60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Politikas, visuomenininkas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas "Celofanas" pabandė užkardyti ardomąją Lietuvos priešų ir provokatorių ataką prieš kariuomenės vadą Valdemarą Rupšį.


Pirma, vien tai, kad prisibijoma viešai pasakyti ką nors ne taip, neteisingai ar, vadinkim daiktus tikraisiais jų vardais, politiškai nekorektiškai, lytiškumo temomis jau verčia suklusti.


Gaila, kad pas latviešus daug fašistų, bet gerai, kad dabar bent jau šios žiurkės pradės bijoti: Rusija dėl politinių priežasčių galėjo pradėti neteisėtai persekioti Latvijos gyventojus Nepriklausomų valstybių sandraugos (NVS) šalyse, pokalbyje su LETA pripažino Latvijos Užsienio reikalų ministerija (URM).


Geopolitinė padėtisLietuva atidaro koridorių ukrainietiškų grūdų kelionei į Afriką ir kitus pasaulio regionus. Šį Lietuvos užsienio reikalų ministro pranešimą džiugiai skelbia Ukrainos žiniasklaida. „Rusija naikina maistą, Lietuva jį tiekia. Koridorius grūdų tranzitui į Baltijos šalių uostus priimtas ir suderintas“, – skelbia Gabrielius Landsbergis. Teigiama, jog naujas Ukrainos grūdų eksporto maršrutas sumažins spaudimą Ukrainos pasienyje ir leis padidinti jų tiekimą į Afriką ir kitas pasaulio šalis. Toks sprendimas taip pat sumažins trintį ir konfliktą tarp Ukrainos ir Lenkijos.


Iššūkis, įgyvendinant Zangezūro koridorių dar neįveiktas, todėl išvykti dar anksti. Pašinianas jau atvirai trolina armėnus didžiausios pastarųjų dešimtmečių armėnų tautos katastrofos fone.Kodėl pastaruoju metu padaugėjo žmonių, besikreipiančių į psichologus ir psichiatrus? Ką su žmonėmis padarė užsienio korporacijoms tarnaujanti Lietuvos žiniasklaida? Vaidas Žemaitis apie tuos, kurie aklai tikėjo Ukrainos pergale.


Daniel Matissek vokiečių portale “Ansage” pažymi, kad migrantų gaujų susidūrimai Švedijoje primena pilietinį karą. Švedija, ilgą laiką buvo mėgstamiausia Europos kairiųjų gerovės valstybės kūrimo eksperimentų vieta, šiuo metu moka kainą už ideologijos skatinamą atvirų sienų politiką. Ši valstybė įrodė, kad skirtingų kultūrų imigracija neišvengiamai baigiasi katastrofa.Nors Švedijos vyriausybė jau seniai pripažino multikultūralizmo klaidą ir ėmėsi atsakomųjų priemonių, ji nebegali atsikratyti savo politikos pasekmių.


5 G - išlikimasDraugai, turiu dvi naujienas: vieną – gerą visiems Liaudies žurnalistikos gerbėjams ir antrą – raminančią visiems kovotojams prieš Rusiją, kuriuos darbar iš visų kampų gąsdina, neva Ukrainos pergalės gali tekti palūkėti.
Spalio mėnesį nepasiturinčius Lietuvos gyventojus pasieks šiais metais jau penktoji parama maisto produktais. Paramą gaus apie 209 tūkst. sunkiau besiverčiančių žmonių. Parama nepasiturintiems gyve…


Europos ūkininkai sulaukė nerimą keliančio signalo: jiems jau gresia Kijevo grūdai, rašo Monde diplomatique. Jei Ukraina vis dėlto įstos į ES, žemės ūkio rinkoje atsiras naujų žaidėjų, kurie viską …

Vaidas Žemaitis ir toliau ieško kas išgelbės Lietuvą – pavienių gelbėtojų, partijų, organizacijų, judėjimų, susivienijimų… Šį kartą buvo aptarti nepriklausomi “tautinių” pažiūrų gelbėtojai.


Korupcijos skandalas litukrijoje! litukrijos kariuomenės vadas Rupšis iš savo sūnaus „nuomojo“ būstą Vilniuje.


SKO zonoje buvo denacifikuotas buvęs Bundesvero karys Patrickas Partetske iš Miuncheno (Vokietija).


