60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Atsižvelgiant į pastarųjų dienų sėkmę Bachmuto mėsmalėje, galima pastebėti, kad miesto puolimui buvo pasirinkta netiesi taktika kaktomuša šturmuoti miestą iš rytų (juolab kad rusų pajėgos dar vasarą įžengė į pramoninę Artemovsko zoną, kur kovojo Patrice Lumumba gatvės rajone), tačiau veržėsi per priešo gynybą flanguose, siekdamos apsupti miestą ginantį būrį.


Prasidėjus karo veiksmams Okrainoje, Lenkijos valdžia oficialiai paragino piliečius stoti į samdinių gretas ir kovoti Kijevo nacių pusėje.


Situacijos Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje ir Europoje apžvalga.


Kalėjime kalinčio buvusio Gruzijos prezidento Michailo Saakašvilio medicininiai tyrimai parodė arseno kiekį jo organizme, sakė Saakašvilio advokatė Šalva Chačapuridze.


Pasaulio įvykių apžvalga.Na, vaikinai, ar pakankamai prisižaidėte su broliais iš BLM? Jūs klaupiatės, atsiprašinėjate, numetėte konfederacijos paminklus nuo pjedestalų, atgailavote dėl savo kolonijinės praeities... Na, dabar gaukite ir pasirašykite


Civilizuoto baltojo šeimininko kompleksas, stovinčio apsirėdžois baltais rūbais prieš kraujo ištroškusius laukinius barbarus, vėl prasiveržė.


Kembridže vienos iš Trejybės koledžo paskaitų lankytojai niekaip negali atsitokėti. Jaunesnysis mokslo bendradarbis Joshua Heathas, atlikęs tyrimus, nustatė, kad Jėzus Kristus buvo transseksualas.


Ne taip jau senai, buvo ldiena buvo paskelbtas mindės straipsnis, todėl norėčiau, atskirame savo straipsnyje, išdėstyti mintis šiuo klausimu.


Šios ese tikslas yra trejopas: 1 – atkreipti skaitytojų dėmesį į tai, kad egzistuoja ilgalaikis sąmokslas dėl "turtingiausio pasaulio žmogaus" nustatymo, 2 – atmesti dabartinį kandidatų sąrašą ir 3 – įrodyti, kad nedidelė dalis žydų bankininkų šeimų, veikiančių Londono Sityje, jau ištisas kartas yra šių turtų rekordininkės, o jų turtai daug kartų viršija viską, ką galėtume įsivaizduoti.Lietuvos žmogaus teisių koordinavimo centras protestuoja prieš įstatymus pažeidžiantį minėtų valstybės bei savivaldos insitucijų patreigūnų elgesį ir reikalauja nedelsiant nutraukti pilietės A. G. Astrauskaitės persekiojimą dėl jos pažiūrų ir įsitikinimų, o sprendimą dėl jos tinkamumo dirbti pedagoginį darbą priimti tik įsiteisėjus teismo nuosprendžiui.


Gyva transliacija iš Katedros aikštės, kurioje lietuviakalbis-rusakalbis Arkadij Vinokur sutelkė šimtatūkstantinę šviesos karių armiją kovai prieš Kruviną Putino Režimą ©


Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamas, Lietuvos gyventojų pinigais išlaikomas valstybinis transliuotojas informavo, kaip Rusija persigalvojo ir nepuolė Japonijos, o užpuolė Ukrainą.


Kandidato į Lietuvos prezidentus Lino Jurgučio komentaras.


USA, buvusi Didžioji Britanija, o taip pat JevroSojūzo šalys, greičiausiai, jau artimiausiu metu atsisakys nuo karinės ir ekonominės paramos Okrainai.Tiems, kas per šimtą metų taip ir nedaėjo, kodėl t.v. "demokratiniai rinkimai" yra elementarus lochatronas.


Vienas būdingiausių Vydūno pasaulėjautos ir kūrybos bruožų yra šviesus tikėjimas žmonija, tikėjimas, kuris lydėjo Vydūną visą gyvenimą ir kuris nesusvyravo nei asmeninių likimo smūgių, nei visą žmoniją sukrėtusių katastrofų akivaizdoje.


