60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Vakar draugas paklausė, kas yra „duomenų mokslininkas“? Aš jam paaiškinau: „Matematika yra mokslas, o statistika yra tai, kas kabo matematikos pauodegyje. Mes gi turime nulį su minuso ženklu - kvailį kvailevičių, „duomenų mokslininką“. Šiaip jau nulis ir yra nulis, bet šitas „duomenų mokslininkas“, kuris aiškina mums tai, ko nesupranta, neturi tam jokio pasirengimo, jokių žinių, ir yra nulis su minuso ženklu.


O ką mes iškovojome?.. Tokią baisią socialinę nelygybę, daugumos žmonių materialinį skurdą, dvasinių vertybių, kultūros nuosmukį?.. Man yra gėda dėl to, kad mes nesukūrėme tokios Lietuvos, kokios norėjome. Ką gero ši valstybė davė žmonėms, jeigu vos ne kiekviename žingsnyje aš girdžiu keikiant tokią Lietuvą?.. Be abejo, asmeniškos kaltės neturėčiau jausti, bet tam tikra kaltė tenka mums visiems, kovotojams už Lietuvos laisvę, rezistentams, kadangi lemiamu momentu mes nesugebėjome pasipriešinti, mus nustūmė į šalį pašaliniai, savanaudiški žmonės, apsišaukėliai patriotai, landsbergizmo ideologijos apologetai.


Iki šiol taip ir neaišku, kiek iš viso surinkta referendumo parašų. Parašų skaičius suvedinėjanti į sistemą Gerda Juškevičienė prasitarė, kad jau yra suvesta apie 150 tūkst. parašų. Po šeštadienį v…


Referendumo koordinatoriai iki šiol slepia oficialius referendumo rezultatus ir nesupranta, kad jų organizacinis darbas yra visiškai nevykęs. Apie tai kaip viskas prasidėjo ir kuo baigėsi, vaizdo r…


Cellophane aimed at Mantas Stonkai: during the performance he stormed behind the scenes, officials arrivedLietuvos „nepriklausomybės tėvas“ Vytautas Landsbergis nepavargsta praktikuodamas viešąjį kalbėjimą ir svaidydamas įvairiausius kaltinimus „agresyviai“ Rusijai.


Šalies žiniasklaida skelbia, kad Landsbergių bendruomenės Tapinas kviečia valstybės vadovo statuso įforminimo siekiančio Lietuvos prezidento, Žmonių partijos patriarcho Vytauto Landsbergio palaikymo grupę Vasario 16 d. Vilniaus senamietyje Pilies gatvėje po balkonu rinktis nuo pat ryto.


Springdamas, „elitas“ per vieną savaitę prarijo antrą karčią piliulę (po to, kai buvo nušvilptas sausio 13-ąją). Lietuvos piliečiai sausio 17-20 d. susitiko su Baltarusijos UR ministru, Parlamento …


Lietuvos Respublikos Seimas 2022-uosius Lietuvoje paskelbė Karaimų metais. Lietuvoje karaimai gyvena jau 625-erius metus. Apie karaimų metų minėjimo programą plačiau rašoma LRT (2).


Jūsų Ekscelencija Prezidente Gitanai Nausėda, Sprendžiant pagal šių metų sausio tryliktosios dienos mitingą Vilniuje, daugumos Lietuvos gyventojų nuomone Lietuva, Tėvynė mano, nėra teisinė demokratinė gerovės valstybė, kurioje su visais jos piliečiais būtų elgiamasi realiai ir kasdien, vadovaujantis vienodais ir lygiais kiekvienam žmogui principais, nuolat deklaruojamais įstatymuose ir poįstatyminiuose aktuose visur ir visada, bet labiausiai tuštučių rinkiminių kampanijų metu. Demokratija, kiek jos yra likę? Be jokių dvigubų standartų ir atviro gardinio padalijimo į du gardus.Karbauskio teigimu, kalbos apie "naudą" iš konflikto su Pekinu primena bandymą "pasakomis įtikinti visuomenę"


Gerai, kad 2022 metų Sausio 13-osios minėjimas įvyko toks, koks įvyko. Dar geriau, kad jis įvyko įtemptos geopolitinės situacijos sąlygomis. Nes pastarųjų daugiau kaip 200 metų istorija liudija, kad esminės Lietuvos valstybingumo transformacijos vyksta esminių istorinių ir geopolitinių transformacijų Europoje metu. Pakanka paminėti Didžiąją Prancūzijos revoliuciją, Pirmąjį ir Antrąjį pasaulinius karus, „šaltojo karo“ pabaigą ir prisminti, kas tuo metu dėjosi su Lietuvos valstybingumu. Dabar stebime prieš tris dešimtmečius atsiradusios pasaulio tvarkos agoniją ir naujos pasaulio tvarkos gimimo skausmus.


