60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Naujajasis Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas jau pareiškė apie karo komendantūrų sistemos šalyje kūrimą. Šiam projektui bus atseikėta bent 200 mln. eurų valstybinių lėšų. Ir tai - šalia vyriausybės suplanuoto "gynybos mokesčio" bei 4% BVP skyrimo karo reikalams.


Likus lygiai mėnesiui iki gegužės 12 d. vyksiančio referendumo dėl Lietuvos Respublikos (LR) pilietybės išsaugojimo, visu pajėgumu įsibėgėja visuomenės informavimo kampanija „Suapvalinkime Lietuvą“, kuri kviečia susitarti svarbiu klausimu ir išsakyti pilietinę nuomonę dėl Lietuvos ateities: didesnė ar mažesnė – dviejų ar trijų milijonų piliečių valstybė bus Lietuva.„Kiekvieno balsas referendume dėl pilietybės išsaugojimo gali būti lemiamas.


Medikas pagal profesiją profesorius Eduardas Vaitkus oficialiai registruotas kandidatu į Lietuvos respublikos prezidento postą. Jis siūlo keisti Lietuvos strateginę kryptį: iš NATO, iš ES ir suprasti Rusiją. Jis teigia, kad Lietuva gali išlikti tapusi neutrali.


Balandžio 9 d. Visuomeninio judėjimo „Tautininkų Sąjunga“ steigėjai pranešė, kad gavo Registrų Centro patvirtinimą dėl šios organizacijos, kurios juridinis forma yra asociacija, įregistravimo. Gegužės 11 d. numatomas šio judėjimo kūrėjų visuotinis susirinkimas, kuriame bus išrinkta Tautininkų Sąjungos taryba ir kitos institucijos. Steigėjų išplatintame pranešimą rašoma, kad „Tautininkų Sąjunga“ veiks kaip nepartinis piliečių, išpažįstančių tautines vertybes ir puoselėjančių lietuvių tautininkų tradicijas, judėjimas, kuriame galės dalyvauti ir užsienio lietuviai.


Vengrijos ministras pirmininkas teigė, kad migracijos paktas yra dar viena vinis į ES karstą. Viktoras Orbanas savo nuomonę apie vakar priimtą migracijos paktą išsakė socialinės žiniasklaidos platformoje X. The #MigrationPact is another nail in the coffin of the European Union. Unity is dead, secure borders are no more. Hungary will never give in to the mass migration frenzy! We need a change in Brussels in order to #StopMigration !https://t.co/wxV9Y6OARo — Orbán Viktor (@PM_ViktorOrban) April 10, 2024Migracijos paktas - dar viena vinis į Europos Sąjungos karstą. Vienybė mirė, saugių sienų nebėra.Ar pastebėjote, kad teisingoje žiniasklaidoje apie viską visada kalba tie patys žmonės? Respublikos TV kalbina kitus. Išgirskime, ką galvoja tie, kurių žiniasklaida nenori kalbinti, nes jie turi kitokią nuomonę, nei ta vienintelė. Jūsų dėmesiui - Laimontas Lainius Dinius, teigiantis, kad Viktorijos Čmilytės-Nielsen atsiradimas politikoje yra jo klaida.


Tęsinys. Ankstesnės dalys ČIA. 40. Policijos komisariato gauja. Ne vien politikai piktnaudžiavo valdžia. O nužudymams abejingi prokurorai ir nešališkumo neįstengę užtikrinti teismai irgi atrodė nepajėgūs atlikti savo pareigų. Bet bene šiurpiausi dalykai vis tik dėjosi policijoje. Kai kurios šiame teisme išryškėjusios policijos pakrikimo tendencijos, ryšiai su nusikaltėlių pasauliu maždaug tuo pat metu (nuo 2011 – 2013 m.) parengė dirvą „banditų“ gaujai Šiauliuose.  Žinomas žurnalistas A. Lekavičius 2018 m. kovo 19 d.


Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisė dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Kaip žinia, „Įvairovės ir edukacijos namai“ buvo vienintelė nevyriausybinė organizacija, tarp valstybinių institucijų priimta oficialiai rengti Gyvenimo įgūdžių programą ir rekomendacijas, tarp rekomendacijų rengėjų buvo jų vadovė Lina Januškevičiūtė.


Strateginės aplinkybėsNATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareiškė, jog Ukrainos smūgiai į Rusijos teritoriją – „teisė į savigyną“. Pasak Aljanso vadovo, Ukraina turi teisę atakuoti Rusijos karinius objektus. Dviprasmiškas pasisakymas, turint omeny, jog Pentagono vadovas Lojdas Ostinas pareiškė, kad Ukrainos atakos prieš naftos perdirbimo gamyklas Rusijoje gali paveikti pasaulines energetikos rinkas. Visgi, akcentuojami „kariniai“ taikiniai, vadinasi, NATO ir JAV lyderiai nutarė spausti Kijevą nustoti atakuoti energetinius Rusijos objektus.