Šiame mano tekste bus daug citatų, nes žodis ne žvirblis, o rankraščiai turi bjaurią savybę nedegti, kaip ir internetas - prisiminti viską, ką kažkas kada nors pasakė. Kaip jau ne kartą esu minėjęs, visa įdomi informacija yra labai nesunkiai surandama.


A. Leika: Jonas Žemaitis-Vytautas buvo ištikimas priesaikai iki galo


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 28 11:00Liberali ideologija šiandien neatpažįstamai pasikeitė. Jau XX amžiuje liberalai pradėjo skelbti, kad atvira visuomenė turi priešų. O tokių priešų laisvė gali ir turi būti ribojama.


Dr.Margarita Starkevičiūtė šiai dienai yra vienintelis patikimas ir objektyvus informacijos šaltinis iš Briuselio, mus informuojantis apie Lietuvos ekonomikos būklę. Jos fone - tiesiog apgailėtinos "bankų analitikų" nuolatos "kalbančios galvos", kurios mums sistemingai dumia smegenis savo somnambuliškais paistalais.


Vyriausybė pranešė, kad lapkričio 28 d. fiksuoti e. sveikatos sistemos sutrikimai yra pašalinti, ir sistema veikia pilnu pajėgumu be trikdžių.


Seimo posėdyje buvo pritarta Krašto apsaugos ministerijos teiktiems Žemės įstatymo, Teritorijų planavimo įstatymo, Statybos įstatymo ir kitų įstatymų pakeitimo projektams.


Jeigu jau prakalbom apie vaikų atėmimą tais atvejais kai tėvai smurtauja prieš vaikus tai kaip sakoma būkime visiems lygiai teisingi. Net jeigu, kaip netrukus, paaiškės - prieš vaikus smurtauja ne šiaip kokia eilinė mama, o super elitinė mokytoja ir pedagogė Austėja Landsbergienė...Didžiojoje politikoje nelaimingi atsitikimai įvyksta itin retai. Galbūt net niekada.


Trumpai apžvelgsiu ir suklasifikuosiu t.v. "alternatyvius" informacijos šaltinius, veikiančius lietuvakalbiniame "Jutūbės" platformos segmente.


Stebiuosi kaip niekas šito nepastebėjo ir neaprašė. Šiandieninis leftistinis mąstymas pasižymi daugeliu viduramžių mentaliteto ypatybių. Pirmiausia reikia priminti kuo pasižymėjo viduramžių mąstysena. Tai buvo sparčią civilizacijos plėtrą išgyvenanti visuomenė, todėl ji buvo euforijoje nuo religinių tiesų. Tiesa, praktiniu krikščionybės poveikiu žmonės nebuvo patenkinti ir tuomet, tačiau tai užgoždavo laimingos ateities viltis. O ši buvo akinanti.


Atsakymas klausiantiems ar dalyvauti gruodžio 13-osios mitinge?


Portalas alkas.lt pranešė, kad Naujoji Helsinkio grupė parengė atvirą laišką, kuriuo išreiškia paramą valstybės lyderiui Gitanui Nausėdai.Tarp laiško iniciatorių – sociologas, prof. habil. dr. Gediminas Merkys, istorikai dr. Tomas Baranauskas ir prof. Rasa Čepaitienė, žurnalistė Erika Drungytė, menininkė Jurga Lago, tautininkas Marius Kundrotas.Lietuviškas ixtamnietas davė interviu DELFI. Sakė važiuos į Baxmutą. Ten totali šikna.


Vat susigalvojo valdžia nepasiekiamą tikslą ir visas valstybinis aparatas beatodairiškai vykdo. Yra pseudo ligos protrūkis, vadinasi žmonės uždaromi namie, užkalamos, ar užrakinamos durys, nepaklusnūs vežami į covid lagerius.


Dar vienas Okrainoje sunaikintas britų samdinys.


Naciukų Lietuva autorė pasireiškė Facebook analizuodama mitingą: ,,Čia buvo fb platybėse žmonių, abejojančių, kad prokremlinės organizacijos prisidėjo prie protesto. Lietuva tokia laisva, kad šie veikėjai patys pasigiria, ką jie veikia, ką organizuoja, ką palaiko ir su kuo jiems pakeliui. Tik pasiskaityti reikia tiems abejojantiems.