Sausio 13-ąją, kaip ir kasmet, prie Seimo turėjome oficialų tragiškųjų 1991-ųjų sausio įvykių minėjimą. Tiktai, skirtingai nei kad būdavo lig šiol — minėjimas baigėsi ryškiu susidūrimu tarp liaudies ir valdžios


Niurnbergo tribunolas bus ir satanistui kovido kulto nariui sauliui skverneliui


Cellophane rushed to sissyboy Mantas Stonkus performance: from there the actor was escorted with the policeKaip pažymima diplomatinėje atstovybėje, sostinės merui turėtų rūpėti svarbesni reikalai, tame tarpe gyventojų gerovė


Sausio 12-ąją Šilutėje „Šilokarčemos“ laikraščio skaitytojams suorganizuota paskaita apie sveiką gyvenseną, kurią vedė profesorius hematologas, habilituotas daktaras Eduardas Vaitkus. Kad susitikimas įvyktų, organizatoriams teko įveikti „kliūčių ruožą“, kuris nesibaigė tol, kol nesibaigė ir susitikimas.


Lietuvos sanitarinį-policinį-landsberginį režimą vis dažniau ištinka priešmirtiniai traukuliai. Bijodama visuomenės ir neišvengiamo atpildo už per tris dešimtmečius nuveiktus valstybės naikinimo ir prichvatizavimo darbus, laikinai Lietuvos teritoriją administruojanti nusikalstama grupuotė "kovoje su koronavirusu" rado aukso gyslą. Prisidengiant pandemija įvedinėjama tiesioginė nedidelės politinę klasę ir žiniasklaidą užvaldžiusios mažumos diktatūra.


Kanados teisininkai susirūpinę dėl savanoriškos Covid 19 savižudybės. O kaip Bažnyčia? Yra mirčių po pirmos vakcinos, kas nekelia teisininkams ir gydytojams abejonių dėl jų priežasties ir pasekmių. Draudėjai atsisako išmokėti padarytą didelę žalą už nužudytą žmogų, kadangi pats žmogus pasirašė sau savižudybę. Kaip elgiasi Bažnyčia laidodama sąmoningai pasirašiusius sutikimą vakcinuotis krikščionis, tuos, kurie  savo vardu pasirašė savižudybei dokumentą? Bažnyčia savo įsakymais draudžia savižudžius laidoti katalikiškomis apeigomis, kaip metusius iššūkį Dievo įsakymui - NEŽUDYK.


Čikagos universiteto profesorius Džonas Miršaimeris (John Mearsheimer) išvardijo keturias priežastis, dėl kurių Džo Baidenas (Joe Biden), net jei norėtų, negali nusileisti Rusijai.1. JAV politinio elito rusofobija ir gyvenimas juodos ir baltos spalvų pasaulyje, kuriame JAV – gėris, Rusija – blogis. 2. Vakarų neribotos plėtros dogma. Gėris negali nesiplėsti, ir kiekvienas turi teisę jungtis prie gėrio. 3. Vidinės politinės priežastys. Jeigu Baidenas nusileis, jį pasmerks ir respublikonai, ir demokratai. 4. Kinija.Nuo seno yra žinoma, kad negalima namie švilpti. Lenkų posakis sako: "Nie gwiżdż w domu – Bo nagwiżdżesz w dupe komu!" (Nešvilpk namuose - nes prišvilpsi kam į užpakalį). Lauke švilpti pavojinga - galima prisišaukti nelabuosius. Taip mano visos kaimyninės slavų tautos. Taip manė ir mūsų senoliai. O kaip gi, leiskite paklausti, piliečiams prisišaukti seimo ir vyriausybės narius pasikalbėti? Praėjusiais  metais daugybė kartų Lietuvos piliečiai kvietė valdžia pasikalbėti.