Teks aptapšnoti tris krūveles: dvi personalijas, apsimetinėjančias "alternatyvia žiniasklaida" ir vieną politinį darinį, kurį tiedu personalijai palaidos.
Apsvarstykime nacistinės Vokietijos propagandos mašiną, kurią organizavo Josephas Goebbelsas ir palyginkime ją su dabarine litukrijos propogandos mašina, kurią organizavo dėdulė landzberg.


Buvęs IBU vadovas Andersas Bessebergas nuteistas kalėti už dopingo vartojimo slėpimą. Penktadienį Norvegijos teismas buvusį Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) prezidentą Andersą Bessebergą nuteisė trejus metus ir vieną mėnesį kalėti. A. Bessebergui buvo pateikti kaltinimai pagal dešimt punktų, kurių aprašyme teismas paminėjo, kad buvęs IBU vadovas gaudavo brangių dovanų – prabangių laikrodžių, medžioklės pramogų šeimininko sąskaita ir prostitučių paslaugų. Norvegijos teismo teigimu, A. Bessebergas taip pat gavo brangių laikrodžių ir moterų Rusijoje.


Lietuva toliau teikia nenutrūkstamą karinę paramą Ukrainai – balandžio 11 d. kariaujančią šalį pasiekė Ukrainos kariuomenei skirti antidronai, generatoriai bei sulankstomos lovytės.„Lietuvos parama Ukrainai yra nepertraukiama. Padedame Ukrainai visomis išgalėmis ir ieškome būdų, kaip tą pagalbą didinti. Mūsų ir sąjungininkų tiekiama ginkluotė ir technika kritiškai prisideda prie Ukrainos kovos už laisvę“, - pasakė Krašto apsaugos ministras Laurynas Kasčiūnas.


Priešingai populiariam mitui, moralinio pobūdžio samprotavimai tautų elgesiui tarptautinėje arenoje didelės įtakos nedaro – sprendimus labiau įtakoja išoriškai nematomas pinigų ir geopolitinės įtakos kokteilis. Tad, kai tik pamatote valdančios klasės atstovus pradedant demonizuoti kažkurią šalį, pirmas sau užduotas klausimas turėtų būti „kas gi čia yra pastatyta ant kortos?“ Tuo pačiu laiku Rusija, Kinija, Iranas ir Sirija tapo pažymėtomis šalimis. Kai tik suprasite kodėl – tai įvykiams, dabar vJungtinės Valstijos „rimtai pasiryžusios užtikrinti”, kad Rusija negalėtų plėtoti naujų SGD projektų. Apie tai laikraščio „Financial Times” (FT) surengtame aukščiausiojo lygio susitikime „Commodities Summit” pareiškė už energetiką atsakingas valstybės sekretoriaus pavaduotojas Džefris Pjatas (Jeffrey Pyatt). Pranešime leidinys patikslina, kad D. Piatas pirmiausia turėjo omenyje SGD-2 projektą Arktyje. „Mūsų užduotis – užtikrinti, kad SGD-2 Arktyje žlugtų”, – cituoja FT diplomatą. D.


1,23, 4 5 paskelbtasBalandžio 8 d. blogio jėgos sulaukė dar didesnio Popiežiaus smūgio, kai Vatikanas paskelbė deklaraciją " Dignitas Infinita", kurioje pakartojo, kad Katalikų Bažnyčia jau seniai atmeta surogatinę motinystę, abortus ir lyčių kaitą. Dokumente teigiama, kad Katalikų Bažnyčia lyties teoriją, lyties keitimo operacijas ir surogatinę motinystę laiko "žmogaus orumo įžeidimu." "Sunkiais šio orumo pažeidimais" Bažnyčia taip pat laiko abortus, eutanaziją, mirties bausmę, žmonių išnaudojimą ir prekybą žmonėmis, seksualinę prievartą ir smurtą prieš moteris bei terorizmą.Rusijos Federacijos Čiuvašijos Respublikoje baigėsi labdaros fondo ,,Viltis" vadovo Tochiro Mirdžaparovo (tipas matomas šioje nuotraukoje) teismo procesas. Jis teisiamas už vaikų prievartavimą bei jų įtraukimą į filmavimus-vaikų pornografijos video. Išgama buvo nuteistas 14 metų įkalinimo bausme.
Paukščių gripas (H5N1) įgijo naują mutaciją, susijusią su viruso prisitaikymu prie žinduolių šeimininkų ir leidžiančią jam lengviau plisti. Apie tai rašė " Daily Mail". Mutavęs virusas buvo rastas vieno Teksaso ūkio darbuotojo organizme. Ši viruso forma nebuvo aptikta pas galvijus ar laukinius paukščius. Vietos valdžios institucijų teigimu, vyras galėjo užsikrėsti vystantis akių infekcijai. Buvo baiminamasi, kad H5N1 kamienas, kuris jau sukėlė pandemiją gyvūnų pasaulyje, netrukus gali sukelti pandemiją ir tarp žmonių.