Remiantis atskirais Baltarusijos Respublikos žiniasklaidos ištekliais ir remiantis anoniminiu šaltiniu Baltarusijos Respublikos gynybos ministerijoje, leidžia teigti, kad vakarykštis raketos skrydis į Lenkijos teritoriją buvo stebimas objektyviai kontroliuojant oro erdvę Baltarusijos Respublikoje.Intensyviai, nuo ryto iki vakaro skelbiama propaganda, melas ir manipuliacijos neįtikina Lietuvos gyventojų – toks įspūdis susidaro po paskelbtos apklausos, kurią atliko „Baltijos tyrimai“.Vos 15 proc. Lietuvos gyventojų mano, kad šalyje situacija gerėja, o 84 proc. galvoja priešingai, skelbia valstybinis transliuotojas.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 27 11:30


Schwabas, kuriam sukakę 83 metai, yra, galima sakyti, savo šlovės zenite. Kokia gi šio daktaro biografija? Kas buvo jo tėvai.


Lietuviai yra žydų galvijai


Pabaltijui teks grįžti į Rusijos sudėtįKas laukia Lietuvos – ar bus badas? Laidoje taip pat buvo aptartos Lietuvos aktualijos ir bandymai imituoti Lietuvos gelbėjimą.


Su šypsena žvelgiu į amerikiečių, europiečių ir netgi savus žurnalistus bei politikus, kuriuos šokiruoja Trampo elgesys. Tai būtent šokas. Ir esmė čia ne jo pasisakymuose, ne ko žinutėse Tviteryje ir ne įsakuose. Problema slypi visiškai kitur. Juos šokiruoja tai, kad atsirado politikas, kuris realiai vykdo savo pažadus.


Izraelio žydų agentūros „Sochnut“ duomenimis, 5779 m. (2019 m.) pabaigoje pasaulyje gyveno apie 14,8 mln. žydų (2018 m. jų buvo 14,7 mln.). Už Izraelio ribų gyveno apie 8,1 mln. žydų, iš jų apie 5,7 mln. - JAV. Izraelyje gyvena apie 6,7 mln. žydų (2018 m. - jų buvo 6,6 mln.), be to, daugiau kaip 400 000 žmonių, atvykusių pagal Grįžimo įstatymą, nėra įtraukti į Izraelio gyventojų registrą. Šiuos atnaujintus duomenis paskelbė Hebrajų universiteto profesorius Sergio Della Pergola, paskelbtus AJYB "Amerikos žydų metraštyje 2019".


Šiuolaikinė vokiečių karta turėtų išsiaiškinti su šia holokausto istoriją [dokumentų daugiau nei pakankamai] ir pareikalauti grąžinti iš Izraelio apgaulės būdu gautus pinigus. Bet atrodo, kad vokiečiai savo pinigų nematys.


Ką jie dabar pasiūlys? Kokį bendrą herojų visiems? Banko klerką, diplomatinį portfelį, tą propagandos lėlę?.. Docentė jau atidirbo. Lietuvos dalia, kuri turėjo sutriuškinti oligarchus, pavirto paprasčiausia Magnolija. Reikia kažko kito. Visa bėda, kad bendras herojus turi nešti bendrą idėją. Kas tai galėtų būti?Sodomistai spaudžia jus atsisakyti adekvačios šeimos sampratos ir šeima laikyti tai, ką jie nurodys. Apie tai daug prikalbėta, tačiau žmonės menkai supranta kad toks sprendimas smarkiai kirs per kišenę. Be to, kad išdavę šeimos sampratą prarasite savo konkrečią šeimą, nes nustosite joje adekvačiai elgtis, laukia ir nemenki finansiniai praradimai. Paaiškinsiu kaip tai susiję.Paimkime temą, kur protas mums dar visai nenuskalbtas ir pažiūrėkime kas būtų jei nuskalbtų.


