienio politika“ (nykus ir bukas skalijimas Rytų kryptimi pagal šeimininko dūdelę). Šiai madai pritaria net tie, kurie, atrodytų, neturėtų pritarti. Štai naujos partijos „Antroji Lietuva“ kūrėja, filosofė ir publicistė Nida Vasiliauskaitė taip pat teigia, kad Rusijos režimas mums tikrai nėra draugiškas.


Ukrainiečių į Lietuvą šiais metais atvyko per 60 tūkstančių. Ukrainos prezidentas V.Zelenskis vakar paskelbė apie priverstinę Donbaso gyventojų evakuaciją. Numatoma evakuoti 250000 gyventojų, tarp jų 50000 vaikų. Labai tikėtina, kad ukrainiečių skaičius Lietuvoje po šios evakuacijos peržengs 100 tūkstančių ribą.


Rusų istorikas ir publicistas Aleksandras Diukovas paskelbė archyviniais dokumentais paremtą medžiagą, pagal kurią prieš 80 metų Berlyne įvyko nacistinės Vokietijos ir Lietuvos Respublikos specialiųjų tarnybų vadovų susitikimas.


Man pasistojo!Toks klausimas!Ištvirkėliai jūs. Kodėl ten visokios išbučiuotos Rūtos ar kitokio kailio tapkinai labai pergyvena, kai koks garbus žmogus (ne žmoga), kaip pvz Dr.


Pastaruoju metu renginiuose ir viešojoje erdvėje nematyti ne tik plačiai aptarinėjamo SEL`o, bet ir tikros muzikos legendos - Gyčio Paškevičiaus. Po to, kai šoumenas Arūnas Valinskas savo rašinyje atlikėją ir jo sūnų pasiuntė ant „trijų raidžių", šiandien socialiniame tinkle kyla G.Paškevičiaus palaikymo banga. O neseniai pranešta, kad atlikėjas pagaliau susitiks su savo klausytojais - jis pasirodys per Žolinę vyksiančiame festivalyje Naisiuose.2022-02-24 dienos pareiškimu kreipėmės į Generalinę prokuratūrą ir Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiąjį prokurorą, prašydami pradėti ikiteisminį tyrimą. Tiksliau išsiaiškinti, ar Seimo narys Jurgis Razma, teikdamas neteisėtus reikalavimus Generaliniam komisarui, galimai padarė nusikalstamas veikas. Gautame atsakyme, prokuroro nuomone, nepadarytos veikos, turinčios nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo požymių.


Trečiadienį, rugpjūčio 3-ąją, šalia sostinėje esančios Generalinės prokuratūros bado akciją pradėjo visuomenininkė, mokytoja Astra Genovaitė Astrauskaitė. Kol kas mokytoja planuoja badauti 10-imt dienų, tačiau jeigu per šį laiką ji taip ir liks neišgirsta, bado akcija bus tęsiama.


Naciukų Lietuva autorė pasireiškė Facebook analizuodama mitingą: ,,Čia buvo fb platybėse žmonių, abejojančių, kad prokremlinės organizacijos prisidėjo prie protesto. Lietuva tokia laisva, kad šie veikėjai patys pasigiria, ką jie veikia, ką organizuoja, ką palaiko ir su kuo jiems pakeliui. Tik pasiskaityti reikia tiems abejojantiems.


Be abejo, kad ne. Negi jūs galvojate, kad žydai tokie durni? Andrius Tapin siūlo savo handlerį žydą Daniel Lupshitz į Vilno merus.


Vienas didžiausių Ukrainos turtų - žemės ūkio paskirties žemė, daugiausia juodžemis. Ukrainoje yra beveik trečdalis pasaulio juodžemių - geriausio žemės ūkiui tinkamo dirvožemio. Tačiau išanalizavus šios žemės nuosavybės struktūrą paaiškėjo, kad iš tikrųjų ji priklauso privačioms JAV bendrovėms. Tai reiškia, kad JAV Ukrainoje gina ne mitinę demokratiją, o savo realią teritoriją.The home address of Klaus Schwab, world Great Reset engineer


Švabo garbintojo Sauliaus Skvernelio Demokratų frakcijos „Vardan Lietuvos“ nariai kreipiasi į Ministrę Pirmininkę Ingridą Šimonytę, kad ši įvertintų iš skandalų neišbrendančio aplinkos ministro Sim…


Kaliningrado srities valdžia laukia oficialesnio Vilniaus komentaro dėl geležinkelio tranzito per Lietuvos teritoriją nuo rugsėjo 1 d. Apie tai pranešė "RIA Novosti", remdamasi regiono vyriausybės spaudos tarnybos vadovu Dmitrijumi Lyskovu. "Dabar laukiame oficialesnės nei komentaras žiniasklaidoje Lietuvos valdžios institucijų reakcijos dėl to, kaip nuo rugsėjo 1 d. veiks tranzitas", - sakė jis.