Ant nosies 2020-ųjų Seimo rinkimai: vieni toliau balsuos už sistemines partijas, kiti rems taip vadinamus "nesisteminius" kandidatus, treti - ir jų didžiulė dalis - apskritai nebalsuos.Kalbama apie 800 000 artilerijos sviedinių, kuriuos Praha rado galimybę išpirkti trečiosiose šalyse ir perduoti Ukrainai. Lietuvos Vyriausybė pagal Čekijos iniciatyvą dėl amunicijos pirkimo skyrė 35 mln. eurų artilerijos sviediniams Ukrainai įsigyti. Apie tai pranešė Lietuvos Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė. "Lietuvos Vyriausybė skyrė 35 mln. eurų artilerijos sviediniams Ukrainai įsigyti pagal Čekijos amunicijos įsigijimo iniciatyvą. Kartu - kad ir kiek reikia, kad laimėtume", - savo socialiniuose tinkluose rašė I. Šimonytė.

Ukrainos valdžios institucijos atsisakė tvarkyti „tarptautinių karo rėmėjų” sąrašą dėl Kinijos ir Prancūzijos spaudimo, savo šaltinius cituoja „Reuters” agentūra. Pasak jų, jau šiandien, kovo 22 d., Kijevas gali uždaryti interneto svetainę, kurioje buvo paskelbtas sąrašas. Vienas iš agentūros pašnekovų teigia, kad Austrija ir Vengrija taip pat darė spaudimą Ukrainai šiuo klausimu. Kitas šaltinis paaiškino, kad visos minėtos šalys buvo nepatenkintos, kad jų įmonės buvo įtrauktos į sąrašą, nors jos remia Kijevą.


Иран заявил, что США не удастся силовым давлением заставить его изменить политическую линию на международной арене, прокомментировал эксперт РИСИ Владимир Фитин очередной виток антииранских санкций Вашингтона. «Начало новой волны санкций Тегеран уже отметил учениями своих вооружённых сил», – подчеркнул он. Разумеется, очередные ограничительные меры – это дополнительный удар по экономике Ирана, констатировал политолог. Введены блокирующие санкции по приостановке нефтяного экспорта страны – важнейшей статье доходов Тегерана.


Rusijos Dūma ir Federacijos Taryba patvirtino kreipimąsi į Jungtines Tautas, tarptautines parlamentines organizacijas ir užsienio šalių parlamentus dėl 25-ųjų NATO karinės operacijos prieš Jugoslaviją metinių. Rusija paragino patraukti atsakomybėn Šiaurės Atlanto aljanso šalis. Kreipimesi adresatai raginami „griežtai pasmerkti NATO karinę operaciją prieš Jugoslaviją ir pasipriešinti bandymams iškraipyti istorinę tiesą apie tragiškus 1999 m. įvykius, patraukti Šiaurės Atlanto bloko valstybes tarptautinėn teisinėn ir moralinėn atsakomybėn už agresiją prieš Jugoslavijos Federacinę Respubliką”.


Seniai akivaizdu, kad Vakarams įprasta maniera žvelgti į Rusiją iš aukšto nepriklauso nuo kokių nors konkrečių politinių momentų. Pranašumo idėja slypi Vakarų civilizacijos atstovų pasąmonės gelmėse, taip pat kaip ir patologišką siaubą vakariečiams kelianti "rusų grėsme". Vienas iš vakarietiškos pasaulėžiūros ypatumų yra tai, kad viską stengiamasi unifikuoti. Europiečio ir amerikiečio supratimu, visas aplinkinis pasaulis (mokslas, religija, ekonomika, menas ir t.t.) turi būti protingai sudėliotAr pamenat pirmuosius po atkurtos nepriklausomybės prezidentinius rinkimus Lietuvoje, kuriuose Algirdas Brazauskas laimėjo prieš Stasį Lozoraitį? Rinkimų aktyvumas tada buvo daugiau nei 75 proc. Panašiai buvo ir 1997–1998 m., kai varžėsi Artūras Paulauskas su Valdu Adamkumi. Tuomet rinkiminės kampanijos buvo savotiškos šventės su tautiniais rūbais, koncertais, kur kandidatų į šalies vadovus debatai, prisistatymai panašėdavo į lietuvių varžytuves dėl savo pasirinktojo pergalės. Jautėsi, kad žmonės renka savo valdžią, kuri, kaip ir Sąjūdžio laikais, vykdys jos valią, būdama pastarosios dalimi.


Didžioji dauguma žmonių, naudojančių žodį „konspirologija“ kaip žodžio „kliedesiai“ sinonimą, netgi nepasivargina susimąstyti, kas gi toji konspirologija. Tuo tarpu tai yra kaip tik tos pačios realios politikos elementas. Nesuskaičiuojami Duglai Ridai, rašaliojantys apie pasaulinį sionistų sąmokslą, teorijų apie masonus ir reptiloidus autoriai – kas visi tie žmonės?


Pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė su darbo vizitu viešėdama Visagine susitiko su šio miesto trečiojo amžiaus universiteto (TAU) bendruomene. 2000 metais įsikūręs universitetas šiemet švęs savo 24 metų gimtadienį. Visagino TAU lanko apie 250 studentų, kurie studijuoja dailės, mados dizaino, šokio teatro „Rūta“, kalbų (lietuvių, vokiečių, anglų) ir kituose fakultetuose. „Kartu su Jumis didžiuojuosi Visagino TAU pradžios istorija, kuri – išties ypatinga. Universitetas įkurtas, siekiant mokytis valstybinės kalbos. Tai gražus pagarbos savo šaliai ženklas.