Analitiniame portale "Gefira" spalio 26 d. rašoma: Liūdnai pagarsėjęs Pasaulio ekonomikos forumas, kuriam vadovauja Klausas Schwabas, sukūrė dvi pasaulines jaunimo organizacijas, t. y. Jaunųjų pasaulio lyderių forumą (Forum of Young Global Leaders, 2004 m.) ir Pasaulio lyderių bendruomenę (Global Shapers Community, 2011 m.).


— Sauliau, ar tu buvai jubiliejinės 20-osios Dainų šventės uždaryme? Nuostabu, kai 12 tūkstančių žmonių vienbalsiai atlieka "Tautišką giesmę". Ypač sujaudino mūsų valstybės aukščiausios vadovybės apsilankymas! — Žinoma, buvau Vingio parke ir kartu su visais giedojau. Prisimenu, kaip mokyklos metais aš dalyvavau šiame festivalyje  mokyklos choro sudėtyje. Ir praeitą penktadienį man buvo malonu matyti, kad iš visos šalies moksleiviai stovėjo parko estradoje ir giedojo. Ypač malonu matyti dainuojančius savo anūkus ir sūnėną, kurie atvyko į Vilnių iš provincijos.


Teroristas Dmitro Sidorko buvo sunaikintas netoli Artemovsko.


Pasauliniai internetai seniai taip nežvengė iš nukvakusių tolerantiškųjų politkorektorių. Vos parodytas per Suomijos valstybinę televiziją YLE policijos sukurtas mokomasis klipas, skirtas pamokyti suomių moteris, kaip apsiginti nuo nelegalių imigrantų ir pabėgėlių iš egzotiškų kraštų smurto ir seksualinės prievartos tapo virusiniu.Jeigu Šimonytė, Armonaitė ir kitos valdžios panelės taip mėgsta skiepyti mažus vaikus, lai pradžiai sau pasigimdo. Nebereikės lįst prie svetimų ir galės su savais eksperimentuoti: badyti, šerti narkotikais, perrenginėti priešingos lyties drabužiais, kitaip tvirkinti. Kur problema?Jeigu niekas tokių nenormalių žmonų nenori - šalia Vytautas Tomas Raskevičius. Nors jis irgi tokių „žmonų" nenori, bet irgi mėgsta svetimus vaikus.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 25 11:00


"Baltarusijos ringe" vėl susirėmė Lietuva ir Latvija. Pralaimėjusi BelAE boikotavimo ture, kuriame Latvija pralaimėjo taškus ir sutiko boikotuoti elektrą iš Astravo, Ryga pradėjo ataką iš kito šono. Latviai nusprendė pasinaudoti lietuvių iniciatyva, kad prisiviliotų Baltarusijos IT specialistus. Pirmieji Baltarusijos informacinių ir ryšių technologijų įmones iškart po pirmųjų susirėmimų Minske "ėmė morkomis vilioti" lietuviai.


1943 m. lapkričio 28 d. prasidėjo Teherano konferencija, trijų valstybių- TSRS, JAV ir Didžiosios Britanijos vadovų susitikimas.


Lietuvos policijos pareigūnai labai nemėgsta, kai juos filmuoja ir viešina socialiniuose tinkluose. Todėl jie prisikuria savo vidaus taisyklių, kuriomis draudžia filmuoti policijos komisariatuose.Praėjus mėnesiui po sausio 13 laisvės dienos prie Aukščiausios tarybos pastato (Seimo), t.y. vasario 13 dieną, vyko Šiluvoje Švenčiausios M.Marijos paminėjimo Šventos Mišios. Atvykęs į pamaldas pamačiau sniege basų kojų pėdas, vedančias į bažnyčią. Pagalvojau, kad stebuklas. Pėdų vedinas pasukau atgaliniu keliu, kuris atvedė prie automobilio. Tuomet tomis pačiomis pėdomis atsekiau ir į bažnyčią. Ji klūpėjo ir meldėsi. Aš pasiėmiau filmavimo kamerą ir kad vasario pūgos vėjas neužpustytų pėdų filmavau.


| 1970-01-01 | Lietuva | |


Ukrainos gynybai naudojamą įrangą gaminančioje Lietuvos įmonėje „NT Service“ penktadienį apsilankiusi Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė pabrėžė būtinybę stiprinti Lietuvos gynybos pramonę, nes įvairių karinių gaminių paklausa dėl Rusijos agresijos bus vis didesnė.„Augant Ukrainai tiekiamos ginkluotės paklausai labai svarbus tampa ir Lietuvos indėlis į Ukrainos gynybą.