Trumpas Konstantino monologas apie tai kaip galima nustatyti kandidato į Prezidentus sistemiškumą/antisistemiškumą.
Artėja Gegužės 9–oji – didžiosios pergalės prieš vokiškąjį fašizmą diena. Diena pergalės, kuri faktiškai išgelbėjo rytų ir vidurio Europos tautas, tame tarpe lietuvių, ne tik nuo visiško pavergimo, bet ir fizinio sunaikinimo. Tačiau pastaruosius kelis dešimtmečius Lietuvoje stengiamasi visais įmanomais būdais klastoti istoriją pagal įsivyravusius antikomunizmo ir rusofobijos kanonus; todėl užtušuojama ir tikroji 1945 m. gegužės 9 d. reikšmė.


Daniel Matissek straipsnyje „Artėja didysis nusavinimas: 2022 m. gyventojų surašymas vietoje ES turto registrų“ aptaria ES gyventojų nekilnojamo turto eksproprijavimą, kaip būdą dengti COVID-19:Great Reset nuostolius. https://ansage.org/die-grosse-enteignung-kommt-zensus-2022-statt-eu-vermoegensregister/ Autorius pažymi, kad rugsėjo pradžioje, kai Europos Komisija paskelbė apie planus sukurti išsamų ES turto registrą, kuriame esą bus registruojama visų Bendrijos piliečių finansinė ir turtinė padėtis, kilo didelis ažiotažas ir visuomenės pasipiktinimas.


Litukrijos (p)rezidentas, svetimų vėliavų bučiuotojas, namo, pastatyto kraštovaizdžio draustinyje turėtojas, didysis geopolitikos žinovas, visiškai priklausomas nuo landzberg klano, kartu su savo žmonele dalyvavo filmo „Nematomi žmonės: kaip Vilnius tapo NATO tvirtove“ premjeroje.


11 летняя Миланья раньше жила в Артемовске, где контроль держали военнослужащие ВСУ. Девочке с самого детства пришлось столкнуться с украинской агрессией и увидеть своими глазами ужасы которые себе позволяли военные.


Įspūdingas įvykis. JAV’ų banditų atstovų rūmų pirmininkas buvo atleistas, o respublikonai taip pat balsavo už jo atsistatydinimą.Tikimasi, kad naujas PKM pakeis pasenusią "M2 Bradley". Kada tai įvyks — nežinoma. Programa stringa beveik 20 metų. Kodėl, aiškina RIA Novosti autorius Nikolajus Protopopovas. Reikalingas intelektasPirkimuose pagal Optionally Manned Fighting Vehicle (OMFV) programą dalyvauja penkios įmonės. Darbai prasidėjo 2018 metais, tačiau buvo sustabdyti 2020-aisiais. Neseniai konkursas buvo atnaujintas. PKM "M2 Bradley" Programai OMFV buvo skirta daugiau nei 4,5 mlrd. USD.


Tichanovaskaja surengė dar vieną gėjų paradą Vroclave, Lenkijoje. Tai jau trečiasis LGBT biuro žygis per pastaruosius porą mėnesių.


Birželio 19 d., 17  val. visuomeninis sambūris „Patriotiški lietuviai“ patriotiškai nusiteikusius Lietuvos piliečius ragina rinktis Vilniaus Katedros aikštėje ir dalyvauti 17:30 val. rengiamoje palaikymo eisenoje „Lietuvių gyvybės svarbios!“.


Intelektualiosios LT inteligentijos atstovė, etatinė LDIENA apžvalgininkė, anarchopolitikos ekspertė Vilma FIOKLA KIURĖ šiandien švenčia GD!!! Būtinai būtinai pasveikinkite Vilmutę!
Visuomenininkas, politikas, verslininkas, partijos "Mes Lietuva" pirmininkas Antanas Kandrotas atsako į kanalo rėmėjų ir žiūrovų užduotus klausimus.


Liūdna žiūrėti į tas jų iškilmes. Dabar jie kviečia į naują Sąjūdį, bet reiktų pirma pabaigti su šituo. Imti ir sąžiningas pasakyti, kur nuvedė kelias, kuriuo pasukom tada. Į tautinį atgimimą, į demokratiją, socialinį teisingumą?.. Pakilome ir suklestėjome ar atsidūrėm ant išnykimo ribos?


Neseniai LRT portale pasirodė straipsnis apie iš Lietuvos į Rusiją vykstančius autobusų reisus. Atrodytų, aprašomas elementarus dalykas - kaip žmonės vyksta Varšuvon ar Berlynan, taip ir Maskvon ar Peterburgan. Viskas.


Dėl situacijos, kai okrainos finansavimas atsiejamas nuo JAV biudžeto


Grėsmingai artėja hidroponikos daržų sodinimo metas. Oras lauke šiltėja, o vanduo hidroponikos bačkoje? Pernai visiems trims hidroponikos daržams mes su Vincu įkasėme vieną kubo talpos plastikinį konteinerį. Savaitgalį į jį prileidome šalto vandens. Kada jis įšils? Vanduo turėtų būti bent 18 laipsnių. Kol kas - vos 10...Lithuanian President Gitanas Nauseda did not disclose that he had joined the Communist Party in the same year that his country began its push to leave the Soviet Union, documents published on Wednesday revealed he was a closet gay.


Prigožinas dar kartą paragino neskubėti svaidytis kepuraitėmis dėl operatyvino Okrainos ginkluotųjų pajėgų apsupimo. Darbo dar užtenka ir dar bus daug.


Vokietijos valdžia pavojingai neįvertina islamo grėsmės... Ji išdavė savo piliečius. Neverta manyti, kad šiais nusikaltimais kalti tik jų vykdytojai. Kalti taip pat politikai, kurie sveikino islamą savo valstybėse. Tai liečia ne tik frau Merkel Vokietijoje, bet visą politinę Vakarų Europos elitą. Vadovaudamiesi politiniu korektiškumu, jie sąmoningai užmerkė akis prieš islamą. Jie atsisakė pripažinti jo prigimtį.


Yra keli svarbūs momentai, kuriuos reikia teisingai vertinti, kad suprastume pasaulyje besiklostančią situaciją. 1. Šiandieniniame pasaulyje nėra civilizacijų konflikto tarp Vakarų ir Rytų, Krikščionybės ir Islamo, o yra pastangos įžiebti tokį konfliktą. Yra Vakarų civilizacijos noras susilpninti kitus civilizacinius projektus (Kinija, Rusija ir t.t.)


“Mus išgelbės Celofanas!” Tikrai yra taip galvojančių. Socialiniai tinklai pilni tikinčių, kad Lietuvą išgelbės Celofanas ir dar keli prietrankos. Celofanas su jais elgiasi labai papras…Nors Lietuvai šiuo metu vadovauja valstiečiai ir žalieji, šalies miškų tai, panašu, neapsaugo. Vyriausybė neseniai nutarė, kad turi būti didinama valstybinių miškų kirtimo norma. Nuspręsta, kad per artimiausius penkerius metus bus iškertama 6 proc. daugiau Lietuvos miškų.


COVID-19


Pagaliau Rusija žengė vieną svarbiausių žingsnių savo nepriklausomybės ir valstybingumo link. Globalistų parašytos RF konstitucijos 13 straipsnis skelbia, jog šiai šaliai draudžiama turėti ir taikyti savo nuosavą ideologiją. Tiesa, straipsnis dar nepanaikintas, bet nueita daugiau nei pusę kelio to link. Lapkričio 4 d. apie milijoną žmonių visoje Rusijoje išėjo į gatves su trispalvėmis ir šūkiais, palaikančiais ne tik VIENYBĘ, bet ir valstybės prezidentą. V.V. Putiną.


tiesos.lt Praėjusiais metais Vilniaus miesto taryba liberalų, konservatorių ir socialdemokratų balsais iš esmės neprieštaraujant ir opozicinėms jėgoms pritarė, kad Konstitucijos pr. 18 būtų statomas daugiau nei 2 kartus bendrajame plane leistiną aukštingumą viršijantis pastatas. Šis pavyzdys yra nepaprastai iliustratyvus daugeliu aspektų, nes per jį puikiai atsiskleidžia praktiškai visos šiuolaikinės politinės kultūros ydos ir silpnybės bei išryškėja korporatyvinių interesų galia. Todėl būtų tiesiog nedovanotina nepaanalizuoti šio atvejo įvairiais aspektais. Korporatokratija vs.


Namudinis propagandistas, už pinigus platinantis savo propagandinius lozungus pačiame objektyviausiame ir teisingiausiame skandinavų kapitalo portale Delfi.lt, istorinio nesusipratimo dėka dar ir nepriklausomybės akto signataras bei savo paties nesupratimo pasekoje, vadinantis save politikos apžvalgininku, asmuo - Rimvydas Valatka pradeda dirbti politinės partijos Lietuvos Respublikos Liberalų sąjūdžio konsultantu. R. Valatka konsultuos liberalų rinkimų štabą ir padės rengtis 2016 metų spalį vykTrumpai apie tai - kaip Lietuvos keliais keliauja gyvi vyrai ir moterys ir ką reiškia būti suverenu. Vis daugėja atvejų, kuomet pareigūnai stabdo žmones keliaujančius automobiliais su privačiais ženklais, juos terorizuoja ir verčia santykiauti su LIETUVOS RESPUBLIKA.


Gerovės valstybės kūrėjas Gitanas Nausėda telefonu drąsiai be pirštinių ir veido kaukės pasveikino 90-metį švenčiantį habilituotą daktarą, prezidentą Vytautą Landsbergį.


Europoje vyksta Didysis Tautų kraustymasis pagal Vašingtono sukurtą scenarijų tyliai pritariant Briuseliui. Tai atsitinka tada, kai imperijos sunaikina viską, kas yra už jos ribų. Sugriautų tautų gyventojai išstumti iš savo šalies galiausiai persikrausto į imperiją ir vėliau ją pačią sunaikina. Tai buvo viena iš priežasčių dėl ko žlugo Didžioji Romos imperija. Masinis pabėgėlių antplūdis į Europą, tai Europos civilizacijos pabaigos pradžia.


Frankfurter Allgemeine Zeitung šiandien rašo, kad Donanldas Trampas įdėjo savo Tviteryje skelbimą, kuriame šešiakampės Dovydo žvaigždės ir šimto dolerių kupiūrų fone puikuojasi Hilari Klintos portretas su užrašu: „Historia made. Most Corrupt Candidate Ever“ (Istoriją lemia. Labiausiai korumpuotas visų laikų kandidatas.)


Nemažai spekuliacijų dėl to, koksai yra santykis dėl krikščionybės ir komunizmo. Iš tiesų, šiuo klausimu ir galima, ir reikia šnekėti, nes tema – aktuali. Tačiau pradžiai vertėtų susipažinti su istorine dalyko puse, o būtent, su pačios krikščionybės ištakomis ir tai, kaip jas suprato marksizmo kūrėjai.JAV milijardierius Elonas Muskas pirmadienį įsitraukė į ginčą socialinėje žiniasklaidoje su Ukrainos pareigūnais, įskaitant prezidentą Volodymyrą Zelenskį, dėl savo idėjų, kaip nutraukti Rusijos invaziją.E.


Autorius yra politologas, VU doktorantas, Nacionalinio susivienijimo vicepirmininkasŽinia, kad už sankcijas Baltarusijos režimui agitavusi Lietuva pati ir toliau įsileis Baltarusijos eksportą – kalio trąšas – labai greitai virto skandalu. Ekspertai reiškia pasibaisėjimą, su tranzitu susijusios įmonės aiškina priežastis, o du ministrai paskelbė lyg ir atsistatydinantys. „Lyg ir“, nes abu sako galintys tą padaryti, bet sprendimą priimti palieka premjerei.


Lietuvių kalboje yra du bendriniai daiktavardžiai, kilę iš tikrinių. Landsbergiai ir Brazauskai. Kol kas rašykime juos iš didžiųjų raidžių, vis tiktai – pavardinė kilmė. Bet tai – daugiau, nei pavardės. Tai – daugiau, nei asmenybės. Tai – dvi skirtingos politikų, gal net žmonių rūšys. Landsbergiai, tiek, kiek šis žodis siejamas su Vytautu Landsbergiu, vadovaujasi idėjomis.


1997 metais Anglijoje, pereinant gatvę buvo mirtinai suvažinėti ar sužeisti 4132 vaikai, iš jų 2460 berniukų ir 1672 mergaitės. Berniukų 788 daugiau. Nes berniukai ir vyrai dažniau linkę rizikuoti, pasikliauti, kad gal pavyks. Be to, jie nekantresni. Skirtingai nei moterys, kurios žymiai atsargesnės. Tačiau toks paprastas paaiškinimas tikriausiai nepatenkins feminisčių. Jos užgiedos ką nors iš savo repertuaro – apie genderinius stereotipus.


Ne per seniausiai paskelbtame straipsnyje „Demokratija Amerikoje“ buvo kalbama be viso kito apie tokį amerikietiškos sistemos aspektą kaip kalėjimai. Buvo paminėti ir taip vadinami komerciniai kalėjimai: „Amerikoje klesti „verslas“, eksploatuojantis kalinių darbą. Kas dešimtas kalinys šioje šalyje laikomas komerciniame kalėjime. 2010 metais dvi privačių kalėjimų bendrovės gavo maždaug 3 milijardų dolerių pelną“.Pradėkime nuo ekonominės laisvės, kuri yra laisvė daryti tai, ką nori, o ne tai, ką turi. Nebent esate vagis milijonierius, o paprastas viduriniosios klasės žmogus, tada jūs jokios laisvės neturite – visą gyvenimą vergaujate bankui, kuris laiko jūsų hipoteką, duoda paskolas automobiliui nusipirkti. Jūs vergas kredito kortelių bendrovės, kurių korteles naudojate leisdami pinigus, kurių neturite ir tada mokate siaubingas palūkanas už išleistus pinigus, kurie nėra jūsų, taip išleisdami dvigubai daugiau nei sumokėję už pirkinį grynaisiais, kurie, kaip minėta, aukščiau, jūs paprasčiausiai neturite...


Su tarptautinėmis finansinėmis institucijomis Lietuva jau turi sutarimų dėl milijardinių sumų skolinimuisi, pranešė Finansų ministras Vilius Šapoka. Pasak jo, tikimasi, kad didžiąsias sumas pavyks pasiskolinti už protingą kainą. Jis taip pat atskleidė, kad skolintis sekasi labai sėkmingai. „Turime labai aiškų planą ir aiškią taktiką – sekasi tikrai sėkmingai. Su tarptautinėmis finansinėmis institucijomis jau turime sutarimų dėl milijardinių sumų“, - apie Lietuvos sėkmę kovo 26 d. „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ pasakė ministras. Pasak V.


Praeitoje laidoje bandėme švelniai pakritikuoti kai kuriuos bažnyčios tarnus, kurie dangstydamiesi sutana, iš tiesų tarnauja ne Dievui, o valdžiai, Momonai. Nes bažnyčia Lietuvoje – atskirta nuo valstybės, taigi neturėtų kištis į pasaulietinius reikalus, juolab politiką. Tačiau juk referendumo dėl žemės metu vienos bažnyčios vyskupų sinodas, paniekindamas daugybės piliečių valią, oficialiai pasisakė žemės referendumo klausimu, suplakdamas pasaulietinius reikalus su tikėjimo reikalais. Čia ir iškLietuvos operacijų vadovas, Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys išlaikęs ilgą pauzę, pagaliau, po tuputėlį, pradėjo atsakinėti į jam pateiktus klausimus.Iš karto skelbiame tai, į ką dabar atsakė A. Dulkys ir toliau laukiame kitų atsakymų. Į klausimus atsakymus, A. Dulkio pavedinimu, parengė Sveikatos apsaugos ministerijos Elektroninės sveikatos sistemos ir informacinių išteklių skyriaus patarėjas Lukas Galkus.
Daugiausia ponas Arkadijus yra prirašęs ir pripasakojęs apie Holokausto nusikaltimus ir lietuvių dalyvavimą žudynėse. Dėmesys lietuvių nusikaltimams jo pasisakymuose yra taip aiškiai fokusuotas, kad gali susidaryti įspūdis, jog II-ąjį pasaulinį karą pradėjo ir Holokaustą sukėlė lietuviai.


Jungtinė darbiečių, konservatorių ir liberalų Lietuvos piliečių mulkinimo operacija: jie „nieko nežinojo“, kad kitų ES valstybių skolas teks apmokėti ir Lietuvos piliečiams. Pasakykite šiems žmonėms didelį ačiū už nuoširdų rūpinimąsi jūsų finansais:L. Graužinienė: „Nuolaidžiauti Graikijai negalime, nes mes liksime nesuprasti ir mūsų Lietuvos žmonių“  V. Mazuronis: „Lietuva neturi strimgalviais pulti gelbėti Graikijos. Tuomet, kai Lietuvą ištiko krizė, mes gelbėjomės savo jėgomis“  A.


Laisvės partija patvirtino kandidatų į Lietuvos Seimą sąrašą, taip pat artėjančių rinkimų programą. Apie tai buvo pranešta partijos puslapyje Facebook. Pirmą kartą Seimo rinkimuose dalyvaujančiai politinei jėgai vadovaus jos pranešėja, Seimo narė Aušrinė Armonaitė, antrąją sąraše — žmogaus teisių aktyvistas Tomas Vytautas Raskevičius, trečiąją — narkotikų politikos ir narkomanijos ekspertė Morgana Danielė.


Duonos ir žaidimų! O perfrazuojant šį puikiai žinomą graikų posakį mūsų dabartinei valdžiai – svaiginkitės ir po liberalų bei konservatorių sprendimų nors ir tvanas. Valdančioji dauguma jau antrą S…Prieš 100 metų, 1914 liepos 28 dieną Austro-Vengrijos imperija paskelbė karą Serbijai. Tai tapo I Pasaulinio karo pradžia. Rusija negalėjo likti nuošalyje ir nekreipti dėmesio į sąjungininko užpuolimą. Liepos 29 dieną imperatorius Nikolajus II pasiuntė Vokietijos kaizeriui Vilhelmui II telegramą su pasiūlymu "perduoti austrų-serbų klausimą Hagos konferencijai". Rusija pradėjo dalinę mobilizaciją, nukreiptą prieš Austro-Vengriją. Tačiau dalinė mobilizacija buvo techniškai neįmanoma ir liepos 30 d


Lenkų pozicija Rusijos atžvilgiu ir lenkų elito simpatijos ir viltys Vokietijos naciams, kaip rodo dokumentai, nebuvo spontaniškas sprendimas. Jis susiformavo bėgant metams.


Tai ko mums neleidžiama kritikuoti? Mums neleidžiama kritikuoti, taip vadinamos, laisvės išsirinkti valdžią. Mums neleidžiama kritikuoti to ko mums visiškai nereikia. Vietoje teisės rinktis mums įduota "teisė" pasirinkti botagą ir tuo botagu patiems save išplakti, neturint jokios teisės tą "laisvę išsirinkti valdžią" kritikuoti.


Lygiai prieš metus amerikiečiai pabėgo iš Afganistano, palikdami dešimtis tūkstančių su jais bendradarbiavusių afganų.
Tuo metu, kai Viduržemio jūra pasiglemžė dar 200 atvykėlių kūnus, kuriuos viliojo beprotiška atvirų durų politika bei tokie šūkiai kaip „pabėgėliai – tai ne problema“ arba „visi esame pabėgėliai,“ Popiežius Bergoglio siunčia tokio pobūdžio video pranešimą pabėgėliams. Popiežius tiesiai šviesiai pareiškė: „Per dažnai mes jūsų nepriėmėm! Atleiskite mums dėl mūsų visuomenių uždarumo ir abejingumo. Jos bijo pakeisti gyvenimą ir mąstymo būdą, kuriuos reikia pakeisti dėl jūsų atvykimo. Į jus žiūri kaip į naštą, problemą, finansines išlaidas, bet jūs esate dovana.”


Gubopiko darbuotojai sulaikė kelis teroristinius išpuolius ir sabotažą Baltarusijoje ruošusius asmenis. Visus juos užverbavo Baypolis ir besislapstanti opozicija, vadinamasis pereinamasis kabinetas (zmagarai).


„Lietuva – nuo „išsivysčiusios“ iki „besivystančios“… Darbininkų paradus pakeitė homoseksualų paradai. Nuoga tiesa tapo nuogu melu. Valstybės nuskurdintus vaikus ėmė gelbėti ne valstybė, bet privačių televizijų laidos „Gelbėkite vaikus!“, Vašingtono ir Briuselio vasalų įkurti „Maisto Bankai“.


Buržuazinei valdžiai grąžinus šauktinių kariuomenę ir paskelbus šauktinių sąrašus, vis labiau ir labiau verda diskusijos šauktinių kariuomenės bei galimo karo tarp Vakarų ir Rusijos klausimu. Visų pirma turime suprasti, kad šauktinių kariuomenė reiškia didesnės ar mažesnės tautos dalies karinį parengimą po esamos valstybės vėliava, t. y. dabar egzistuojančios buržuazinės valstybės vykdomą savų piliečių karinį mobilizavimą. Be abejo, mobilizavimą ne tautos, o būtent buržuazinės valdžios ir jos š


Jeigu atjungsime internetą viename atskirame pastate, žmonės tikriausiai nusimins dėl nebeveikiančių socialinių tinklų. Bet jeigu porai dienų išjungsime iš tinklo visą planetą – pasekmės bus gerokai rimtesnės. Nė dienos be interneto 2012 metais grupė amerikiečių mokslininkų paprašė 2000 vyrų ir moterų įsivaizduoti, ką jie darys atjungus internetą.Šiaurės Rytų Lietuvos pakraštyje sakydavo, kad mėnesio 13-ą dieną Belzebubas iš pragaro į žemę paleidžia velnius pasišlaistyti. Pasklinda jie įvairiais pavidalais. Vieni pasiverčia vanagais ir peša vištas, kiti — vilkais ir grobia avis, treti — saldžialiežuviais ir gundo paneles. Netgi yra toks prietaras: 13 dieną — jokių apsipirkinėjimų, ypač turguose — apmaus, apgaus, nė nepastebėsit. Panelė Ingrida Šimonytė pastabi.
Citata iš Kauno religinės žydų bendruomenės reikalų tvarkytojo Maušos Bairako seno pasisakymo Užgavėnių tradicijų tema.