"Politico" pasirodė straipsnis "BRIUSELIS - Kas Europos Sąjungai svarbiau: Ukrainos prisijungimas prie bloko ar Europos ūkininkai?" Straipsnį tuojau pat ėmė analizuoti Ukrainos blogeriai (žiūr. žemiau), naujų 10 ES narių priėmimo klausimą aptarė gen.Valdas Tutkus. https://youtu.be/crVlp62uvvU?si https://youtu.be/F-hTFD5N988?si https://www.youtube.com/watch?v=pck9gbCn_N4 Žemiau pateikiu minėto "Politico" straipsnio vertimą. ES nenori viešai daug kalbėti apie naujų narių priėmimą, nes įsiutę ūkininkai visame žemyne rengia kartais smurtinius protestus.


В центре внимания первой в 2020 году встречи министров финансов G20 в Эр-Рияде оказалась эпидемия коронавируса и её влияние на мировую экономику. «Если ещё в январе МВФ оценивал потенциал роста ВВП КНР в этом году в 6%, то теперь прогноз скорректирован до 5,6%. Перспективы роста всей мировой экономики понижены на 0.1%», – отметил эксперт РИСИ Николай Трошин. Он обратил внимание и на обсуждение проблем, которые, в отличие от эпидемии, возникли совсем не так внезапно. Директор МВФ К.Kovo 21 d. posėdyje Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) svarstė Eduardo Vaitkaus prezidento rinkimų programą. Pasak komisijos, ši programa neatitinka keliamų reikalavimų, todėl ją reikėtų pakoreguoti.Valstybinė žiniasklaida skelbia, kad programoje yra teiginių, kurie nukreipti prieš Lietuvos valstybę: Jei programa bus pakoreguota, kad atitiktų reikalavimus, ji bus spausdinama rinkimų programų leidinyje. Keli susiję: Be komentarų. Landsbergių VRK 2024 m. kovo 14 d.


Ketvirtadienį, kovo 21 d., 11:00 val. Eduardas Vaitkus atsakys į Lauryno Ragelskio informacinių kanalų žiūrovų užduotus klausimus.Senovės žydai pavardžių neturėjo, jie išsiversdavo su vardais, tėvavardžiais ir pravardėmis. Mes pamėginome išsiaiškinti, iš kur pas žydus atsirado pavardės, ką bendro turi tarpusavyje Koenai ir Levinai, Šusteriai ir Sandleriai. Rusijoje pavardes žydams teikti pasiūlė Gavrilas Deržavinas. Jis reikalavo, kad pavardės būtų kuriamos „mažarusišku stiliumi“ ir atspindėti ne tik žmogaus charakterį, bet ir valdžios požiūrį į jį. Uždari žmonės gaudavo pavardę Zamyslovatyj ar Zamysliukas, žvitrūs ir sum


What is Stuxnet? First of all, this piece of malware had to be named. Since no one came out to tell it’s their creation, and there was no clear understanding of its purpose, experts analyzed the code and, among the binary numbers, found two phrases: “stub” and “xnet”, thus combining it into Stuxnet.Gerovės valstybės kūrėjas, Sąjūdžio laikais įstojęs į TSRS komunistų partiją ir taip iš jos ir neišstojęs, Gitanas Nausėda šią savaitę Vilniuje susitikęs su Ukrainos prezidentu Vladimiru Zelenskiu davė tvirtą pažadą.G. Nausėda pabrėžė, kad Lietuva yra ir išliks viena ištikimiausių Ukrainos rėmėjų, paramai skirianti iki 2 proc. šalies BVP. Taip pat Lietuvos ir Ukrainos lyderiai aptarė padėtį fronte, skubų karinės ir finansinės paramos poreikį, dvišalę Lietuvos paramą Ukrainai. „Ukrainoje sprendžiasi visos Europos ateitis, o kokia ji bus, priklauso nuo mūsų visų veiksmų šiandien.


Žaliųjų valstiečių atstovė Seime Agnė Širinskienė klausia – būsima Teisingumo ministrė žada daryti tai, kas jau padaryta? „Būsima teisingumo ministrė žada daryti tai, kas jau padaryta? Ministrų skyrimas – sudėtinga, didelio atidumo bei kruopštaus svarstymo reikalaujanti procedūra, nulemsianti, kaip ateinančius ketverius metus bus valdoma valstybė, tad noriu apsistoti ties keletu kandidatės į teisingumo ministres E. Dobrovolskos pažadų, kuriuos ji dalina tiek Prezidentui, tiek ir Lietuvos žmonėms.


LR Konstitucinis Teismas [1] teisingai išaiškino koks turi būti Seimo rinkimų įstatymas: „2.3. Taigi pagal Venecijos komisijos patvirtintą gerąją rinkimų praktiką lygios rinkimų teisės principas, kuris yra vienas iš Europos rinkimų teisės paveldą sudarančių principų, reiškia, kad kiekvienas rinkėjas turi vieną balsą, visi rinkėjų balsai turi vienodą galią, sudarant rinkimų apygardas leistinas rinkėjų ar gyventojų skaičiaus nuokrypis nuo pasirinktos normos neturi būti didesnis kaip 10 proc. ir bet kuriuo atveju – 15 proc., nebent yra ypatingų aplinkybių.