Rusijos ir Baltarusijos invazija. Padėties apžvalga 2022 11 26 11:00


Tikriausiai, pačiu sensacingiausiu trečiosios Davoso forumo dienos įvykiu tapo Džordžo Sorošo pareiškimas, padarytas interviu informacinei agentūrai Bloomberg. Sorošas – nuolatinis Pasaulinio ekonomikos forumo (PEF) šveicarų kurorte Davose dalyvis. Ir bet kokie pasisakymai šio užkietėjusio „globalios elitos“ finansinio spekulianto vertinami kaip prognozė, jei ne kaip programa ateinantiems metams.Alina Masel Jakavonienė atstovavusi Ūso pedofilijos byloje Deimantę Kedytę ir pasistengusi, kad Sistema apsaugoptų pedofilų klaną. Užtai ji iš paprastos "vaikų teisių atstovės" buvo paaukštinta į "Vaikų teisių apsaugos tarnybos" direktorę


Žiūriu šio ryto draugjuostę. Užblokavo Audrius Bačiulis. Užblokavo Mindaugas Sidaravičius. Abu 30 dienų. Abu - už kažkokius niekus. Mindaugą - už nepolitkorektišką fotopokštą, o Audrių - išvis už leftistams nepalankių statistinių duomenų su nuorodomis į šaltinius pateikimą. Apskundimo ir apeliacijos FB galimybių jokių nėra. Absurdas ir tiek. Nei vienas iš minimų FB dalyvių nepažeidė jokių Lietuvos ar JAV įstatymų. Įdomiausia, kad nepažeidė ir Vartotojo susitarimo su FB dėl šio socialinio tinklo naudojimo sąlygų.


Prieš balsavimo dieną didžioji dalis ekspertų sutarė, jog viskas juda link to, kad šalis vėl turės centro kairės koaliciją (tik jos konfigūracija bus kitokia — pavyzdžiui, dėl Socialdemokratų darbo partijos pozicijų susilpnėjimo), ir didesnių staigmenų nebus. Negalima pasakyti, kad rinkimai apvertė situaciją aukštyn kojomis, bet ji tikrai reikšmingai pasikeitė.


Plaunu grindis ir galvoju - kuom skiriasi religinis fanatikas nuo fanatiko tikinčio mokslu ar kokia tais ideologija, nuo fanatiko, kuris neigia mokslą ir apskritai viską? Niekuom.


LR Vyriausybės Europos Žmogaus Teisių Teisme (EŽTT) atstovė Karolina Bubnytė-Širmenė ir vėl neturi ką pasakyti apie reikalus, susijusius su praloštomis Lietuvos valstybės bylomis tarptautiniuose teismuose, nevykdomais sprendimais.Lengviausia visada yra kažką apkaltinti ir viską ant jų suversti. Atpirkimo ožiais dažniausiai paverčiame politikus, nes jie neva dėl visko kalti, jie priiminėja įstatymus ir taip mums sukuria sąly…


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other h


Ar žinome kas tai yra, kokia jo paskirtis ir kaip jis VEIKIA?Spiečiaus režimas tarp žmonių buvo AKTYVUOTAS pandemijos pradžioje. Jis turėjo labai aiškią užduotį t.y bet kokia kaina įtraukti kiek įmanoma daugiau žmogiškųjų resursų į iš anksto suplanuotą procesą ir naikinti visus, kurie priešinasi.


Lietuvos valstybė, kadaise valdžiusi milžiniškas žemes iki pat Maskvos kunigaikštystės, dabar atrodo išsikvėpusi ir neturinti jokių didesnių ambicijų. Valstybės politika apsiriboja Europos Sąjungos direktyvų vykdytojo vaidmeniu, kuris kažkiek panašus į federacinės respublikos vaidmenį Sovietų Sąjungoje. Europos Sąjunga, be jokios abejonės, yra pažangesnė organizacija ir joje turime daugiau erdvės. Tik klausimas, ar ES suteiktos galimybės yra pakankamai išnaudojamos mūsų valstybei stiprinti.


J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkei Viktorijai Čmilytei-Nielsen Lietuvos Respublikos Seimo frakcijoms Žiniasklaidai ir visuomenei Nelegalių migrantų siuntimas į Lietuvą įgyja vis didesnį mastą. Oficialiai pripažįstama, jog tai Baltarusijos  valdžios organizuota neterminuota prieš Lietuvą nukreipta akcija. Dėl to ji vertintina kaip sąmoningai tos šalies specialiųjų tarnybų rankomis vykdoma hibridinio karo prieš Lietuvos valstybę operacija, galinti trukti tiek, kiek Baltarusijos valdžia manys esant tikslinga šią operaciją tęsti.Rusijoje sukurtos ginklų sistemos "Kinžal", "Sarmat" ir "Avangard", taip pat nepilotuojamas povandeninis aparatas ir raketos su branduoline jėgaine kelia nemažą susirūpinimą JAV. Pentagono strateginės vadovybės vadovas generolas Jon Hayten jau pareiškė, kad Jungtinėse Amerikos Valstijose nėra veiksmingų priemonių apsisaugoti nuo Rusijos hipergarsinių ginklų. Tuo tarpu būtent tokie Vakarų šalių veiksmai kaip NATO plėtra į rytus ir priešraketinės gynybos sistemų dislokavimas prie Rusijos sienų, privertė Maskvą ieškoti būdų atkurti branduolinį paritetą, kurį pažeidė JAV


Vakcinacija ir Covid-19 pandemija


Pasaulyje formuojasi daugiapoliariškumas, formuojasi civilizacijos. Kokioje pasaulėžiūrinėje civilizacijoje mes turime gyventi, turi nuspręsti patys žmonės, o ne iškrypęs korumpuotas politinis "elitas".


Lietuvos vadovas Gitanas Nausėda įžengia į antrą savo kadencijos pusę, o ekspertai jau svarsto, ar jis galėtų dar kartą laimėti prezidento rinkimus. O gal juos dar kartą laimės Dalia Grybauskaitė?


Welcome to hell vaccine passports in LithuaniaGali būti, kad JAV kariai atnešė epidemiją į Uhaną. Būkite skaidrūs! Atskleiskite viešai visiems savo turimus duomenis! Mums reikalingas JAV pasiaiškinimas!


Birželio 16 d. 11 val. Seimo Spaudos konferencijų salėje bus surengta spaudos konferencija  „Dėl trijų partijų jungimosi į bendrą sąrašą 2020 m. Seimo rinkimuose“. Joje dalyvaus  Seimo narys, Centro partijos „Gerovės Lietuva“ (CP) pirmininkas Naglis Puteikis, Lietuvių tautininkų ir respublikonų sąjungos (LTRS) pirmininkas Sakalas Gorodeckis ir Kartų solidarumo sąjungos-Santalkos Lietuvai (KSS) pirmininkas dr. Arvydas Juozaitis. Spaudos konferencijoje bus pranešta apie šių trijų partijų susitarimą jungtis į bendrą sąrašą 2020 m. Seimo rinkimams.


Ir jos atvažiavo. Jaunos, karštos, nieko nebijančios, visada pasidažiusios, su dukrom ir sūnaitėliais ir jau po trijų savaičių ne viena Oksana, Nataša ir Olička sėdi ant Vaido, Rimo ar Algučio kelių.


Kaip žinia, – artėja viruso antra banga ir laikas pasirūpinti savo sveikata, kad nepapulti pas rimtus specialistus su komplikacijomis. Vasara baigėsi, keičiasi orai, lietus, vėjas – ir tai re…


Kuo šitie būtų geresni? Ar mes kartosime tas pačias istorines klaidas? Kam jie dirba ir kas jų šeimininkai? Apie tai ir dar daugiau vaizdo reportaže.Joe Bideno administracijos technokratai tyčiojasi iš amerikiečių, teigdami, kad jo sugalvoti vakcinų mandatai „nėra politiniai“, o tiesiog „siekia išgelbėti žmonių gyvybes“. Tačiau šimtai, o gal ir tūkstančiai teisinių ieškinių įrodys, jog taip nėra, - daugiau nei pusėje valstijų prasidėjo teisinis mūšis prieš vakcinų mandatus.  J.