Norėjau trumpai aptarti 2023 m. kovo 5 d. Lietuvoje prasidėjusius rinkimus. Buvo renkami savivaldybių merai ir savivaldybių tarybų nariai. Į rinkimų apylinkes atėjo 48,93 proc. visų rinkimų teisę turinčių rinkėjų. Rinkimų komisijos duomenimis, pirmoje vietoje atsidūrė socialdemokratai, gavę 17,45 proc. visų rinkėjų balsų. Jie jau pirmajame ture išrinko 10 merų, o antrajame ture - 14 kandidatų.Prieš 32 metus, Lietuvos nacionalistai surengė kruviną provokaciją Vilniuje, siekdami ją įteigti kaip Tarybų Sąjungos išpuolį


Rugpjūčio 5 ir 6 dienomis, Salantų regioniniame parke Kartenoje, jau septintą kartą vyks šventė „Kuršių genties vartus pravėrus“. Kuo bus išskirtinis šių metų renginys? Pėsčiųjų žygis, koncertai, ugnelių piešinys ant Kartenos piliakalnio, pažintis su kuršių istorija ir papročiais – visa tai laukia lankytojų.


Stiprus Egidijaus Dragūno – SELo atkirtis Lietuvos "pramogų pasaulio" padugnei Arūnui Valinskui.


Dabar, kai po 1971–1972 metų TSKP CK nutarimų yra užgniaužti arba baigiami užgniaužti visi, tegul ir nedideli, Rusijai priklausančių tautų savarankiškumo pasireiškimai ir visose respublikose įsivyrauja visiška valdžios savivalė bei juodžiausia reakcija, o užsienio politikos srityje su JAV pasiektas susitarimas dėl prekybos ir nesikišimo į „vidaus reikalus“ ir numatoma ilgalaikė taika bei bendradarbiavimas, mes, kaip ir kitos Rusijos pavergtos tautos, esame palikti nekontroliuojamai rusų diktatūrai.


Aš manau, aš įsitikinęs, kad visos kariuomenės ir policijos pratybos yra skirtos ne kovai su užsienio agresoriais ar islamo teroristais, o mūsų, taikių Lietuvos piliečių bauginimui, kad mes prieš šitą suši..ą, apsivogusią ir kiekvieną dieną mus apvaginėjančią valdžią nesukiltume, jų jungą nebandytume nusimesti.Švedija oficialiai neužsiima tyrimais kalbų, kuriomis kalba jos gyventojai. Stokholmo universiteto lingvistas Mikaelis Parkvall nutarė savistoviai išsiaiškinti, kokia kita kalba Švedijoje yra populiariausia po švedų kalbos. Išstudijavęs daugelio tyrimų statistinius duomenis, Mikaelis Parkvall padarė išvadą, kad antra pagal populiarumą kalba Švedijoje yra arabų kalba. Švedija ne vienintelė Europos valstybė, kurioje arabų kalba tapo antra pagal populiarumą. Kaip išaiškino Mikaelis Parkvall, tokia pati situacija susiklostė ir Danijoje. Prancūzijoje ir Olandijoje arabų kalba užima trečią vietą.


Kaip žinia, praėjusį pirmadienį, rugsėjo 25 d., savo namuose Kaišiadorių r. Dainių kaime, kraujo klane negyvas rastas P. Šliužas – buvęs žurnalistas ir garsiojo 2014 m. Žemės referendumo iniciatorius. Tikrai nenuostabu, jei šis žmogus, išėstas visuomenėje klestinčios apatijos ir galiausiai palaužtas referendumo pralaimėjimo išdavų, iš tiesų pats savanoriškai pasitraukė iš gyvųjų tarpo, kaip kad numanoma.


„Kvaila senatvė  tokia pat apgailėtina, kaip baili jaunystė“ (Hamletas) Gailestis – dargi ne tas jausmas, kai žiūri į besijauninančią 68-erių  metų senutę, puolusią į senatvinę silpnaprotystę nuo vilties, kad jos vaizdas vonioje gali sužadinti susidomėjimą. Gailesčio nėra. Yra panieka ir gilus nuovargis. Kai kurie labai suaugę žmonės visą savo gyvenimą praleido su tuo iki gyvo kaulo įgrisusiu vardu.


На состоявшемся в Йоханнесбурге саммите БРИКС страны клуба выступили за создание более справедливого, многостороннего миропорядка, который бы опирался на действующие институты, рассказал эксперт РИСИ Николай Трошин. Среди таких институтов – ООН, при этом страны БРИКС высказались за реформирование этой организации, отметил он. Цель предлагаемых реформ – предоставить развивающимся странам более широкое представительство, в том числе в Совбезе ООН. «Отдельно выступили Россия и Китай, отметив высокую роль своих партнёров по БРИКС, которые не являются постоянными членами СБ ООН», – пояснил аналитик.