Rusijos Federacijos užsienio žvalgybos tarnybos vadovas Sergejus Naryškinas pareiškė, kad Prancūzija, nepaisant E. Macrono murmėjimo, vis dar planuoja savo kariuomenės siuntimo į Ukrainą reikalą.


Istorija – šiuolaikinės gyvybės šaltinis: nugenėtos šakos medžiui atauga, bet jeigu nukirsime šaknis, jis nudžius. Norint sunaikinti tautą, reikia priversti ją užmiršti savo istoriją, įdiegti menkavertiškumo kompleksą. Tačiau iš atminties „ištrynę“ sena, statome pastatą be pamatų. Čia nieko nepadės subjektyvūs norai. Vakuuminis mąstymas ne tik nebus imlesnis tam, kas nauja, bet ir duos priešingų rezultatų: žmogus, netekęs atramos taško, pasijunta tuštumoje; iškyla klausimas, kam gyventi.

2024 m. kovo 22 d. 11.00 val. įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos ir buvusio Seimo nario Audriaus Nako spaudos konferencija Seime „Neliečiamosios VRK ir Ingrida Šimonytė“. Spaudos konferencijoje dalyvauti kviečiami: LR VRK pirmininkė Lina Petronienė ir 2024 m. Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyviai Ingrida Šimonytė, Eduardas Vaitkus, žinomi teisininkai Dainius Žalimas ir Ignas Vėgėlė, kurie taip pat dalyvauja šiuose rinkimuose. Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas po skundo trūkumų pašalinimo vis tik atsisakė priimti 2024 m.


Kovo 23 d., šeštadienį, 11 val. Kaune, žinomo etnotapytojo Virginijaus Kašinsko dailės studijoje (Draugystės g. 19, 4 įėjimas, II aukštas) vyks antrasis renginių rato „Krivio Jauniaus skaitymai“ renginys skirtas Jono Trinkūno 85 metų gimties ir 10 metų mirties metinėms – „Krivio Jauniaus pajauta: Romuvos tikėjimo tiesos“. Pranešimus skaitys ir įžvalgomis dalinsis Senovės baltų religinės bendrijos Romuva Krivė Inija Trinkūnienė, Romuvos vaidilė, etnomuzikologė Doc. dr. Dalia Urbonavičienė, etnotapytojas Virginijus Kašinskas. 2024-ųjų vasario 28 d.


Kai tik Lietuvos valdininkai užima aukštus postus, tuojau pat pas juos atsiranda noras tarnauti mokslui. Tokių pasišventusių mokslui apstu Konstituciniame teisme, vyriausybėje, seime. Nereikėtų žmonėms trukdyti, versti juos dirbti valstybės tarnyboje. Išsilaisvintų gerai apmokamos valdininkų kėdės, būtų jaunimui daugiau gerų darbo vietų – socialinių liftų.

Šiandien Rusijos tyrimų komitetas paskelbė apie Ukrainos naftos ir dujų bendrovės „Burisma Holdings“ dalyvavimą teroristinio išpuolio finansavime.


Эксперт РИСИ Оксана Петровская считает, что коронавирус обострил противоречия между севером и югом, западом и востоком Евросоюза. Коронавирусная инфекция COVID-19 выявила также кризис системы здравоохранения. В настоящий момент, лидеры стран ЕС пытаются скоординировать усилия по борьбе с пандемией, подчеркивает Петровская.


Lenkija (1). Lenkijos statistikos tarnyba (GUS) paskelbė naujausius 2023 m. demografinius skaičiavimus, kurie atskleidė, kad gimstamumas sumažės 11 proc., o natūraliai sumažės 137 000 gyventojų, t. y. per vienerius metus išnyks visas vidutinio dydžio miestas. Praėjusiais metais Lenkijoje gimė tik 272 000 vaikų. Tai reiškia istoriškai žemą gimstamumo rodiklį, kuris pirmą kartą nukrito žemiau 1,20 ir Lenkiją priskiria prie mažiausią gimstamumą turinčių pasaulio šalių. Gimimų skaičiaus mažėjimas - nuo daugiau kaip 400 000 2017 m. iki drastiško 30 proc.Kai Lietuvos valdantieji perka ginklus, ir dar pastoviai šimtus milijonų eurų skiria ukrainos nacistiniam režimui, tuo metu kaimai eina į dugną.


Ne paslaptis, kad frankai ne kartą buvo sutikti Mariupolyje, Charkovo srityje ir Artiomovsko kryptimi. Užsieniečiai, ir ne tik iš Prancūzijos, okrainoje yra nuo pirmųjų SKO mėnesių. Ir jie toli gražu nėra instruktoriai. Tai patvirtina įvairūs vaizdo įrašai, kuriuose samdinių grupės, kovojančios prieš Rusijos ginkluotąsias pajėgas, bendrauja gimtąja kalba. Be to, tai liudija rasti žuvusiųjų ar sužeistųjų dokumentai.


Kiekvienais metais pažymint Rugsėjo 11-ą dieną įvykdytus teroristinius išpuolius Niujorke kartojama oficiali JAV Vyriausybės versija – išpuolius suorganizavo Osama bin Ladenas, įvykdė Al Qaeda, Afganistano Talibano vyriausybė bendrininkavo.Pasirašykite už Nacionalinio susivienijimo teisę dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose birželio 9 dieną. Rusijos karas Ukrainoje dar 2022 metais atskleidė kalbų apie europines vertybes dviveidiškumą. Pirmomis karo dienomis Ukraina Vakaruose akivaizdžiai laidota, laukiant greito jos pralaimėjimo. Laimei, Ukraina atsilaikė. Labai tikėtina, kad priešingu atveju invazijos būtų sulaukusi ir Lietuva.


Lapkričio 26 dieną portalas „Delfi“ labai susirūpino „badaujančiais“ Rusijos pensininkais, visai pamiršęs badaujančius lietuvius, nors jie badauja visai greta, čia pat Vilniuje, Lietuvoje.


Studijoje apsilankė aktorius Žilvinas Tratas. Žmogus, kuris nepriklausomą savo poziciją, kovidinės isterijos bei valdžios manipuliacijų laikais, nepabijojęs reikšti viešai.Tomas Fittonas, Amerikos teisininkų konservatorių grupės „Judicial Watch“ prezidentas, pirmadienį paskelbė, kad B. Obamos valstybės departamentas dirbo kartu su  su G. Soroso operatyvininkais. T. Fittonas teigė, kad JAV valstybės departamentas išleido 9 milijonus mokesčių mokėtojų dolerių, kad finansuotų G. Soroso operacijas Albanijoje.


Kauno apygardos teismas patvirtino kaltinimus anksčiau neteistai 26-erių metų Kauno rajono gyventojai, sistemingai klastojusiai receptus. Moteris neteisėtai iš vaistinių įgijo labai didelį psichotr…


Выборы в парламент Словакии 29 февраля преподнесли немало сюрпризов. Их результаты оказались достаточно неожиданными: наибольшее количество голосов (25%) получила партия И.Матовича «Обычные люди и независимые личности». «Это своеобразное движение против существующей власти. Вся кампания Матовича была построена на антикоррупционной теме. Голосуя за его партию, словаки выступали против существующего режима, против действующей системы здравоохранения, образования», – отметила эксперт РИСИ Оксана Петровская.


Jeigu atjungsime internetą viename atskirame pastate, žmonės tikriausiai nusimins dėl nebeveikiančių socialinių tinklų. Bet jeigu porai dienų išjungsime iš tinklo visą planetą – pasekmės bus gerokai rimtesnės. Nė dienos be interneto 2012 metais grupė amerikiečių mokslininkų paprašė 2000 vyrų ir moterų įsivaizduoti, ką jie darys atjungus internetą.
5-6 dešimtmetyje, Briuselyje veikė zoologijos sodas, kuriame buvo laikomi žmonės tarsi laukiniai egzotiniai žvėrys...


Browno universitetas pateko į kritikos ugnį už savo paties tyrimo apie translytį jaunimą cenzūrą. Tyrimo autoriai priėjo išvados, kad socialiniai tinklai ir draugai gali paskatinti jaunimą lyties tapatybės keitimui. Pranešama, kad praėjus penkioms dienoms po straipsnio paskelbimo universiteto interneto svetainėje jis buvo pašalintas atsižvelgiant į bendruomenės skundus, kad tyrimas yra „transfobiškas”. Vis dėlto dekanė toliau tikina, kad universitetas siekia „akademinės laisvės“, o apie visus mokslinius darbus turėtų būti „energingai diskutuojama“.


Neliūdėkite mieli tautiečiai pensininkai, kad prieš Kalėdas jūsų tuščios kišenės, kad esate labiausiai nualinti visoje Europoje, pasidžiaukite už kitus, tai taip kilnu! Štai austrai, kurių vidutinė pensija -1000 eurų, gaus dar 100 eurų priedą. Bet ką reiškia šitas priedas su tais priedais ir ta alga, kurią gaus vertingiausias ES žmogus, (priedo, kaip kalba informuoti šaltiniai, turintis problemų su alkoholiu), Europos komisijos pirmininkas – Žanas Klodas Junkeris.


Apie Dalią Grybauskaitę ir kalbėti nėra ko: kas galėtų būti dialogas su chamu,, kuris keletą metų pylė ant Rusijos ir jos prezidento rinktinius įžeidinėjimus? Baltijos šalių susitikimas yra visiškas fiasko. Tai pralaimėjimas visame kame, įskaitant jo rezultatus, kuriuos dabar Baltijos šalių politikai pateikia kaip pergalę. Lietuva, Latvija ir Estija dabar ne uždirbinės iš savo baimių o mokės už jas rinkos kainą: už karinę gynybą ir "energetinės nepriklausomybę" Trampas nuo jų tris kailius nudirs.


Эксперт РИСИ Олег Неменский обращает внимание на стратегию «12 шагов к большей безопасности на Украине и в Евроатлантическом регионе», предложенную на Мюнхенской конференции. По мнению эксперта, стратегия способствует выполнению Минских соглашений. Киев выступил резко против этого плана, и это еще раз подчеркивает, что он не хочет мирного урегулирования на Донбассе, заключает Неменский.Būtent toks klausimas kyla skaitant naująją vaikų teisių apsaugos įstatymo redakciją. Pagal jos kūrėjus (tiksliau skandinavų copy-paste‘rius), priėmus įstatymą tėvai kaskart kreipdamiesi į savo atžalą du kartus pagalvos apie balso toną, tembrą, tempą. Akių vokų aukštį ir raukšlelių ant kaktos skaičių, kad, neduokdie, nepadarytų vaikui emocinės žalos.


Dabartinėje Vidurio Rusijoje vietiniai lietuviai pirmajame tūkstantmetyje gyveno turtingai, laisvų ūkininkų valsčiais laikėsi ilgai ir atkakliai, Volgos ir Okos tarpupyje iki XV amžiaus nepripažino su krikščionybe brukamos feodalinės vergovės. Atmintis apie litvinus, galinius, galius, galindus, galietius (Голѧдь), apie Lietuvą (Литва) Pamaskvėje buvo gyva dar ir XIX amžiuje. Daugelis iš metraščiuose aprašytų XIII amžiaus Litvos antpuolių buvo ne iš tolimo Pabaltijo, o vietinių lietuvių nepriklausomybės kovos.


„Du šimtmečiai juodo girtuokliavimo“ – taip, jei tikėsime dokumentais, galima pavadinti epochą nuo XVII iki XIX amžiaus pradžios. Tiesiog nuostabu, kad žmonės, kurie praktiškai metų metus neišsiblaivydavo, galėjo organizuoti armijas, kariauti kruvinus karus, kurti imperijas, užsiimti mokslais, rašyti knygas. Anglija – girtuokliavimo čempionė Lyderiais šioje sferoje tais laikais buvo laikomi anglai, tačiau tai jiems visiškai netrukdė valdyti savo didžiulę kolonijinę imperiją. XVII-XIX amžių periodas tapo ekonominės ir politinės britų galios epocha.


Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) inicijuoja neeilinę Seimo sesiją. Pasak sąjungos pirmininko Ramūno Karbauskio, situacija beprecedentė – valdantieji per ilgai ignoruoja ne tik ūkininkų…


Išaušo leftistinė ateitis. Nors naujieji dar neperėmė valdžios, karas prieš tautą jau prasideda. O prasideda nuo privalomos registracijos užėjus išgerti kavos. Mums pakiš lapą, kur, kaip jie tikisi, teisingai surašysime savo vardą pavardę, telefono numerį ir el. pašto adresą.Iškoduokime mums žiniasklaidos siunčiamas žinutes. Ką mums rodo žiniasklaida ir kas iš tikro slepiasi po šia informacija? Viską jie mums rodo, bet ne visi moka žiniasklaidos informaciją “iškoduoti”. Apie tai ir dar daugiau – vaizdo įraše.


Praeitą savaitę pirkau sumuštinį Burger King’e už 1,58 dolerio. Kasininkė paėmė mano 2 dolerius, o aš pasikarapščiau piniginėje, ištraukiau 8 centus ir padaviau jai. Pardavėja stovėjo su tais centais r...Государственное бюро расследований Украины открыло антикоррупционное дело о том, что бывшего генпрокурора В.Шокина сняли под давлением американского гражданина. «Сам Шокин, по заявлению которого дело было заведено, прямо обвиняет бывшего вице-президента США Дж.Байдена в давлении. В 2016 году Джо Байден действительно «давил» на украинское руководство, чтобы те сняли неудобного генпрокурора, а потом два года спустя ничтоже сумняшеся сам этим хвастался в прямом эфире», – рассказал эксперт РИСИ Сергей Михайлов.


Naujausi Vokietijos darbo rinkos ir profesinių tyrimų instituto (IAB) tyrimai parodė, kad už 1,2 milijono migrantų atvežimą į Vokietiją ir Austriją mafija uždirbo 3,8 milijardus eurų, vidutiniškai 7137 eurus už vieną žmogų. Buvo apklausti 4500 žmonės atvykę 2015-2016 metais. Daugiau negu pusė atbėgėlų nurodė, kad Graikijoje, Serbijoje ir kitose šalyse, pro kurias jie keliavo, jie nepasiliko, nes ten buvo „per daug blogos“ gyvenimo sąlygos.Vieną kartą užpuolė Lietuvą baisi nelaimė vardu Krizis. Susirinko Lietuvos ponai, kurie dar save vadina, pagal užmarių madą, „patriotiniu verslo elitu”. Ir pradėjo jie svarstyti, kaip nugalėti tą baisią nelaimę. Daug kalbėjo ponai, ginčijosi, kai kurie, jauni, išprusę, bandė užkalbėti Krizį sudėtingais neoliberalios ekonomikos užkalbėjimais.


Įstatymas numato pensijinį amžių moterims 60 metų, vyrams 65. Iki šiol veikęs įstatymas numatė 67 metų pensijinį amžių nepriklausomai nuo lyties. Šiandien, lapkričio 16 dieną, priimtas prezidento įstatymo projektas anuliuoja šį 2013 metų sausio 1 dienos įstatymą.Straipsnis parašytas daugiau apie komerciją, tačiau tie patys triukai puikiausiai naudojami politikoje, pavyzdžiui, per rinkimines kampanijas rinkėjams medžioti. „Tu nori visą likusį gyvenimą pardavinėti limonadą? Ar nori eiti su manimi ir pakeisti pasaulį?“ Šioje žymioje frazėje, kurios dėka Stivui Džobsui pavyko pervilioti Džoną Skali iš PepsiCo, panaudotos iškart kelios įtikinėjimo technikos.


JASV-NATO karo nusikaltėliai stumia Ukrainos patrankų mėsą į karą prieš Rusiją. Lietuvių fašistai irgi norėtų dalyvauti, bet baisu prisiminus, kaip "patriotai" kudašių nešė 1945 metais.Aptariau savivaldos rinkimų antrąjį turą. Jau kiek nusibodusį nuolatinį rinkimąsi iš mažesnės blogybės (arba visi prieš konservus) ir būtinybę naujos - proliaudiškos - politinės jėgos.


Nacionalsocializmas, kaip politinis judėjimas, bus pasiekęs savo tikslą, kai Reichas galutinai užsitikrins deramą vietą tarp kitų tautų. Nacionalsocializmas kaip Weltanschauung [pasaulėžiūra] bus atlikęs savo istorinę misiją tik tada, kai jis įsigalės tarp visų Vokietijos klasių ir taip suvienys tautą nauju charakteriu.


Susidomėjimas Rotšildų klanu eilinį kartą per 200 metų paaštrėjo ryšium su Prancūzijos prezidento rinkimais, po to kai niekam nežinomas Emanuelis Makronas tapo prezidentu. Veržlus Makrono šuolis į politikos Olimpą siejamas su faktu, kad prieš penkis metus šitas jaunuolis įžengė į valdžios koridorius tiesiai iš Rotšildams priklausančio Paryžiaus banko.


Reikia pažymėti, kad situacijoje, kai Europa nevykdo ardomosios veiklos, būtent Rusija turi daugiausia šansų sukurti labiausiai subalansuotą technologinį klasterį su minimaliomis problemomis ir minimaliais nuostoliais. Prie to prisidės tokie faktoriai.


Praeitą savaitę pirkau sumuštinį Burger King’e už 1,58 dolerio. Kasininkė paėmė mano 2 dolerius, o aš pasikarapščiau piniginėje, ištraukiau 8 centus ir padaviau jai. Pardavėja stovėjo su tais centais rankoje, spoksodama į kompiuterio ekraną. Pajutau jos diskomfortą ir pamėginau paaiškinti, kad dabar ji gali man duoti 50 centų grąžos. Pardavėja pasikvietė į pagalbą vadybininką.Apie traukinį "Vilnius–Ryga" ir bandymą Lietuvoje dislokuoti Voklietijos karius.


Izraelio portalas Cursorinfo rašo, kad išrinktojo JAV prezidento Donaldo Trampo žentas Džaredas Kušneris gali užimti pagrindinio patarėjo Baltuosiuose Rūmuose. Laikraščio The Wall Streeet Journal duomenimis, paskyrimas 35-mečio Donaldo Trampo dukters vyro vyriausiu arba specialiuoju patarėju stumia būsimi aparato vadovas Reince Priebus ir jo patarėjas Steve Bannon.


Pranešama, kad Sirijos kariuomenė sekmadienį išvadavo aštuonis Alepo miesto rajonus. Buvo evakuota 2,5 tūkstančiai gyventojų, tarp kurių 800 vaikų. 42 teroristai laisvanoriškai išėjo iš miesto ir sudėjo ginklus. Visiems sudėjusiems ginklus teroristams galioja amnestija.


Kandidatui į LR Prezidentus Eduardui Vaitkui teko kreiptis į Švedijos ambasadorių su prašymu sutramdyti įsisiautėjusį „Swedbank” banką, nes pasirodo, kad Lietuvos institucijos yra visiš…


Amerika – vienintelė tauta, kurią sukūrė įsitikinimų rinkinys, ir šie įsitikinimai, taip gražiai išdėstyti mūsų pamatiniuose dokumentuose, pradedant Konstitucija, yra labai įkvepiantys. Mes įsitikinę, kad Amerika – laisvų žmonių šalis, kurioje didžiausia vertybė yra žmogus ir niekas netrukdo siekti viso to, ką siekti leidžia mūsų talentai. Šitas Amerikos vaizdinys, šis savotiškas mūsų šalies „prekės ženklas“, brendas – nepaprastai galingas. Tačiau egzistuoja milžiniška praraja tarp įsišaknijusių įsitikinimų ir dabartinės amerikiečių realybės.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Pramogos Tiktoke

@ragelskis.ldiena

Mūsų bendruomenė Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....