Tereikėjo amerikonams išsinešdinti iš Afganistano ir šioje šalyje dingo koronė: žmonės gyvena savo įprastą gyvenimą be kaukių, be skiepų ir PGR testų. Gyvena apvogti, nes JAV begėdiškai neatiduoda kelių dešimčių valstybės milijardų, buvusių Amerikos FRS bankuose, tačiau be koronės. Labiausiai skiepytas - perskiepytas Izraelis, tuo tarpu, muša apsikrėtimų rekordus: per dieną čia virš 65000 užsikrėtusių (1). Protaujantiems nekyla abejonių, kad eksperimentiniai genetiniai preparatai skirti ne žmonėms saugoti, o juos naikinti.


Balandžio 28-29 dienomis, šalia Molėtų observatorijos Labanoro regioniniame parke įsikūrusioje Molėtų krašto muziejaus Etnografinėje sodyboje ir senojoje dangaus šviesulių stebykloje, jau 22-ąjį kartą vyks pirmosios pavasario žalumos šventė Jorė. Atbundanti pavasarinė gamta vėl sukvies gausų būrį šventėjų į didžiausią pavasario šventę, mūsų protėviams buvusią tikraisiais Naujaisiais metais. Jorė prasidės šventine talka: bus atnaujinti ir pirmąja pavasario žaluma papuošti Jorės šventės vartai, Senovinės dangaus šviesulių stebyklos stulpai, Perkūno šventovė. Po talkos visi norintys galės išsikaitinti ir išsiperti apeiginėje kaimo pirtyje.Etnogr


Viešojoje erdvėje, stebint šimtams tūkstančių žiūrovų, tarp kurių - ir prokurorų, teisėjų, teisininkų, net Seimo narių, prisiekusių uždėjus priekinę kojytę ant Konstitucijos (Tepadeda man Dievas!), įvykdytas kriminalinis nusikaltimas.


Dairytis žmonių, kurie "gerai šneka” yra normalu, taip žmonės ieškosi sau palaikymo, tačiau tuom daug kas naudojasi ir jūsų didžiam nusivylimui, ką jūs šiandien vadinate nesisteminiais, net už juos galvą guldyt esat pasiruošę, jie yra ta pati sistema, kuri imituoja oponavimą sau tam, kad kontroliuotų ir liktų nepažeista.Landsbergių bendruomenė, siekianti užblokuoti elektros srautą iš Kremliaus projekto – pavojingos Baltarusijos atominės elektrinės (BAE) – ir tam tikslui įkūrusi net naująjį pasipriešinimo Sąjūdį ir sukėlusi bangą, sulaukė smūgio iš Europos branduolinės saugos reguliatoriaus (ENSREG), kuri pareiškė, kad BAE įgyvendindama testus, atsižvelgė į pagrindines saugumo rekomendacijas prioritetinėse srityse. „Visuomenininko Nikolajaus Ulasevičiaus namai Varnionyse nutolę maždaug 5 kilometrus nuo Baltarusijos atominės.


Buvęs Stokholmo LGBT asociacijos darbuotojas buvo nuteistas už kelių prieglobsčio prašytojų, kurie kreipėsi į jį pagalbos, išžaginimą ir seksualinį išnaudojimą.


Lietuvos valdžiai nutraukus bet kokius santykius su  Baltarusija, iniciatyvos juos atkurti imasi Lietuvos pilietinė  visuomenė. Sausio 17–20 dd. Minske viešės Lietuvos  piliečių delegacija. Ji  per…


Kiekvieną trečiadienį iš visų mokesčių mokėtojų kišenės išlaikomo nacionalinio transliuotojo eteryje pasirodo Rasos Tapinienės vedama laida „Lietuva kalba". Nors galėtų daugiau ir nepasirodyti - tokias mintis vakar dėstė daugelis interneto vartotojų, pasipiktinę tiek laidos klausimais, tiek vedėjos maniera. Dažnas sako, kad nė nesidangstant, laidoje buvo skatinama neapykanta.