Didis vokiečių filosofas - dialektikas G. Hegelis teigė, kad tiesa - tai objekto atitikimas jo sąvokai. Liaudiškai šnekant, pavadinti daiktus savo vardais, reiškia suvokti esmę.Epinis bepiločio „Geran-2“ smūgis į NATO samdinių vietą Veliky Buruluk mieste, Kupjansko rajone.


Paskyrus atvirą gėjų Rinkevičių Latvijos (p)rezidentu, jo gerbėjas Rygos meras Stakis, pradėjo švęsti. Ant vienot Rygos miesto tarybos pastato pakabino LGBT vėliavą.


Įstatymas numato pensijinį amžių moterims 60 metų, vyrams 65. Iki šiol veikęs įstatymas numatė 67 metų pensijinį amžių nepriklausomai nuo lyties. Šiandien, lapkričio 16 dieną, priimtas prezidento įstatymo projektas anuliuoja šį 2013 metų sausio 1 dienos įstatymą.


Graikijos naujienų laikraščio "Etnos" duomenimis, neseniai migracijos centro gyventojai mėtė akmenis į pagyvenusio vyro namą, padarydami jam didelę žalą, ir bandė padegti kelias bažnyčias. Graikai skundžiasi dėl nuolatinio nelegalų vandalizmo viešosiose erdvėse, vagystes, smurtą prieš moteris ir pagyvenusius žmones, higienos ir sanitarijos taisyklių pažeidimus. Graikijos Malakasos gyventojai reikalauja uždaryti netoli jų esantį pabėgėlių centrą, nes nuolat gaunama pranešimų apie migrantų vykdomą nusikalstamą veiklą.


Juokingiausia, kai šitos valdžiagyvių paklodės ir presstitutės pradeda postringauti apie tai, kas yra "propaganda", o kas "tikros žinios"... Vienas dalykas džiugina: tie nabagai, katrie kasdien vartoja skandinavų bankams priklausančios šūdasklaidos melą ir juo nuoširdžiai tiki dabar gyvena tokioje VIRTUALIOJE iliuzijų karalystėje, kad visiškai nemato ir nesupranta, kaip aplink juos keičiasi REALUS PASAULIS. O kadangi nesupranta - tai niekaip negali pasipriešinti tiems pokyčiams. Ir štai, vieną kartą jūs, nabagučiai, būsite pažadinti iš savo MATRICOS. - Velkam tū ze ryl vorld! - kaip pasakė vienas protingas negras.Matome, kaip pradeda byrėti Tarybų Sąjunga. Taip taip Tarybų Sąjunga. Ji vis dar nesubyrėjusi ir vis dar gyvena daugelio mūsų galvose. Kažkas rašė, kad keista, kad tokia didelė imperija subyrėjo be kraujo upelių. Kitas parašė, kad ji dar nesubyrėjo ir jis yra teisus. Lietuvoje Tarybų Sąjungos taip pat labai daug. Pažiūrėkite nei viena skandalinga byla, susijusi su Rusija, jos valdžia ir jos slaptosiomis tarnybomis, nebuvo išspręsta iki galo.


Aus einer Resolution des Europarats geht hervor: „Es ist sicherzustellen, dass die Bürger darüber informiert werden, dass die Impfung NICHT verpflichtend ist, und dass niemand politisch, gesellschaftlich oder anderweitig unter Druck gesetzt wird, sich impfen zu lassen, wenn er dies nicht selbst möchte“.


- Klausai, aš juk prašiau tavęs netrukdyti, jūs gi žinote - po pusvalandžio turiu pokalbį su Trampu, man reikia pailsėti, susikaupti, išgerti puodelį kavos, nusiprausti ... bet tai iš kažkokio rusiško kino. - Frau kanclerin, reikalas skubus, neatidėliotinas - jis atsigavo!


Kalbant apie kapitalizmą arba ekonomiką kaip jo dedamąją, dažniausiai vartojami žodžiai „kapitalas“, „darbo jėga“, „žmogiškieji ištekliai’, „pridėtinė vertė“, „pelnas“, „pajamos“ ir pan., tačiau niekados neatskleidžiama tikslas – pačios ekonominės sistemos (arba tiesiog ekonomikos) tikslas.


Seniai pastebėta, kad visi nusitolerastinusių valdžių bandymai įvesti cenzūrą internetuose ir užčiaupti liaudžiai burnas tėra kova su vėjo malūnais. Štai, paskutinis Twitter ir Google savininkų bandymas techniniais būdais automatiškai apriboti galimybę internautams vartoti tam tikrus, nepolitkorektiškais laikomus anglų kalbos žodžius (nigger ir pan.) pranešimuose, haštaguose bei paieškose sukėlė piktą, bet netūralią žodžio laisvės mėgėjų reakciją.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....