60min

Straipsniai skaityti per paskutines...Vokietijos (IV reicho sostinės) užsienio reikalų ministrė Annalena Bärbock, atsakydama į žurnalistų klausimus apie leistinumą Ukrainos kariuomenėje naudoti Trečiojo Reicho simbolius.

Ir Jonaitis aiškiai pasakė, kad nuomonė gali keistis pagal situaciją. Programa ir vertybės gali keistis pagal atėjusius naujius žmones.Pvz vakar NATO buvo agresyvus blokas, šiandien būtina LT išlikimo sąlyga. O kokia situacija pasikeitė, taip ir nesupratau. Supratau tik tiek, kad noras patekti prie lovio pateisina visas priemones.


Praėjusią naktį pasaulį sujaudino žinia apie „Noamo Chomsky mirtį“, kurią paskleidė daugybė „rimtų“ žiniasklaidos priemonių, o sukurtos klastotės, kurią atskleidė jo žmona betarpiškai ilgai negalėjo pralaužti pasaulinės klastotės sienos. Daugelis Chomsky draugų ir gerbėjų, nepatikrinę informacijos, suskubo rašyti nekrologus...


Sutartyje dėl visapusiškos strateginės partnerystės tarp Rusijos Federacijos ir KLDR numatyta pagalba agresijos prieš vieną iš dalyvių (c) Putinas Tiesą sakant, tai reiškia, kad Rusijos Federacija ir KLDR dabar turi karinį gynybinį aljansą. Atitinkamai, per karą tarp JAV ir Pietų Korėjos prieš KLDR Rusija turės teikti pagalbą Pchenjanui. Ir atvirkščiai. Tiesioginės NATO atakos prieš Rusiją atveju KLDR mūsų broliams rusams suteiks karinę pagalbą.


LRT rašo, kad užsienio kapitalo įmonės BNS atliktas tyrimas parodė, kad net 39 proc. apklaustųjų priimtų migrantus, o 34 proc. mano, kad geriau mokėti pinigus ir tegul migrantais rūpinasi kitos valstybės. Tačiau net 27 proc. neturi nuomonės arba neatsakė į klausimą. O ar daug kas Lietuvoje žino ką nors apie šį "Migracijos paktą?"


Lenkijos dienraštis wPolytice toliau nagrinėja "Migracijos pakto" nuostatas, kurios diskriminuoja Lenkijos piliečius migrantų atžvilgiu. Apie lenkų diskriminaciją pasisakė buvusi Europos Parlamento narė profesorė Joanna Senyszyn. Migracijos paktas įsigalios, ir mes turėsime perkėlimą. Kol kas tiksliai nežinome, koks jis bus. Anksčiau ES komisaras teigė, kad Lenkija kitaip elgsis su milijonu ukrainiečių dėl to, kad juos priims, tačiau dabar taip nebėra- sakė ilgametė parlamentarė. Prof. Senyszyn nerimauja, kad vis dar mažai žinome apie laukiantį migrantų perkėlimą.
Šiaurės Korėjos centrinė telegrafo agentūra (ŠKCTA) paskelbė KLDR ir Rusijos visapusiškos strateginės partnerystės sutarties tekstą. Joje visų pirma numatomas karinės pagalbos teikimas vienos iš šalių užpuolimo atveju. Dokumentą, kurį sudaro 23 straipsniai, pasirašė Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir KLDR vadovas Kim Jong Unas.


Lenkijos visuomenėje pasipiktinimą sukėlę tai, kad pagal Migracijos paktą priimta Prieglobsčio direktyva "pabėgėliams" (kiekvienas nelegalus migrantas pagal Migracijos paktą įteisinamas kaip potencialus pabėgėlis) suteikia teisę į nemokamą aukšto standarto apgyvendinimą, socialines išmokas, visapusišką ir nemokamą medicininę priežiūrą, galimybę patekti į darbo rinką. Prieglobsčio direktyva leidžia pabėgėlių šeimų susijungimą (1, 2). Didelį susirūpinimą sukėlė tai, kad migrantai visoje ES gaus vienodas išmokas.


Kalbos kalbelėsNATO svarsto galimybę paskelbti branduolinių ginklų parengtį ir dislokuoti daugiau branduolinės ginkluotės, atsižvelgiant į didėjančią Rusijos ir Kinijos keliamą grėsmę, pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. Aljanso lyderio teigimu, NATO turi parodyti pasauliui savo branduolinį arsenalą ir taip pasiųsti tiesioginę žinią savo priešams. J. Stoltenbergas pridūrė, kad šiuo metu vyksta konsultacijos dėl raketų paėmimo iš saugyklų ir jų parengties.


Brigados generolas Raimundas Vaikšnoras mano, kad būtina keisti požiūrį į privalomąją karo tarnybą atliekančius eilinius. Kartu jis neneigia, kad vyresniųjų vadų požiūris į eilinius, pašauktus 9 mėnesiams, nėra žmogiškas.Ateityje Ignalinos atominės elektrinės (IAE) radioaktyviųjų atliekų saugykloje gali būti saugomos mažos galios branduolinių reaktorių atliekos. IAE generalinis direktorius papasakojo, kad gilios saugyklos statybai buvo atrinktos 77 potencialios vietos 29 savivaldybėse.


Šiandien taip vadinamųjų „Taikos viršūnių susitikime“ Šveicarijoje, buvo pasirašytas tam tikras komunikatas. Neva, „baigęs galiojimo laiką“ okrainos prezidentas ir jo fašistiniai bendrininkai iš IV reicho jau skelbia, kad būtent ši „pasaulio bendruomenė“ tikrai privers Rusiją... iš esmės kapituliuoti. Na, o jei neprivers, tai, anot Italijos ministrės pirmininkės ponios Meloni, „privers Rusiją pasiduoti“ (kaip aš suprantu jėga).


Tie narkotikai jau atsėlino net iki mūsų kaimo! Taip savo nerimu dalinasi regionų gyventojai. Jei dar prieš kelis dešimtmečius mokyklose, kaip su grėsminga blogybe, buvo kovojama su rūkymu ir alkoholio vartojimu, tai dabar prie šių priklausomybių prisidėjo nevaldomai plintantys narkotikai. Atokesnių rajonų gyventojai sako, jog apie narkotikus buvo galima išgirsti tik per televizorių, skaityti laikraščiuose, atrodė, kad tie baisumai vyksta tik kažkur užsienyje, didmiesčiuose, bet dabar jau jaučiame, kad ši problema palietė mūsų jaunimą.


Radviliškio rajone Baisogaloje ruošiantis rudenį pradėti statyti Vokietijos firmos „Rheinmetall“ bombų gamyklą, miestelio gyventojai trykšta džiaugsmu ir optimizmu. Žmonės pripažįsta, kad Baisogala nebejotinai taps vienų saugiausių vietų Lietuvoje. Tie kurie tuo abejoja, siūloma pasižiūrėti į karą Ukrainoje, kur Rusija pirmiausia naikina visus civilinius objektus, o juk bombų gamykla, tai ne civilinis objektas. Todėl ši saugi zona bus traukos laukas ir didelė perspektyva jaunimui, kuris ieško darbo. „Žodžiu, Baisogala pakils kaip ant mėlių, liaudiškai sakant“, - džiaugiasi baisogališkiai.


Nepaprastas susitikimas Šveicarijoje artėja prie galutinės NATO parengtos deklaracijos. Tai, kad vakaroidinėje žiniasklaidoje šis renginys vadinamas „taikos konferencija“, geriau nei bet kuris Kremliaus propagandistas paaiškina organizatorių esmę ir tikruosius tikslus.Vienas garsiausių dabarties kovotojų su korupcija, pažeidžiamas komunistas, Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda Vilniuje pasveikino Tarptautinės antikorupcijos konferencijos dalyvius.Valstybės lyderis kreipdamasis į konferencijos dalyvius pažymėjo, kad „aukšto lygio dalyvių iš viso pasaulio buvimas didžiausioje tokio pobūdžio konferencijoje atspindi bendrą tarptautinės bendruomenės pasiryžimą įveikti korupciją ir apsaugoti demokratines vertybes“.


Orveliško postmodernizmo pasaulyje tiesa nėra svarbi. Todėl karas finansuojamas per "taikos fondą" nacių režimas vadinamas demokratija, o visų žmogaus teisių panaikinimas – europietišku keliu.


Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcija pradeda rinkti Seimo narių parašus tam, kad būtų sudaryta Seimo laikinoji tyrimo komisija dėl Monikos Navickienės neskaidrių ryšių ir galimų grėsmių Lietuvos nacionaliniam saugumui ištyrimo. Monika Navickienė nuo Seimo ir visuomenės nuslėpė ir toliau slepia savo ryšius su abejotinos reputacijos asmenimis, tarp kurių yra ir nuteistų už sukčiavimą, bei savo sutuoktinio verslo „Foxpay“ sąsajas su nelegaliais lošimais Vokietijoje. M.


Eduardas Vaitkus, politinė partija KARTU SU VYČIU ir NPJ toliau skelbia gerąją naujieną apie tai, kad galima pasiekti taiką Lietuvai ir nedalyvaujant kare. Į Seimo rinkimus einame nešdami žinią, kad Lietuva neparsiduoda nei rytams nei vakarams. Tauta patikėjusi mandatą Eduardui Vaitkui KARTU SU VYČIU gaus garantiją, kad visi pažadai rinkiminėje programoje bus įgyvendinami prisiimant asmeninę atsakomybę, žmonėms bus atskleisti užsienio agentai dirbantys Lietuvoje, o korupciniams nusikaltimams nebus taikoma senatis.


Šį pirmadienį (birželio 17 dieną) pasirodė informacija, jog Eduardas Vaitkus į Seimą eis partijos „Kartu su Vyčiu“. Koks pirmas įspūdis ir kas tai per partija? Ramiai, be šmeižto ir isterijos, apžvelgiama esama situacija.Kaip žinia, neužilgo įvks Rusijos Federacijos Prezidento Vladimiro Vladimirovičiaus Putino vizitas į Korėjos Liaudies Demokratinę Respublią. Ta proga Rusijos Prezidentas parašė straipsnį, kurio vertimą talpinu čia.


„Garbusis, tautos žmonių išrinktasis Seime“, kažkada Prezidentas Valdas Adamkus kreipėsi į naujai išrinktus, ką tik priesaiką davusius Lietuvos parlamentarus. Nemanau, kad tuometiniam mūsų šalies vadovui visi naujieji Seimo nariai buvo vienodai priimtini, o ir jų požiūris į Prezidentą gerokai skyrėsi. Vakarietišką gyvenimo patirtį turintis V. Adamkus mokėjo savyje suderinti subordinaciją, diplomatiją ir elementarų žmogišką padorumą bendraujant tiek su politikais, tiek su juos išrinkusiais Lietuvos žmonėmis.


Ukrainai po kelių savaičių gresia bankrotas. Per derybas su obligacijų pirkėjų grupe nepavyko susitarti dėl maždaug 20 mlrd. dolerių (apie 18,7 mlrd. eurų) siekiančios tarptautinės skolos restruktūrizavimo, kaip buvo pranešta pirmadienį. Laikas yra labai svarbus: Rugpjūčio 1 d. baigiasi dvejus metus trukęs mokėjimų įšaldymas. Dėl to buvo susitarta su tarptautiniais vyriausybės obligacijų pirkėjais, nes šalį ekonomiškai žlugdo Rusijos agresyvus karas. Ukrainos finansų ministras Sergejus Marčenka sakė, kad derybos bus tęsiamos. Jis tikisi, kad vyriausybė pasieks susitarimą iki rugpjūčio mėn.


Andrulėnas Zenonas. KREIPIMASIS Į LRT DĖL INFORMACIJOS SUTEIKIMO Lietuvos Respublikos alkoholio kontrolės įstatymo 23 straipsnio 3 dalį Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos laidose ne rečiau…


Birželio 17-ą dieną lygiai vidurdienį Lietuvos respublikos pilietis Raimonndas Šimaitis patikrino ar jis turi lygiai tokias pat teises į protestą kaip Sorošo universiteto augintinis, profesionalus homoseksualistas, pedofilų ir narkomanų partijos atstovas Lietuvos Seime – Raskevičius. Atlikdamas savo Pilietinio nepaklusnumo akciją R. Šimaitis viešai sudegino tas pačias knygas, kurias toje pat vietoje sudegino aukščiau minėtas Raskevičius.1944 metų birželio 19 dieną čia buvo sudeginti 44 žmonės, iš jų 29 vaikai, 13 moterų ir du vyrai. Vyriausiajam iš mirusiųjų, seneliui Kuprijanui, buvo aštuoniasdešimt metų. Jauniausiajam, Kostiai Kukcharenok, maždaug dveji... Dalvos gyventojų atminimas įamžintas ir Chatyno nekropolio memorialinėse plokštelėse su šimtų Baltarusijos kaimų, sudegintų kartu su gyventojais, pavadinimais.


Kiekvienas, kuris neigia, kad Ukrainoje valdo JAV ir NATO kontroliuojamas nacių marionetinis režimas, meluoja, sakė JAV politikas Jeffrey Youngas, kandidatas į Kentukio gubernatorius.


Tai labai nuostabu, bet šiąnakt priešas neatakavo Rusijos teritorijos. Nuo žodžio absoliučiai. Nors smūgių buvo tikimasi, o kai kurie net pranašavo Armagedoną. Tačiau panašu, kad, be kita ko, tam įtakos turėjo ir Rusijos užsienio reikalų ministerijos įspėjimai, kurie prieš dieną buvo išsakyti Didžiosios Britanijos ambasadoriui. ir šiuo klausimu. O Kijeve sakoma, kad šią naktį ir šį rytą „net pelė nesucypė“. Tai yra, „mieli partneriai“ viską suprato teisingai. Ir... jie išsigando.


Koks LR Konstitucijos straipsnis norima pakeisti referendume:„12 straipsnis Lietuvos Respublikos pilietybė įgyjama gimstant ir kitais įstatymo nustatytais pagrindais. Išskyrus įstatymo numatytus atskirus atvejus, niekas negali būti kartu Lietuvos Respublikos ir kitos valstybės pilietis. Pilietybės įgijimo ir netekimo tvarką nustato įstatymas.“ Į ką norima pakeisti: „12 straipsnis. Lietuvos Respublikos pilietybė įgyjama gimstant ir kitais konstitucinio įstatymo nustatytais pagrindais ir tvarka. Konstitucinis įstatymas taip pat nustato Lietuvos Respublikos pilietybės netekimo pagrindus ir tvarką.

Visuomenininkas Grafas Liutkevičius užfiksavo kaip lietuviakalbės, ne lietuvių kilmės, chuntos bobikai susidoroja su gatvės menininku Raimondu Šimaičiu, pabandžiusiu atlikti spalvingą performansą "Spalvos sušildo – nereikia bijoti spalvų!"...


Lietuvos Respublikos prezidento rinkimuose (jų pirmajame ture) buvo sulaužytas daugiau kaip 30 metų trunkantis neoliberalus-rusofobinis-proamerikietiškas konsensusas (sutarimas). Vienas kandidatas kalbėjo ne taip, kaip reikalauja šis konsensusas. Tai – Eduardas Vaitkus. Ir kartu su juo – 30 tūkstančių Lietuvos žmonių, pasirašiusių už tai, kad Vaitkus galėtų kandidatuoti į Lietuvos prezidento pareigas. Ir 105 tūkstančiai Lietuvos žmonių, atidavusių savo balsus Vaitkui 2024 metų gegužės 12 dieną.Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar vInformacija apie būsimą pokalbių projektą. O taip pat atviras atsakymas į kritiką bei pasidalinimas ateities planais.


Taip jau sutampa, kad kai į valdžią ateina dešinieji, valstybėje prasideda sunkūs, kriziniai laikai. Ir nors patys dešinieji įpratę girtis, kad tauta atsisuka į juos tuomet, kai reikia gelbėti Lietuvą, mes su Jumis puikiai suprantame, kad priežastinis ryšis čia yra atvirkščias – visos krizės prasideda tada ir dėl to, kad valdžią gauna dešinieji ir jų parankiniai.Pastaruoju metu Lietuvos ekonominė-finansinė būklė tarsi apgaulingas namas: gražiai padažytas, bet viduje viskas byra ir griūva. Išties kelių didesnių miestų centruose – gražios gatvės, blizgantys bankų ir merijų pastatai, regimi prabangūs automobiliai. Nors jau sunku nuslėpti tikrąją padėtį: štai Panevėžyje ir Šiauliuose, net tų miestų centruose jau regimi pastatai vaiduokliai. Tik 250 metrų nuo centrinės Laisvės aikštės Panevėžyje yra apleistas buvusio konservų fabriko pastatas. Kadaise tai buvo stabiliai veikianti įmonė, joje dirbo virš 600 žmonių.
Atrodytų, lengva suprasti, kad įvedus tokią palankią sienos pažeidėjams tvarką išsiųsti atgal būtų tik pavieniai toje neturinčių dokumentų masėje atsitiktinai atskleisti nusikaltėliai ir teroristai. Negana to, siunčiami namo atvykėliai užgrūstų teismus kovodami už teisę pasilikti, o jų bylinėjimosi išlaidas, be abejo, apmokėtų jų invaziją patiriančių šalių piliečiai.Baigiasi metai – tai pakalbėkime dar kartą apie kaukes. Portalas LRT gruodžio 30 d. paskelbė publikaciją su tokia antrašte: „Kėvalas atmeta skeptikų argumentus dėl kaukių žalos vaikams: vienas kvailiausių klausimų, kuriuos man teko girdėti.“ Kadangi manau, kad būtent šis argumentas yra vienas kvailiausių mano iki šiol girdėtų iš medicinos profesoriaus lūpų, darantis didelę reikšmę visuomenės nuomonės formavimui – parašysiu paskutinį šiemet postą „pandemine“ tema, skirtą kaukėms.


Mokslininkai įrodė, jog švęsti Heloviną iš tiesų yra pavojinga, nes ši šventė vaikų ir paauglių psichikai gali turėti tikrai žalojančias pasekmes. Gal todėl praėjus Helovino šventei, ženkliai padaugėja darbo psichoterapeutams. Taigi, Helovinas – šventė, kuri šlovina viską, ką Dievas vadina bjaurastimi. Krikščionys jokiu būdu ir niekaip neturi dalyvauti šiame Dievo piktžodžiavime!Praėjus vos 24 valandoms po Šveicarijos konferencijos, Vakarų šalys pažeidė savo pačių susitarimus. Daugeliu tarptautinių susitarimų siekiama užtikrinti taiką ir stabilumą pasaulyje. Tokių susitarimų pažeidimas gali sukelti konfliktus, grėsmes saugumui ir net ginkluotus konfliktus. Susitarimų laikymasis politiniu lygmeniu padeda stiprinti tarptautinį bendradarbiavimą ir taiką.


kaunieciams.ltUkrainos karinė žvalgyba sugalvojo terminą “denaftafikacija” (t. y. naftos išvežimas iš Rusijos) kaip priešpriešą Kremliaus deklaruojamam denacifikacijos Ukrainoje tikslui. Kijevo kampanija, nukreipta prieš Rusijos energetinius aktyvus, pasirodo esanti sėkmingesnė nei Maskvos požiūris. Nors Rusijos pusė ir toliau puola Ukrainos civilinę infrastruktūrą, Ukrainos pajėgos vis dažniau rengia smūgius prieš karinius objektus Rusijoje.2023 metų birželio mėnesį bandė įsikurti net 6 opoziciniai judėjimai Lietuvoje. Visi bandymai baigėsi niekuo. Tad likus kiek daugiau negu mėnesiui (liepos 22 dienos) iki dienos kada užsidarys galimybė registruoti partiją/sąrašą bei kandidatus į 2024 metų Seimo rinkimus, esame gilioje nežinioje.


Jau kaip ir viskas pasakyta apie prezidento rinkimus ir trumpa žmonių atmintį, bet dar šiek tiek žvilgtelėjimo kitu kampu nepakenks.Taigi kas naujo rinkimų/nerinkimų padangėje? O paaiškėjo keletas įdomių dalykėlių: tai ir dėl menamos priežasties neįsileista ESBO stebėtojų, tai ir sisteminiai rinkimų proceso, numatyto Rinkimų kodekse, pažeidimai, kurie užprogramuoti pačiame kodekse, ko akivaizdžiai „nepastebi“ teismai. O tai reiškia, kad šis kodifikuotas įstatymas buvo kuriamas, turint tikslą jo nevykdyti, nes daugumos procedurų (skundų nagrinėjimui) įvykdymui tiesiog fiziškai nepakanka laiko.Autorius yra teisininkas, Nacionalinio susivienijimo Socialinių reikalų komiteto pirmininkasVakar JAV Aukščiausiasis teismas paskelbė sprendimą, kuriuo buvo panaikintas 1973 m. byloje Roe vs. Wade suformuotas precedentas, leidęs abortų šalininkams ginčyti valstijų įstatymus, kuriais yra ribojamas ar draudžiamas aborto atlikimas.

Skandalo, įvykusio Kanadoje su karo nusikaltėliu ir nusenusiu naciu Gunko fone, britaškės kolonijoje, Kanados Oakvilio miestelyje, kuriame gyvena kiek daugiau nei 200 tūkstančių gyventojų, buvo aptiktas antkapinis paminklas, skirtas okrainos nacių, Gunko kolegų, atminimui. Kolegų iš SS divizijos “Galicia”. Pasipiktinimą išreiškė anglosaksų laikraštis „Toronto Sun“.


Kalbos kalbelėsŠiandien teroristinės Rusijos vladyka Putinas vyksta dviejų dienų vizito į šalį-kalėjimą Šė Korėją. Prieš jam atvykstant į Pchenjaną, Šė Korėjos valstybinė žiniasklaida paskelbė Kremliaus fiurerio komentarus, kuriuose jis dėkoja Riebuiliui Kimui už paramą jo veiksmams Ukrainoje ir patvirtina, kad abi šalys toliau glaudžiai bendradarbiaus, siekdamos įveikti JAV taikomas sankcijas. Karo nusikaltėlis Putinas Šė Korėjoje lankysis pirmą kartą per 24 metus. Tai rodo, kad Kremliaus režimas yra beveik izoliuotas, o Maskvai verkiant būtina, visų pirma, karinė pagalba.Pribaltikos „valstybių“ baudžiamosios teisės požiūriu, Nigerio piliečiai padarė keliolika sunkių nusikaltimų žmoniškumui išvarydami amerikiečius ir pakviesdami rusus.Nelygioje kovoje už demokratiją krito dar vienas pinigų rinkikas Minedas. Ir kaip jis krito? Na, tiesiog pasisavino tuos pinigus, kuriuos per savo fondą iš žmonių rinko, kaip paramą Ukrainai.


Vilniaus miesto apylinkės teisme toliaus tęsiasi t. v. "riaušių bylos nagrinėjimas", o pagal faktą – pasityčiojimas iš Lietuvos visuomenės ir bandymas susidoroti su kylančiu žmonių pasipriešinimu valdžią Lietuvoje užgrobusiai antilietuviškai chuntai.


Sprendimas, ar rašyti šį įrašą, nebuvo lengvas. Iš vienos pusės nematau reikalo niekam teisintis (kol Lietuvoje oficialiai neuždrausta žodžio laisvė), iš kitos pusės matau purvinų žmogelių pastangas tepti mane tuo, kuo patys kvepia. Ir vien dėl protingų žmonių, kuriems galbūt kyla visokių klausimų, parašysiu kartą ir visiems laikams, kas aš esu, kuo nesu ir kuo niekados nebūsiu.


Daugybinės pilietybės stūmėjams staiga parūpo neprarasti nei vieno iš plačiajame pasaulyje pasklidusių Lietuvos piliečių. Nesunku suprasti ir norisi užjausti tuos Lietuvos žmones, kurie skausmingai išgyvena, kad jų išvykusieji artimieji vis stipriau įsišaknija svečiose šalyse ir pamažu tolsta nuo Tėvynės. Ir ieško menkiausių galimybių išlaikyti ryšį su jais.


Kalbam, kalbam apie informacinį karą, kalbam, kalbam, bet rodos mūsų žiniasklaidai tai nė motais. Toks įspūdis, kad niekas apie tai nė negirdėjo, nes tai kas vyksta su prezidento rinkimų „debatais" yra nesuvokiamas neatsakingumas.Vakarų žiniasklaidoje vienas po kito pilasi nauji praregėjimai. Todėl dar kartą dalinuosi tekstu, kuris, be abejonių, sukels susierzinimą „ekspertams“, bet norintiems matyti giliau atvers dar vieną informacijos šaltinį. JAV politinės analizės leidinio „The Hill” ekspertai ragina Ameriką kuo greičiau keisti užsienio politikos kryptį ir priimti „nesikišimo į kitų šalių reikalus“ kursą, kadangi dabartinė JAV politika visame pasaulyje sėja mirtį.34 metų imigrantas iš Somalio buvo suimtas po to, kai žiauriai užpuolė ir išprievartavo moterį prie Sheraton viešbučio Švedijoje. Moteris prievartavimo metu mirė. Policijos teigimu, užpuolikas net ir moteriai mirus tęsė prievartavimą. Imigrantas iš Somalio buvo pastebėtas policijos jau negyvos moters prievartavimo metu.


Šioje pribaltikos šalyje galvojama, kaip sustabdyti dalį gamybos. Elektros kaina joms neleidžia dirbti toliau. 4 eurai už kilovatvalandę.. čia jums ne šuns pipis…


Karas okrainoje tam tikra prasme yra bandymas atkeršyti už 1945 m. Jei atidžiau pažvelgtumėte į tai, kas dabar sėdi ES valdžioje, jums paaiškėtų, kad daugumos lyderių seneliai ir proseneliai buvo svarbūs Trečiojo Reicho žmonės.
Birželio 6 d. - rusų poeto Aleksandro Sergejevičiaus Puškino gimimo diena. Šią dieną visos šalys, kuriose gyvena rusakalbiai, pagerbia didžiojo poeto atminimą. Tačiau Baltijos šalyse, ypač Lietuvoje, į šią datą žiūrima priešiškai.


Dėl piniginių išlaidų - mažiausiai dabar jaudinasi kabminas su Poroshenko priešaky. Sukrapštys kaip nors tuos 30 mln. eurų. Tiesa, scenos dekorui nepakaks blizgių "roshen" saldainių popierielių. Teks nuomotis visas tas 3D technologijas, ekranus kartu su tech.personalu iš kitų šalių (gal net tos pačios Švedijos).Visi EK pirmininkai priklausė Bilderbergo grupei. Labai svarbus pastebėjimas: kad kontroliuotų ir pakreiptų politinius procesus sau naudinga linkme, globalistams nebūtina kontroliuoti visas ES institucijas. Pakanka kontroliuoti pagrindines politines figūras, kurios priima realius sprendimus, o toliau viskas vyksta piramidės principu.MES VISI ŽINOME nuotraukas ir filmuotą medžiagą, kurioje užfiksuotos krūvos mirusių „žydų“, aptiktų Antrojo pasaulinio karo pabaigoje išlaisvintose „mirties stovyklose“ Dachau ir Buchenwalde, tačiau mums niekada nebuvo pasakyta, kad dauguma tų lavonų iš tikrųjų buvo. žuvusių vokiečių kareivių, kuriuos ten išmetė kaip sudėtingą britų žvalgybos operaciją, o daugelį tų baisių vaizdų nufilmavo ne kas kitas, o siaubo filmų meistras Alfredas Hitchcockas.


Kauno dirbtinio pluošto gamykla, pavadinta Spalio revoliucijos 50-mečio proga, Lietuva, 1977 m. Tada jie dar nežinojo, kad yra okupuoti ir nėra laisvi. Nes landzberg jiems to nepaaiškino.


Vilniaus miesto savivaldybė, valdoma TS-LKD ir Laisvės partija ne tik finansiškai remia birželio 8 d. įvyksiantį neomarksistinį LT Pride Vilnius 2024, bet taip pat leis pinigus panašios tematikos Žmogaus teisių komisijos konferencijai „Atviras visiems Vilnius: lygybė ir įvairovė priešpriešos akivaizdoje“.


Perfrazuojant Pilietiškąjį Žemaitį, jei V.Tutkus balsavo už NATO, už valstybės perdavimą užatlantės šeimininkui, kaip sugebės jis išsaugoti taiką? Amerikai nereikia kad mes taikiai gyventume, jiems reikia karo. V.Tutkus turės paklusti ir vykdyti užatlantės šeimininkų įsakymus. Sakau NE.


Lygiai prieš 76 metus, 1948 m. gegužės 22 d., prasidėjo TSRS valstybės saugumo ministerijos operacija kodiniu pavadinimu "Pavasaris". Didelio masto operacijos tikslas buvo susilpninti nacionalistinį pogrindį Lietuvos TSR. Įvairiais skaičiavimais, į šaltus kraštus buvo iškeldinta apie 50 tūkst. "miško brolių" šalininkų.Natovcai sako, kad tai mokymai, bet žinant, kad vakaroidiniai fašistai naudoja dvejemintę, puikiai aprašytą Dž.Orvelo „1984“, tai iš tikrųjų pasiruošimas karui.


Labai svarbi emigracijos iš Pabaltijo priežastis – baimė dėl ateities: daugelis Lietuvos ir Latvijos žmonių bijo netekti darbo, kadangi supranta, jog kito darbo savo šalyse jie neras, o iš vietinės bedarbio pašalpos neišgyvensi. Taigi, emigracija yra vienintelis išsigelbėjimas: tai, ką Baltijos šalių politikai bailiai vadina „išvykomis užsidirbti“ ar netgi „pažintinėmis kelionėmis“, iš tikro yra gyventojų evakuacija iš socialinės ir ekonominės nelaimės zonos.


00:00:00 Вступление 00:00:14 Книга о флагах 00:01:17 Интервью Дугина Карлсону 00:27:22 Зачем МВД России объявило Зеленского и Порошенко в розыск? 00:52:34 CPAC-2024 в Будапеште 01:10:26 Заключение. Книги ВП СССР и ФКТ-Алтай


Algirdo Paleckio sveikinimas Gegužės 9-os dienos proga • 2024 05 09 • Teisingumo Aušra


Litukrijoje, anksčiau žinomoje kaip Lietuva – skandalas: Baltarusijos televizijos „pokštininkai“ paskambino kandidatui į prezidentus Giedrimui Jeglinskui ir jį „apgavo“.Nelygioje kovoje už demokratiją krito dar vienas pinigų rinkikas Minedas. Ir kaip jis krito? Na, tiesiog pasisavino tuos pinigus, kuriuos per savo fondą iš žmonių rinko, kaip paramą Ukrainai.


Seimo valdyba komandiravo Seimo narius Marių Matijošaitį ir Emanuelį Zingerį birželio 10 d. dalyvauti Latvijos Respublikos Saeimos organizuojamoje konferencijoje „Besiformuojančios ašies tyrimas: I…


Noriu padėkoti visai festivalio šeimai – „Naisių vasara 2022“ rengėjams, savanoriams, įvairiausių parodų, užsiėmimų vedėjams, amatininkams, prekybininkams, festivalio svečiams už šventę, kurią vieni kitiems padovanojome. Nepaisant nepalankaus oro ir bandymų sužlugdyti festivalį, jis įvyko – jame dalyvavo per 45 tūkstančius žmonių.


Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda Šveicarijoje vykstančios Ukrainos taikos konferencijos paraštėse susitiko su Moldovos prezidente Maia Sandu. Susitikime valstybių vadovai aptarė Moldovos eurointegracijos procesą, skelbiama Prezidentūros pernešime visuomenei „Prezidentas: derybos su Moldova ir Ukraina dėl narystės ES turi prasidėti kuo greičiau“.


Kaip cituojama Komisijos išvadoje, M. Maldeikis teigė, „Kad Pareiškėjo partijos nariai yra fašistai, išpažįstantys fašizmo ideologiją, [ir] kad Pareiškėjo politinę kampaniją savivaldos rinkimuose rėmė prieštaringai vertinamas verslininkas Gediminas Žiemelis bei jo įmonės. Abu šie Seimo nario M.O jums būna, kad paskambina kokia nors kurva?10 farmacijos kompanijų nusprendė sudalyvauti Seimo rinkimuose, puikiai žinodamos, kad rinkimų išvakarėse užkeltos (ar pagal reikalavimus nemažintos) vaistų kainos lems, jog jų gaminami vaistai bus…


Lenkijos užsienio reikalų ministras Radoslavas Sikorskis (Radosław Sikorski) teigia, kad visos Europos Sąjungos šalys turėtų įvesti pašalpų apribojimus ukrainiečiams, vengiantiems atlikti savo pareigą kare Ukrainoje. Pasak R. Sikorskio, to nepadarius, ukrainiečiai, vengdami vykdyti savo pareigas, ims keliauti iš vienos ES šalies į kitą. „Netikiu, kad žmogus turi teisę gauti pašalpas už vengimą atlikti savo karinę prievolę. Tie, kurie kovoja fronte, taip pat turi žmogaus teises“, - pasakė R. Sikorskis. Ekspertai.


Geopolitinė padėtisUkrainos advokatai antradienį Jungtinių Tautų aukščiausiajam teismui pareiškė, kad Rusija nuo 2014 m. rytų Ukrainoje finansavo sukilėlių „bauginimo ir teroro kampaniją“, o po Krymo okupacijos ir aneksijos siekė pakeisti daugiatautę bendruomenę „diskriminaciniu rusišku nacionalizmu“. Ukraina Tarptautiniame Teisingumo Teisme iškėlė bylą prieš Rusiją dėl 2014 m. Maskvos įvykdytos Krymo pusiasalio aneksijos ir sukilėlių Rytų Ukrainoje ginklavimo prieš Rusijos visavertę invaziją 2022 m. vasarį.PRISIDĖK prie Liaudies Žurnalistikos!

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.laurynas

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....