Baltarusijos dom-choziaikos Nr. 1 vyrui Sergejui atsirūgo jo žodžiai ir politinės pažiūros.


Pokyčiai alkoholio kontrolės sistemoje neišvengiami, nes neįmanoma susitaikyti su situacija, kai alkoholiu žudoma tauta. Niekas nesiruošia uždrausti alkoholio vartojimo, visų paversti abstinentais, tačiau alkoholio prieinamumas bus maksimaliai sumažintas, o už nelegalią alkoholio gamybą ir kontrabandą bausmės bus neišvengiamos.


Pribaltika gi Prancūzijai ir kitoms šalims-donorėms - kažkoks-tai geopolitinis nesusipratimas, kuris painiojasi Briuselyje po kojomis, trukdo daryti politiką ir vis tik dar  pakankamai turi nachališkumo "kačialinti" sau teises ir reikalauti sau svetimų pinigų. Ką? Keliai blogi, NATO tankai nepravažiuos? Na tai nusitieskite sau kelius. Ką? Nėra pinigų? Na tai užsidirbkite. Ką? Jus putinas puola? Na tai patys ir apsiginkite nuo jo.


Karas – tai kolektyvinė beprotybė, verčianti suabejoti žmogaus protu. Bet netgi ši beprotybė turi savo ribas, kurias nubrėžia tiek kiekvieno atskiro kariaujančio kareivio, tiek visos kariaujančios tautos moralinė sveikata. Visa tai, kas čia aprašyta, pakankamai gerai žinoma Amerikoje. Dabar Amerikoje tolerancija, kuri kartais siutina, ir viso to prisiminti jie nemėgsta. Tačiau juk tai puikus tautos bruožas, tiesa? Mokėti pripažinti savo klaidas netgi jas pamirštant.Galimybių pasai pasiskiepijusiems nuo koronaviruso neturėjo nieko bendro su visuomenės apsauga nuo COVID-19. Skandalingas pareiškimas, išgirstas iš „Pfizer" vadovų lūpų, verčia prisiminti frazę: ar mes jums nesakėme? Sakėme, tačiau visi, kritikavę koronaviruso valdymo politiką, buvo vadinami neišmanėliais, antivakseriais ir kvailiais. Blokuojami viešojoje erdvėje, versle.


Lietuvos Respublikos Prezidentui, Seimui, Vyriausybei, Generaliniam prokuroruiLietuvos Respublikos Seime Generalinė prokurorė Nida Grunskienė 2022 m. spalio 11 d. išplatino informaciją, jog valstybė neskiria pakankamai lėšų Generalinės prokuratūros funkcijoms tinkamai vykdyti:  prokuratūra turi apie 650 tūkst.


Sienos režimas iš mūsų pusės jau kurį laiką yra sustiprintas, tam pasitelkėme Viešojo saugumo tarnybą, svarstome pasitelkti ir šaulius.


Kada nors pagalvojote, kokiu tikslu žmonės visada skaitė ir iki šiol tebeskaito knygas? Juk ne vien tam, kad prastumtų laisvalaikį, atsipūstų, atsipalaiduotų. Visiškai akivaizdu, kad knygų skaitymas plečia žmogaus akiratį. Tačiau tai tik mažytė dalis tos naudos, kurią teikia pati knyga ir jos skaitymas mūsų kompiuteriniais laikais. Štai nedidelis sąrašas naudingų dalykų, kurių žmogus gali gauti iš skaitymo. Skaitymas užaštrina žvilgsnį. Geriau matysite ir suprasite jus supantį pasaulį, o svarbiausia – patį save. Gerą knygą būtinai perskaitykite dar kartą – garantuotai atrasite joje kažką naujo.


