60min

Straipsniai skaityti per paskutines...Draugai, jau netrukus gyvame eteryje turėsime malonumą pamatyti, kaip UKROFILIŠKI LIETUVOS PATRIOTAI gėdins, smerks ir bandys atvesti į protą UKROFOBIŠKUS LENKIJOS PATRIOTUS.
O jums būna, kad paskambina kokia nors kurva?


Birželio 5 dieną V4 šalys (Lenkija, Vengrija, Čekija ir Slovakija), o taip pat Estija, Latvija ir Slovėnija nusiuntė į Briuselį laišką, kuriame jos atmetė rengiamą Asylpact, t.y. bet kokius ES pasiūlymus reikalauti iš valstybių narių priimti migrantų kvotas. Vietoj to jos siūlo sustiprinti ES sienas. Šį laišką pasirašė minėtų valstybių vidaus reikalų ministrai. Lietuvos parašo nėra! Apie tai pranešta Vyšegrado šalių informaciniame biuletenyje Twitter Visegrad24.Gintaras Lunskis apie pretendentą i prezidentus Vitkų.


Strateginės aplinkybėsJAV prezidentas Džo Baidenas Rusijos diktatorių Putiną pavadino „pamišusiu šunsnukiu“, mojuojančiu branduoliniu ginklu, tuo pačiu pabrėždamas, kad šiuo metu didžiausia žmonijos išlikimo grėsmė – klimatas. Ir tai yra visiška tiesa. Kariaudami, žudydami, be atvangos vartodami ir niokodami šį rojaus kampelį, pavadinimu Žemė, mes esame arti susinaikinimo slenksčio. Lėšų rinkimo renginyje San Franciske Baidenas žiebė ir Kongreso respublikonams, pavadindamas juos „chaoso ir susiskaldymo partija“.


Valstybės vadovo pareigų siekiantis teisininkas Ignas Vėgėlė priminė neetiškus ir neteisėtus dabartinio Gerovės valstybės kūrėjo Gitano Nausėdos veiksmus.„Jau ir solidžiausi tarptautiniai politikos portalai pastebi neetiškus ir neteisėtus veiksmus. Apsimentame, kad nepastebime toliau?“, - klausimą iškėlė I. Vėgėlė. Pasak vyriškio, G. Nausėda kelia svetimos gėdos jausmą.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Vokietijos teisėsauga paviešino dokumentus apie 30 metų Vakarų Berlyne veikusį pedofilų klaną – KENTLER PROJECT. Jį įkūrė psichologijos profesorius Helmutas Kentleris.Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs Gitanas Nausėda, vos prieš dieną žadėjęs vaišinti laiminguosius šalies gyventojus kava, jau po dienos atšaukė savo pažadą.„Dėl vakarykščio mano įrašo keletas partijų kreipėsi su skundais į Vyriausiąją rinkimų komisiją. Siekdamas nepažeisti LR Rinkimų kodekso nuostatų ir nenorėdamas Vyriausiosios rinkimų komisijos apkrauti papildomais darbais, patikslinu savo įrašą: Pasirašiusius už mane kviesiu susitikti kavinėje, ne darbo metu.


Būtent šis momentas tapo esminiu tokioms šalims kaip Lenkija, Ukraina ar Rumunija. Pavyzdžiui, Lenkijos žiniasklaida ir politikai svarstė JAV pasitraukimo iš pasaulio regionų problemą daugiausia sąjungininkų išdavystės kontekste ir uždavė sau tokius klausimus, kaip „Amerikiečiai išdavė kurdus - tai jie mus išduos?“


| 1970-01-01 | Lietuva | |


1336 m. vasario 25 d. Trapėnų žemėje Pilėnų pilies gynėjai, po žiaurios kovos, neturėdami vilties apsiginti, išsižudo ir susidegina. Priešams, įžengusiems į pilį, beliko degėsiai ir lavonai. „Iš praeities tavo sūnūs te stiprybę semia“ – viena iš pirmųjų V. Kudirkos Tautiškos giesmės eilučių. Tai yra esminė lietuvių tautinės savimonės mintis, kuri buvo tarsi kelrodis atsikuriančiai lietuvių tautai. Kiekvieną lietuvį žavi mūsų istorijoje ne imperijos ar karinės pergalės, o kova už laisvę, nesitaikstymas su pavergėjais ir jų prievarta. Tai yra svarbiausia mūsų istorijos vertybė.