Глава Чеченской Республики Рамзан Кадыров находится в Мариуполе. Информацию подтвердил министр ЧР по национальной политике, внешним связям, печати и информации Ахмед Дудаев


Didžioji dalis karinės pagalbos, kurią Vakarų šalys siunčia Ukrainos pajėgoms, nepasiekia galutinio tikslo šalyje. Tokius vertinimus pateikia JAV televizijos kanalo CBS žurnalistų dokumentinis film…Dėl teroristų apšaudymo Donecko centre per atsisveikinimo su Olga Kačura ceremoniją mieste žuvo mažiausiai 5 žmonės, 6 buvo sužeisti. Gaisras kilo nuo amerikietiškų haubicų M777.


Skandinavams priklausantis Masinis Durninimo Organas "Delfi.lt" praneša, kad vakaroidai - NASA ir jEvrosojūzas bendromis pastangomis per penkerius metus pasiruoš skrydžiui aplink mėnulį.


Izraelio gandonas, kvalifikuotas granatsvadininkas, galimai palestiniečių žudikas Arkadij Vinokur bando dykai pavažiuoti ant Rusijos-Ukrainos konflikto.


„Minskoblagroservis“ žemės ūkio filialas yra naujų ūkių kūrimo pavyzdys“, -tai pareiškė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka per darbo kelionę į Miadelio rajoną. Apie tai pranešė Baltarus…


Šventasis Raštas yra teisus - žemė plokščia. Šiame filmuke surinkta nemažai Biblijos citatų, iš kurių matyti, kad žemė tikrai plokščia. Toks Dievo Žodis, o Dievas yra tiesa. Ne, man nepasimaišė protas. Šį filmuką parinkau tik dėl citatų. Jeigu kas nors abejojat, kad pagal Dievo Žodį žemė yra plokščia, būtinai pasiklausykit. Ir daugiau nesakykit, kad juodinu, kvailinu jūsų Dievą.Mane sukrėtė istorija apie radikalų išpuolį prieš Azerbaidžano ambasadą Didžiojoje Britanijoje. Šviesią dieną į diplomatinės atstovybės teritoriją įsiveržė visa minia vandalų, išniekino valstybės simbolius, apgadino pastatą. Ačiū Dievui, niekas nenukentėjo.


Или как работала двухконтурная денежная система. Вот смотрите какой парадокс капиталистической экономики: в стране ИКС есть кирпич, бетон, земля, рабочие руки, умные головы, словом есть всё, чтобы строить много-много жилых домов, в которых население нуждается. При этом дома почти не строятся. Спросите почему? А нет инвестора!


1945 m. rugpjūčio 6 d., prieš 77 metus, JAV numetė atominę bombą ant Hirosimos. Po trijų dienų antrasis miestas Nagasakis buvo sunaikintas. Kuris nekėlė jokios grėsmės. Vašingtonas nužudė šimtus tūkstančių civilių vien siekdamas parodyti savo galią ir įbauginti visą pasaulį.


„Žemaitijos pasipriešinimo“ koordinatoriaus Vaido Žemaičio pranešimas apie tai, kaip pavyksta vienytis Lietuvos visuomenininkams ir organizacijoms, su kokiais sunkumais tenka susidurti ir kokie dar…


Jūs įsiminsite šią datą – 2015 liepos 22. Vieno iš intelektualiausių JAV žvalgybininkų bendruomenės narių nuomone, būtent tą dieną Amerika įžengs į patį niūriausią savo ekonomikos periodą per visą savo istoriją – 25 metus truksiančią Didžiąją Krizę. Ne per seniausiai buvo paviešinta ataskaita, kurioje savo nuomones tarpusavyje suderino visi 16 JA žvalgybos komiteto skyriai. Ataskaita parodė, kad šios agentūros jau pradėjo bendromis pastangomis vertinti pasekmės, kurių bus susilaukta, kai žlugs dRusijos Federacijos gynybos ministerija toliau analizuoja JAV ir jos sąjungininkų karinę biologinę veiklą Ukrainoje ir kituose pasaulio regionuose, atsižvelgdama į gautą naują informaciją išlaisvintose teritorijose.


Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....