Kažkada, labai senai, buvau jaunas, gaminau genetiškai modifikuotas bakterijas. Grūdau į jas svetimas nukleino rūgštis, jos imdavo gaminti svetimus baltymus. Dabar ruošiasi grūsti viruso nukleino rūgštis man.Amerikoniškų ketinimų įrodymui pakanka paprastos logikos. Europa turi technologines galimybes ir gamybinį potencialą tam, kad galėtų patenkinti visus JevroSojūzo ir USA poreikius, o USA savo ruožtu taip pat turi technologijos ir gamybos potencialą, kad galėtų tiek USA , tiek Europos rinkas aprūpinti savo prekėmis. Vadinasi vienam iš jų reikės pasitraukti. Arba jeigu tiksliau - tapti maistu kitam.


Aš juokiuosi iš jų, nes jie visi vienodi! Ar esi kada nors buvęs užpultas, iškeiktas išvadintas keistuoliu ar kokiu nors plokščiažemiu, antivaxeriu, tamsuoliu, ar šiaip kaimiečiu? Gerai. Džiaukis ir didžiuokis. Tai reiškia jog tu IŠDRĮSAI pasakyt savo nuomonę, kelti klausimus viešai ar abejoti kokiu nors plačiai ir agresyviai brukamu naratyvu. Tai reiškia jog tu įsmeigei savo vėliavą ir dėl jos kovoji.


„Padėtis valstybėje pasikeis tada, kai Seimas ir Vyriausybė dirbs Lietuvos labui. Dabar gi jie atstovauja ne lietuvių tautos, bet Europos Sąjungos, Nato ir jankių interesus“, – taip teigia vi…


Prof. Adas Jakubauskas papasakojo dienraščiui „Respublika“ jo atleidimo iš LGGRTC direktoriaus posto aplinkybes. Jakubausko žodžiais, jam atėjus dirbti į Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centrą, pas jį iš karto su vizitu atvyko Izraelio ir JAV ambasadoriai, kurie bandė spausti bei diktuoti, kaip Lietuva turi traktuoti savo istoriją.


Senovės žydai pavardžių neturėjo, jie išsiversdavo su vardais, tėvavardžiais ir pravardėmis. Mes pamėginome išsiaiškinti, iš kur pas žydus atsirado pavardės, ką bendro turi tarpusavyje Koenai ir Levinai, Šusteriai ir Sandleriai. Rusijoje pavardes žydams teikti pasiūlė Gavrilas Deržavinas. Jis reikalavo, kad pavardės būtų kuriamos „mažarusišku stiliumi“ ir atspindėti ne tik žmogaus charakterį, bet ir valdžios požiūrį į jį. Uždari žmonės gaudavo pavardę Zamyslovatyj ar Zamysliukas, žvitrūs ir sumLietuvoje pastebiu negeras tendencijas. Absoliuti dauguma šalies gyventojų valdančiaisiais nepasitiki, juos kritikuoja, o juk turėtume jiems būti dėkingi ir kaip tikras krikščionis, Navickų Andriukas, kasdien rašyti ditirambus.


Pirmasis istorijoje USA karinių jūrų pajėgų pidarasinis sraigtasparnis su pidarasų įgula.


Recently I was contacted by someone who knew an intimate of Bill Gates from the early 1990’s, when Gates was in his late 30’s. I was given the name of this intimate, and he checked out. This intimate “was scary, like the kind of scary you talk about. He was very secretive. He was an originator at many tech companies. But basically he told me Gates did nothing but watch porn all day–and have relations with very deviant women. They found Melinda for him as a cover.


„Padėtis valstybėje pasikeis tada, kai Seimas ir Vyriausybė dirbs Lietuvos labui. Dabar gi jie atstovauja ne lietuvių tautos, bet Europos Sąjungos, Nato ir jankių interesus“, – taip teigia vi…


Yra tokia maža ir keista tautelė, gyvenanti prie Baltijos jūros.Šį straipsnį paskatino parašyti JAV specialiųjų tarnybų bei Lietuvos politinio elito sukelta ir eskaluojama plataus mąsto karo su Rusija propaganda ir tautinės nesantaikos kurstymas visame pasaulyje ir ypač Lietuvos viešoje erdvėje.