Kaip lakštingala negali nečiulbėti, taip advokatas Ignas Vėgėlė negali nemeluoti! I. Vėgėlė ir vėl APSIMELAVO lygioje vietoje. Kodėl jis taip kvailai elgiasi?Kartu iki pergalės: Lietuvos gyventojai tvirtai palaiko karinės paramos Ukrainai teikimąArtėjus antrosioms karo metinėms, Lietuvos karinės paramos Ukrainai vertė pasiekė 570 mln. eurų. Krašto apsaugos ministerija už laisvę kovojančiai Ukrainos kariuomenei tiekia karinę ginkluotę, techniką, šaudmenis, prisideda finansiniais įnašais tarptautiniuose fonduose, o Lietuvos gyventojai tokios karinės paramos perdavimui reiškia tvirtą palaikymą. Krašto apsaugos ministerijos užsakymu gruodį atlikta visuomenės nuomonės apklausa parodė, kad Lietuvos karinės paramos Ukrainai teikimui pritaria 76 proc.


Okrainoje buvo denacifikuotas pirmasis samdinys iš litukrijos. Dėl jo mirties net anušauskinis ašarą nubraukė. Tai 43 metų Tadas Tumas su šaukiniu „Milžinas“ („Великан“), tarnavęs minosvaidininku Ukrainos kariuomenės 92-ojoje brigadoje.


FB paskyroje Lietuva ne lietuvių Ežerai ne lietuvių, miškai ne lietuvių, žemė ne lietuvių, jūra ne lietuvių, viskas kas sukurta mokesčių mokėtojų pinigais, irgi jiems nepriklauso. Piliečiai turi tik laikiną teisę naudotis turtu, kurį įsigijo. Už žemę po namais moka, už brangesnius namus moka, greitu laiku mokės ir už visus namus, bei butus. Taip, Šimonytė aiškiai pasakė: NT mokesčio idėjos neatsisakėme. Lietuviui, Lietuvoje, niekas nepriklauso, bet karinio konflikto atveju, jį varys mirti už tai, kas jam nepriklauso. Ar dar liko kokių iliuzijų? Dar jaučiatės "savo" šalies šeimininkais? 15 min.


Žurnalistė iš Prancūzijos, literatūrinio almanacho „Žodžiai ir reikšmės“ vyriausioji redaktorė Elena Kondratjeva-Salguero kanalo „Waldman-LINE“ laidoje „Neutralioji zona“ išsakė savo nuomonę apie Vakarų politikų ir „apsėstų rusofobų“ požiūrį į Aleksejaus Navalno mirtį, vertina Prancūzijos reakciją į Vladimiro Putino interviu su Takeriu Karlsonu (Tucker Carlson), analizuoja „naujos pasaulinės cenzūros eros“ atėjimą ir komentuoja pasirodžiusią klastotę apie tai, kad „Zelenskis rengė pasikėsinimą į Makroną“.Įdomus pastebėjimas – A.


Tai viskas, ką reikia žinoti apie vakaroidų «žurnalistiką». Apie litukrijos «žurnalistiką» net nekalbu, nes tai ne žurnalistai, o pigūs propogandistai, su žurnalistika neturintys nieko bendro.Praėjusią savaitę žlugus Ukrainos gynybinėms linijoms Avdijivkoje ir prezidento rinkimų favoritui Donaldui Trumpui pareiškus, kad jis negintų Europos Rusijos puolimo atveju, vis garsiau skamba raginimai didinti karines išlaidas Europoje. Atrodo, kad šie raginimai skamba iš įvairių šalių gynybos ministerijų, tačiau neaišku, ar jos aptaria šiuos planus su savo kolegomis finansų ministerijose. Tikrovė yra tokia, kad po daugelį metų trukusių išlaidų uždarymui ir energetikos subsidijoms vidutinė Europos šalis patiria ekonominių sunkumų.


Vilniaus miesto savivaldybės vadovai konservatorius Valdas Benkunskas ir Adomas Bužinskas pagaliau tarybos nariams atskleidė savo pasiūlymų esmę: padidinti užsakomų darbų apimtis ir statybos darbų kainą (ją indeksuojant) bei „koncesijos“ sutarties sumą iki 158,5 mln. eurų ir sutrumpinti atsiskaitymo už statybos darbus terminus nuo 22 metų iki 2 metų. Kam viso to reikia? Ogi todėl, kad koncesininkas “Baltcap Infrastructure Fund” (toliau – Baltcap) nebesugeba (apie tai jis paskelbė viešai šiemet, nors statybos darbai sustojo ir visokie „stebuklai“ prasidėjo pernai spalio mėn.) toliau vykdyti 2021 m.


Gana sparčiai įsibėgėjo parašų rinkimas dėl galimybės tęsti rinkiminę kovą Prezidento postui gauti. Apžvelgiau kas ir kiek parašų surinko bei jų galimybes kovoti toliau.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) gavo švietimo, mokslo ir sporto viceministro Ramūno Skaudžiaus pasirašytą dokumentą, kuriuo pranešama, kad ministerija neatsižvelgs į LVŽS parengtą peticiją ir neatšauks Gyvenimo įgūdžių programos dėstymo mokyklose. Ministerijos rašte atsisakymas reaguoti į piliečių nuomonę argumentuojamas tuo, kad programa jau buvo derinama su įvairiomis institucijomis ir derinimo laikas yra pasibaigęs.


Iškart prisipažinsiu: tikrai... ne aš! Ir ne Lobovas su Žemaičiu. (Yra tokie pagarsėję visų priešai, nes ir jiems yra priešai visi.) Kadangi bet kas, kas tiktai jiems nepritaria arba bando su jais bent puse lūpų pasiginčyti, akimirksniu yra paskelbiami didžiausiais Lietuvos priešais bei išdavikais, deja... Toks tų kovotojų už tiesą ir šviesą yra supratimas apie demokratiją ir pliuralizmą Lietuvoje, beje!
Pilietinė akcija "blokuok radarą".


Rugsėjo 11-osios ataka buvo JAV darbas! Jie užčiaupinėjo man burną 4 metus, bet dabar aš visą laiką sakau, kad nebuvo užpuolimo prieš WTC (bokštus dvynius), nebuvo jokio atakos, kaip mums tai parodė, ir kad kitos šalys su tuo buvo susijusios...


Britaškės valdžia paprašė buvusio latviešų žvalgybos tarnybų vadovo, buvusio Latvijos (p)rezidento Egilo Levito patarėjo, britų brigados generolo Janio Kazočino, kad septyni tūkstančiai Latvijos piliečių būtų išsiųsti kaip „savanoriai“ į rytų frontą kovoti su Rusija.


Ignitis Group data breach Hackers leak data of Ignitis' car charging service customersMinėdami plataus masto Rusijos karo prieš Ukrainą antrąsias metines, Kyjive, Ukrainos Aukščiausiosios Rados Pirmininko Ruslano Stefančuko kvietimu, vasario 22–25 dienomis susitinka Europos Sąjungos ir NATO valstybių užsienio reikalų komitetų pirmininkai, jų pavaduotojai ir tarptautinio parlamentarų tinklo „Susivieniję už Ukrainą“ (angl. United for Ukraine) atstovai. Susitikimuose dalyvauja Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Žygimantas Pavilionis ir Užsienio reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas Giedrius Surplys. Šiandien, vasario 23 d.


Iškilmingai atidaromas ralis, galingai sugaudžia tribūnos, paleidžiamas himnas, pirmosiose eilėse veteranai ir kviestinė publika. Prie starto eilėn rikiuojasi futuristinių formų džipai, nupirkti ir patobulinti už iš publikos surinktus pinigus. Tai pačių organizatorių komandos. Štai prie jų jau eina organizatorių paskirti, savi teisėjai, visi šypsosi, spaudžia dešines. Organizatorių techninės komandos pagal organizatorių patvirtintas taisykles už publikos pinigus pripila degalų, viską patikrina, apdraudžia atsakomybes. Ir įjungia nemokamą reklamą už iš publikos surinktus pinigus.


„Kokios bebūtų žmonijai šios kruopščiai sufabrikuotos pandemijos pasekmės, jau dabar galima tvirtai pasakyti, kad dvi senos geros profesijos taps sukompromituotos ir ilgam. Aš kalbu apie oficialią žurnalistiką ir oficialią mediciną. Geresnės demonstracijos apgailėtino fakto, kad abi šios veiklos sritys yra valdomos politikų, o ne autoritetingų profesionalų iki šiol nepavykdavo pateikti.


PIŠ kraustosi iš proto, grasina negydyti sergančiųjų, juos segreguoti, bet tęsia fašistinio daktaro Mengelės eksperimentus su žmonėmis. PIŠ ne tik genocido vykdytoja, ji ištaškė milijardus neveikiančioms vakcinoms. Žinoma, ji veikė nusikalstamoje gaujoje, kartu su EK pirmininke Ursulla fon der Layen, pasirašiusia žalingą sutartį su eksperimentinių preparatų gamintojais. Šios sutartys užtušuotais puslapiais, jų turinys neprieinamas net Europos parlamento deputatams.


Draugai, vasario 27-ą dieną 12:00 val. Vilniuje prie t. v. "Vyriausiosios rinkimų komisijos" irštvos vyks piketas, protestuojant prieš įžūlų Skandinavijos judooligarchatui priklausančių bankų kišimąsi į Lietuvos respublikos p-rezidento rinkimus.D. Trampas (Donald Trump) pareiškė, kad „skatintų” Rusiją pulti NATO sąjungininkes, kurios nepakankamai išleidžia gynybai. Baltieji rūmai pasmerkė buvusio prezidento komentarus kaip „pasibaisėtinus ir nevaldomus”, praneša „Politico” leidinys. Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trampas šeštadienį pareiškė, kad „paskatintų” Rusiją pulti bet kurią NATO valstybę narę, kuri nevykdo savo finansinių įsipareigojimų gynybos aljansui.


Seimas neeilinėje sesijoje po svarstymo pritarė Akcizų įstatymo pataisoms dėl žymėto dyzelino naudojimo apribojimų ir akcizo suskystintoms naftos dujoms. Pakeitimais numatoma sugrąžinti buvusius reikalavimus dėl gazolio vartojimo žemės ūkio įmonėms ir ūkininkams, kartu siekiama keisti taikomą akcizo dydį suskystintoms naftos dujoms ir dujiniams angliavandeniliams.BRICS šalys dabar aktyviai populiarina Intervizijos – platesnio Eurovizijos analogo – organizavimo temą. Pats pavadinimas yra iš tarybinių laikų, kai vyko konkursas panašiu pavadinimu.


Suomijos leidinys aktyviai reklamuoja vieną iš kandidatų 2024 metų Rusijos prezidento rinkimuose.Kai kuriuos žmones stebina fašistinės svastikos, užpaišytos ant amerikiečių pėstininkų kovos mašinų “Bredley”, kurios buvo perduotos okrainiečiams... tarsi nieko nežinotų nei apie okrainiečius, nei apie jankius.„Praėjusiais metais Rusijos bankai uždirbo rekordinį pelną”, rašo FT. Šis rezultatas dar kartą įrodo, kad sankcijos Maskvai nepakenkė. Leidinio skaitytojai prisiminė kaip Bidenas pažadė…


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.


Koalicijoje su Latvija Jungtinė Karalystė siųs Ukrainai tūkstančius bepiločių orlaivių. Dronų siuntos bus finansuojamos iš Didžiosios Britanijos karinės pagalbos paketo, apie kurį buvo paskelbta dar sausio mėnesį. Apie tai pranešama Didžiosios Britanijos vyriausybės interneto svetainėje. „Jungtinė Karalystė ir toliau daro viską, kad suteiktų Ukrainai tai, ko jai reikia: šiais metais padidiname savo pagalbą iki 2,5 mlrd. svarų sterlingų ir skiriame 200 mln.Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Kas nutinka su panaudotais gandonais – tokiais kaip A. Navalnas. Kodėl jį nudaigojo būtent dabar. Kaip durnasklaida ir kiti infomaitėdos naudojasi "sakralinėmis" žertvomis.


„Rusija sustos tik tada, jei ji bus sustabdyta aktyviais veiksmais. Ukrainiečiai yra pasirengę tęsti kovą, o Ukrainai reikia mūsų vieningos paramos – ES paramos“.


Pasikalbėjome su Zenonu Andrulėnu – vieninteliu kandidatu į Lietuvos respublikos p-Rezidentus, į kurį galiu kreiptis "Tu". Aptarėme šiuos klausimus: Kodėl jis nusprendė kandidatuoti? Kaip supranta p-Rezidento rolę? Ką mano apie Lietuvos respublikos pilietybės dalinimą? Kaip vertina ūkininkų streiką?


Per 30 „nepriklausomybės“ metų yra sunaikinta daugiau negu 1500 Lietuvos mokyklų. Kai kurios jų veikė dar nuo Caro ar pirmojo pasaulinio karo laikų.Aukščiausiojo teismo teisėjų kolegija (susidedanti iš Tomo Šeškausko (kolegijos pirmininkas – nuotr. viršuje su Adamkumi) ), Artūro Ridiko ir Gabrielės Juodkaitės-Granskienės nusprendė, kad moksleivį Vilniaus centre dienos metu mirtinai uždaužęs kikboksininkas Danielius Gulinas yra nuteistas per griežtai, skyrus jam ketverių metų kalėjimo lygtinai bausmę, ir sumažino ją trečdaliu.


Yra jaunų idealistų, kuriuos žavi karas, teroras ir mirtis. O ir apskritai, kankinystės - mirties už savo įsitikinimus, už savo idealus, vaizdinys. Tai puikiai iliustruoja visa eilė istorinių pavyzdžių tiek iš praėjusio XX amžiaus, tiek iš senesnių laikų. Ir žymi jų dalis - iš tikrųjų įkvėpiantys, kilnūs (pavyzdžiui, Če Gevara, Keturi Komunarai ir kt.). Bet imti ir numirti, ar kitaip susinaikinti "dėl idėjos" - daug lengviau, negu išlikti ir, susiėmus į rankas, "dėl idėjos" gyventi. Dirbti, mokytis, tobulėti pilkoje kasdienybėje.


Odesos pogrindžio kovotojai, neutralizavo nacius iš “okrainos savanorių armijos”, dalyvavusios deginant žmones Profsąjungų rūmuose. Vakar vakare, Odesos miesto ribose esančiame Gvardeiskoye kaime, sprogo vieno neonacių kovinio bataliono mikroautobusas.


Save gerbiantys valstybės vadovai, manau, susipažinę su naujausiais Pasaulio sveikatos organizacijos rezultatais, pagal kuriuos Lietuva tapo pasaulio alkoholio gėrimo čempione, susirinktų kokioje Prezidentūros salėje ir pasidarytų ritualinį charakirį. Šitie nepasidarys, šitie charakirį padarė Lietuvai.
Strateginės aplinkybėsSeptynių didžiųjų demokratinių valstybių grupės vadovai vakar antrųjų plataus Rusijos ir Baltarusijos karo prieš Ukrainą metinių proga žadėjo palaikyti karo nualintą Ukrainą. Kai kurie Vakarų lyderiai atvyko į Kijevą parodyti solidarumo, pasirodyti ir, galbūt, palaikyti žudomus ukrainiečius, kad jie su sekančiomis ginklų atsargomis toliau gelbėtų nuo driskyno maro Europą.


Replika į komentatorą, apie tai, kad pašaukti į karą "neturi pasirinkimo".


Lietuviakalbis Ignas Vėgėlė visą savo sąmoningos veiklos laiką atstovavo interesus tų, kas pardavinėjo Lietuvos suverenitetą, naikino valstybę ir vykdė lietuvių Tautos genocidą.


Paimi kokią nors tezę, ją įvelki į stiprią emociją, kartoji tūkstantį kartų ir žmogus prisisotina tam tikros idėjos.
Taigi Seimas pateisina aktyvų užsienio karių įsitraukimą mūsų šalyje ir pratybų vykdymą jų dalyvavimu. Taigi Lietuvoje vyksta karo aviacijos pratybos, kuriose dalyvauja NATO šalių koviniai orlaiviai.


Strateginės aplinkybėsJAV gynybos ministras Loidas Ostinas kreipėsi į Putiną ir perspėjo diktatorių, kad parama Kijevui nesiliaus. „Mes neatsitrauksime <…> Amerika ir toliau rems principinę Ukrainos kovą prieš putinišką imperijos agresiją“, – Ramštaino kontaktinės grupės susitikime pabrėžė Ostinas. Vokietijos gynybos ministras Borisas Pistorijus pastebėjo, jog karo pabaigą Ukrainoje apibrėš šalys – konvejerinių ginklų gamintojos. Pasak ministro, šiems metams vien šaudmenims numatyta 3,5 milijardo eurų.


Vilniuje, birželio 1 d., 12.30 val., minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, gyventojai yra kviečiami solidarizuotis su Ukrainos tauta, siekiančia atgauti pagrobtus vaikus, todėl pedofilijos skandal…


Teisinis minedas homoaktyvistas Dainius Žalimas paliko savo žmoną su neįgaliu sūnumi dėl ūkvedės Ingridos,Dainius Žalimas paliko savo žmoną su neįgaliu sūnumi dėl ūkvedės Ingridos.Ūkvedės ne pėsčios būta.Ilgą laiką dirbusi sekretore,paprašė kolegės vyro teisėjo,kad ją įformintų ūkinės dalies vedėja. Na kad CV geriau skambėtų,kadangė buvo eilinė sekretorė.


Strateginės aplinkybėsPrabėgus dvejiems Rusijos ordų invazijos į Ukrainą metams, svarstoma, kuri pusė šiandien turi pranašumą. Teigiama, jog karo pradžia buvo triuškinamai katastrofiška Rusijai, o Ukraina sugebėjo išlaisvinti didžiules teritorijas ir mėgino pereiti į (kontr)puolimą. Ir tik milžiniškų aukų dėka, kurios viršija 400 000 lavonų, rusams pavyko išlaikyti pozicijas ir sąlyginį pranašumą fronto linijoje. Nors Vakarų lyderiai slapta viliasi, kad rusų motinos nebeleis Putinui žudyti savo vaikų, tai naivi iliuzija.Seimo narys Justas Džiugelis, kuo ramiausiai per tris metus išleidęs 23 tūkstančius mokesčių mokėtojų eurų savo veiklos viešinimui teigia, kad „demokratija kainuoja brangiai“. Tai neskambėtų taip groteskiškai, jei ne visai sena istorija su šalto vandens tiekimu, kurio Seimo nario namuose buvo pavogta už maždaug 4 tūkstančius eurų. Tiesa, brangios demokratijos apologetas tuomet teigė, kad vandenį vogė ne jis, o jo mama. Puikus etinis – moralinis viražas, gerai, tiksliai atspindintis gražulių, džiugelių ir žemaitaičių koaliciją Seime.


Kiek yra žinoma iš atvirų šaltinių, gamykla pagamino iki 5000 bepiločių. Dabar gamyklos nebėra.


Davoso furume, per pokalbį su „Google“ įkūrėju Sergejumi Brinu, fašistas Schwabas pasiūlė, kad progresyvūs Vakarai turėtų atsisakyti rinkimų kaip brangios ir beprasmės procedūros. AI tiksliai atpažins masių nuotaiką ir be klaidų įvardins nugalėtoją.


Apklausos rodo, kad Prancūzijos Nacionalinio fronto lyderė Marin Le Pen yra būsimų prezidento rinkimų lyderė šioje šalyje, ir aštuoniais procentiniais punktais lenkia savo artimiausią varžovą, rašoma Breitbart. Kompanijos Ipsos atlikta gyventojų apklausa parodė, kad Le Pen turi 29 procentinę paramą ir aštuonias procentais lenkia eksprezidentą Nikolia Sarkozy, atstovaujantį respublikonus, ir 15 procentų kairįjį Žaką-Liuką Melanšoną. 2012 metais vykusiuose prezidento rinkimuose Le Pen buvo trečia. Tada ji surinko 17,9 procentus balsų, o Sarkozy – 27,2 procentus.


Apie rinkimų teisės pažeidimus ir specialią Rinkiminę operaciją, kaip neprileisti Eduardoi Vaitkaus prie rinkimų.Pati didžiausia bėda yra ta, kad durnius niekada nepripažins, kad jis yra durnius, taip, kaip miręs nesupranta, kad yra miręs.


Sekmadienį (2015.09.20) Vilniuje, prie Europos Komisijos atstovybės, įvyko „Visuomeninio komiteto prieš priverstinę imigraciją“ organizuotas piketas, kurio metu apie tai pasisakė, kaip patys piketo organizatoriai, taip ir kiti jame dalyvavę žmonės. Pagrindinė akcijos mintis – Lietuva turi pati apsispręsti kiek jai pabėgėlių-migrantų priimti, ir ar priimti apskritai, jokios šalys ar sąjungos negali primesti Lietuvai savo politinės pozicijos grasindamos jėga ar finansinėmis baudomis.Vienu metu daugiausiai buvo susirinkę apie 80 žmonių.


Nusiimkime rožinius akinius ir pamatykime tikrąjį vaizdą, realybę, tikrovę, o ne sukurtas iliuzijas. Ukrainai sekasi labai blogai ir situacija yra labai sudėtinga. Kontrpuolimas yra stabdomas ir Uk…


Sausio 21 d. sukako 100 metų nuo Vladimiro Lenino mirties. Minint šią datą prisimename praėjusią epochą, žmones, kurie marksizmą leninizmą sovietmečiu kalė mums į galvas. Ta proga reikia paminėti ir Vytautą Landsbergį, kuris 2022 m. Seimo pripažintas pirmuoju atkurtos Lietuvos valstybės vadovu. Prof.


Marksas mums parodė, kad jokių kultūros ar politikos reiškinių negalima vertinti atskirai nuo konkrečios visuomenės ekonominės bazės. Santykio tarp bazės ir antstato išaiškinimas – tai didžiulis jo, kaip mokslininko, nuopelnas. Būtent šiuo pagrindu galime atskleisti už vienų ar kitų idėjų slypinčius klasinius interesus, kurie neabejotinai yra vienas lemiamų istorijos variklių. Tai – abėcėlinės žinios. Bet jei esame marksistai, mums abėcėlinių žinių nepakanka.Žurnalistų etikos inspektoriaus tarnyba (ŽEIT) 2023 m. sausio 16 d. atsiuntė VšĮ „Ekspertai.eu“ raštą, kuriuo informavo, kad „gavo pranešimą (skundą) dėl ekspertai.eu svetainėje, kurią valdo valdytojas VšĮ „Ekspertai.eu“, skleidžiamos viešosios informacijos segmentų“.ŽEIT informavo, kad tyrimo inicijavimas grindžiamas neviešinamo asmens (t.y.


Pastatė jį Saransko mieste. Paminklas propaguoja visiškai nepriimtinas civilizuotai Europai, tiesiog pasibaisėjimą keliančias vertybes – tradicinę šeimą ir vaikus! Tai ko gero aukščiausia homofobijos stadija. O vaikas ant kaklo simbolizuoja pančius, kuriais sugriauna sau gyvenimą laukiniai Rusijos barbarai homofobai, nieko neišmanantys apie homoseksualios Europos gyvenimo žavesį ir saldumą.


Trumpa pamokanti istorija apie tautos vienytoją ir jo nuotykius malūne


Kai manai, jog didieji portalai pasiekė dugną, iš apačios kažkas pasibeldžia. Šį kartą tai buvo grafomanijos apsėsta dizainerė Sandra Vilimaitė. Rašinėjanti įvairiuose portaluose itin emocingus ir minimaliai intelektualius tekstus. Tai, jog mergina moka rašyti, dar nereiškia, kad ji gali sukurti minimaliai prasmingus tekstus. Tam reikia sugebėjimų, kurie ne visiems duoti. Negavę šios Dievo dovanos, bet apsėsti grafomanijos lieja rašalą upeliais, peckelioja popierių tūkstančiais raidžių, lie


NATO Kolaborantai: mes visus jus nužudysimeES vyriausiasis įgaliotinis užsienio reikalams ir saugumo politikai Žozepas Borelis mano, kad konflikto Ukrainoje baigtis gali būti sprendžiama artimiausiais mėnesiais, todėl Briuselis turėtų skirt…


Esu girdėjęs išvedžiojimų, neva jei Marksas tikrai būtų teisus, tai būti komunistu nebūtų prasmės, nes gi marksizmas moko, kad komunizmas – būtinas ir neišvengiamas. Vadinasi, jis ir laimėsiantis, nežiūrint to, darysime ką nors ar ne.Simptomiška, kad šitokį požiūrį išgirdau dar universitete vykusio seminaro metu iš vieno jauno, bet daktaro laipsnį turinčio lektoriaus, besispecializuojančio vadinamosios politinės filosofijos srityje.


Cirkas tik prasideda... Dar pamatysite sisteminių „klounų“ pasirodymus, bandant gelbėti jų suteptų „mundurų garbę“.


Siaurukas yra ne tik istorinis ES paveldas mūsų Anykščiuose. Lygiai toks pats siaurukas yra Vengrijos premjero Viktoro Orbano gimtajame mieste Felcsút. Dabar šį siauruką, kaip musės š..ą, apsėdo spiečius kontrolierių iš Briuselio. Nepatinka „myžančio berniuko“ sostinei Briuseliui Orbano tvirta nacionalinė politika, jo pasienyje pastatyta tvora, neleidžianti teroristams-musulmonams okupuoti Vengrijos ir ES, todėl jie niršta, ieško menkiausio preteksto sukompromituoti ši ES didvyrį, Europos saugumo gynėją. Siužetą apie šį patikrinimą parodė ir lietuviška globalistinė „siaurovizija“.


Šis vaizdo įrašą iš Facebook bei kitų platformų yra trinamas, nes sistema nenori, kad žmonės pamatytų, kas vyksta skiepų centruose. Išvadas darykitės patys…Beskaitant įžvalgas apie 2022 metais Pakistane įvykusį Imran Khano nušalinimą, kylo minčių apie tokį pat scenarijų Lietuvoje.


Premjerui turėtų būti gėda jaustis negerbiamu, beraščiu žmogum. Kitų šalių premjerai rašo knygas, gi mūsiškė - taškosi š….Apie kitų šalių premjerus rašomos knygos, gi apie mūsiškę… deja.Kaip sakė Vidas: "Tai - lietuviškas šariatas arba Iranas prie Baltijos".Apačioje - Ingridos Šimonytės komentaras po prof. I. Vėgėlės argumentuotu straipsniu apie jos vyriausybės mokesčių reformą.I. Vėgėlės straipsnis dalykiškas, argumentuotas, taiklus.


Президент США Дональд Трамп после пребывания в Японии и Южной Кореи прибыл в Китай, затем он намерен посетить Вьетнам и Филиппины. Во время визита в Японию и Южную Корею прозвучала концепция необходимости построения открытого свободного тихоокеанского региона. Эксперт РИСИ Юлия Александровна Крячкина отмечает, что речь, прежде всего, шла о безопасности и экономике. Руководители трёх стран сошлись во мнении, что необходимо усилить меры по сдерживанию Северной Кореи. Стороны договорились об увеличении продажи оружия.Что касается экономики, то прорывов в экономическом сотрудничестве не произошло, — считает эксперт.


Rugsėjo 28 d. tiesioginės laidos „PressJazz studija LIVE“ fragmentai. Premjeras Saulius Skvernelis dėl koronaviruso siunčia vienas kitam prieštaraujančius signalus. Sklando gandai, kad gali veikti S. Skvernelio klonas. Danijoje žmonės nešioja kaukes, kad virusu neužkrėstų fermose auginamų žvėrelių. Alytuje kažkas galingu prožektoriumi švietė nuo debesų. Spėjama, kad tą galėjo daryti Plejados žvaigždyno gyventojai. Į išsinuomota Lietuvos energetinę nepriklausomybę vėl įpurkštos priešiškos dujos iš Rusijos.


Триста триллионов - Для обывателя такая цифра запредельна, так как не поддаётся осмыслению в нашей повседневности. Миллиард - мы ещё понимаем, миллиардеры попадают в список Форбс, а вот триста триллионов это же целых триста тысяч миллиардов ! Таких сумм просто не может быть у кого-то одного (или даже у сотни человек), думаем мы. Хорошо, давайте начнём с миллиарда. Нехитрые расчёты показывают, что если долларовый миллиардер захочет приобрести недвижимости на окраине какого-нибудь более менее крупного европейского города...DRAUGAI, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vado-nevykėlio Zalužno nušalinimo ir peremogos vado Syrskio paskyrimo vadovauti PEREMOGAI proga specialiai JUMS pristatau unikalų leidinį – "IKI PERGALĖS".


Vygantas Kelertas demaskuoja apsukrųjį Celofaną ir kliedinčius suverenus. Vygantas kuo puikiausiai supranta, kas tie suverenai ir kaip šia situacija pasinaudoja Celofanas.


Vengrija svarsto galimybę uždrausti dirbtinę mėsą, remdamasi pernai priimtu Italijos įstatymu, teigia Vengrijos žemės ūkio ministras Istvánas Nagy. Ketvirtadienį I. Nagy susitiko su Italijos ūkininkų organizacijos „Coldiretti” pirmininku Ettore Prandini, kad aptartų Italijoje priimtą dirbtinės mėsos draudimą ir tradicinių kaimo vertybių apsaugą, Vengrijos naujienų agentūrai MTI pranešė Žemės ūkio ministerija. Pasak pranešimo, Nagy pareiškė, kad Italija uždraudė sintetinės mėsos gamybą ir prekybą, o „mūsų šalis tai nagrinėja ir laiko pavyzdžiu, kuriuo norėtų sekti”.


Nepriklausomo Žmonių partijos portalo gruodžio 1 d. linksmų analitinių analizių laidoje „Jūs rimtai?“ buvo kalbinamas analitikas, aktyvus Žmonių partijos atstovas, TV ir radijo laidų vedėjas Algis Ramanauskas-Greitai.„Savaitės antraščių, straipsnių, komentarų ir reakcijų socialiniuose tinkluose apžvalga kandžiai, ironiškai, linksmai ir visaip kitaip, tik ne oficialiai rimtai“, - apie laidos pobūdį skelbia laidos autoriai. Nors pagrindinis įvykis, kuris šiuo metu vyksta, yra karas Ukrainos teritorijoje, tačiau apie tai laidoje net nebuvo užsiminta.


Visiems, norintiems pamatyti, kaip atrodo TIKROJI Lietuvos vėliava (iki masonų įsikišimo į t. v. "valstybės atkūrimą"), rekomenduoju apsilankyti Nacionaliniame M. K. Čiurlionio dailės muziejuje eksponuojamoje parodoje "Žalia". (V. Putvinskio g. 55, Kaunas).

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Jutūbės kanalai

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....