2009 m., globalios finansų krizės metu, Rusija ir Kinija sutarė eiti dedolerizacijos – dolerio atsisakymo atsiskaitymų metu – keliu. Šiuo metu šis procesas įgavo ženklų pagreitį: pirmąjį šių metų ketvirtį, pirmąsyk istorijoje Rusijos ir Kinijos atsiskaitymuose dolerio dalis sudarė 46 proc.Vienoje, kapitalistinio pasviečio užkampyje užsimetusioje, tūloje bananinėje respublikėlėje, kolonizuotoje užjūrio civilizatorių ir valdomoje vietinių kolaborantų, už namuose rastą šį popieriaus lapuką pas tave bus pasiųsta puikiai treniruotų Veislinių banderlogų komanda, mokanti ne tik išlaužti duris, bet ir gracingai įsikabaroti pro uždarytus langus, ir iš tavęs bus: 1 - atimti VISI tavo namuose rasti kompiuteriai (nesvarbu, tavo jie ar ne, tame tarpe ir skaitmeninės televizijos priedėliai -


Įvairūs įtakotojai, politikieriai ir masinės dezinformacijos priemonės kiekvieną dieną mums į galvas kala, koks gėris yra Stambulo konvencija, tačiau patys tuo metu spjauna į visus JAU galiojančius dokumentus, sutartis ir direktyvas.


2022.05.16 DLR pranešė apie Ukrainos kariuomenę, kuri paliko Azovstalį su iškelta balta vėliava Rusijos kariuomenė derėjosi su Ukrainos puse Azovstalyje, žiniasklaidai sakė Donecko liaudies respubl…


Tęsiame pokalbį su JAV gyvenančiu lietuviu, nepriklausomu žydų istorijos tyrinėtoju bei visuomenės švietėju rašytoju Valdu Anelausku. "Mes esame kažkokio pasibaisėtino ir absurdiško spektaklio liudininkai. Kalbu apie „pabėgėlius“. Sveiku protu nesuvokiama, kodėl Europa išskėstomis rankomis pasitinka visus tuos nelegalius migrantus, plūstančius iš Azijos ir Afrikos. „Welcome, refugees!“, „Mūsų namai – jūsų namai“… Kai tuo tarpu tie „pabėgėliai“ – pabėgėliais padaryti tik propagandistinės žiniasklaidos, o iš tiesų dauguma jų paprasčiausi nusikaltėliai..."


Būkite palaiminti, ramūs ir nesiblaškykite. Visada prisiminkite, jog mūsų Viešpats apie šiuos, gyvatės gudrumu atslenkančius siaubingus įvykius perspėjo mus dar 2 tūkstantmečius atgal.Liūdniausia dienos nuotrauka.


Tie, kam teko „laimė“ gyventi sovietmečio laikais, turbūt prisimena karštas vasaros dienas ir populiariausius tų dienų „gaiviuosius gėrimus“. O tie gėrimai dažniausiai liedavosi iš dviejų „socialinių geizerių“:1. Gatvėse įrengti gazuoto vandens automatai, arba taip vadinamos „gazirovkės“. Norint iš jų išspausti bespalvio vandens stiklinę, reikėdavo įmesti 1 kapeiką. O už geltonesnį ir saldesnį vandenėlį tekdavo pakloti ir visas 3 kapeikas.


This repository is for research purposes only, the use of this code is your responsibility. Collapse Of Banking System with Banking Trojans I take NO responsibility and/or liability for how you choose to use any of the source code available here. By using any of the files available in this repository, you understand that you are AGREEING TO USE AT YOUR OWN RISK.


(Apie  valdiškus atsakymus į Atvirą laišką valstybės vadovams)Neseniai, vis labiau artėjant Lietuvos karaliaus Gedimino įkurto Vilniaus miesto 700 metų jubiliejui, Vilniaus savivaldybės Istorinės atminties komisija, atsakydama į Lietuvos kūrybinių intelektualų Atvirą laišką (2022, birželio 23 d.), uždegė raudoną šviesą viešam pasiūlymui pakeisti užrašą ant Gedimino paminklo Vilniuje. Šiuo metu ant postamento užrašyta  rusiško titulo „Velikiji Kniaz“ vertinys į lietuvių kalbą – „Didysis kunigaikštis“.


Arunas Dulkys: jeigu mokiniai testuosis,jų laukia skausminga mirtis nuo adatosPalaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....