Vakar po pietų dienraštis „Jerusalem Post“ pranešė, kad Izraelio Ministras Pirmininkas Naftali Bennett, sveikatos apsaugos ministras Nitzan Horowitz ir švietimo ministrė Yifat Shasha-Biton paskelbė naujas gaires, kurios pakeis vaikų izoliavimą. Apie tai buvo pranešta sausio 20 d. vykusioje spaudos konferencijoje. J.Post rašoma, kad po Sveikatos apsaugos ministerijos ir pediatrų diskusijų dėl koronaviruso izoliavimo politikos švietimo sistemoje nuo ketvirtadienio bus visiškai atšauktas karantinas vaikams.


Apie referendumą, Mantą Stonkų, prabangą, Vasario 16-ąją ir kitus dalykus laidoje su Antanu Kandrotu. Sausio 20-tą dieną Lietuvos Vyriausiasis Administracinis Teismas pratęsė parašų rinkimą „100 tū…


Kol Vakarų elitas "gelbėja" Ukrainą nuo Rusijos, kelia neįsivaizduojamą informacinį triukšmą visose žiniasklaidos priemonėse, JAV kariuomenė šaltakraujiškai atlieka savo darbą


Per kelis mėnesius (nuo antros 2021 m. rugsėjo mėnesio pusės, o gal ir daugiau) Netflix devynių dalių serialas uždirbo beveik 1 mlrd. JAV dolerių, tapo sėkmingiausiu šios kompanijos filmu ir populiariausiu serialu 90-yje pasaulio šalių. Tokie tik keli faktai. Ir tuos faktus iliustruojantys skaičiai gali tik padidėti, nes šio teksto ilgai neskelbiau. Mažiausiai kelis mėnesius po to, kai jis buvo parašytas.Kodėl neo-fašistinė Kijevo chunta tikisi JAV ir NATO šalių karinės pagalbos? Kodėl buvusi vieningi Ukraina byra į atskiras respublikas? Norint tai suprasti reikia žinoti šiuolaikinės Ukrainos istorinę genezę. Nors tarptautinis dėmesys nukreiptas į Ukrainą, tačiau mažai kas žino Ukrainos istoriją. Šiuolaikinę Ukrainos valstybę I-ojo Pasaulinio karo metu sukūrė Vokiečių generalinio štabo generolai, kad būtų susilpninta Rusijos imperija ir Rusijos caro galia. Iširus Tarybų Sąjungai Ukrainos valst


Ši byla sukėlė didžiulį rezonansą visuomenėje. Oficialiai yra patvirtinta, kad nuo skiepų miręs vyresnio amžiaus verslininkas savo gyvybę apdraudė keletu milijonų. Tačiau po jo mirties artimieji liko be nieko, rašo Unser Mitteleuropa.


Vilniaus meras pabrėžia, kad sklypas, kuriame šiuo metu stovi beveik baigtas Maskvos namų pastatas, bus grąžintas valstybei


Europoje išaugo sergamumo gripu tempai, o tai gali reikšti, kad prasidėjo ilga tvindemija — vienu metu auga sergančiųjų gripu ir COVID-19 rodiklis, rašo „Reuters“. „Gripo viruso sugrįžimas gali būt…


which underlies the New World Order was again exposed in the last few months by another brave whistleblower. Australian woman Fiona Barrett showed a ton of courage in going public at a Sydney press conference in October 2015 and naming names. Fiona, a former victim of Satanic ritual abuse and part of an international VIP pedophile ring, not only exposed the existence of the Satanic pedophilia network and its international child trafficking ring, but actually named 3 former Australian Prime Ministers and 1 former US President as perpetrators. She reveals that this network, composed of famous actors, celebrities, judges, politicians and other hPasak apžvalgininko, vokiečiai nuolaidžiauja "tik Rusijai ir nekreipia dėmesio į kitų Rytų Europos partnerių baimes"


Generate malicious QR codes to hack phones and scanners


Neretai tenka girdėti apie "kraugerišką" Molotovo-Ribentropo paktą. Tiesa, iš tiesų paaiškėja, kad Paktas pasirodo visai ne "kraugeriškas", bet logiškas, patikrintas ir pagrįstas. Čia nebus svastomos jo detalės. O pažiūrėkime, kas dar pasirašė sutartis su Hitleriu.


Palaikyk mus FeisbukePaveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis