60min

Straipsniai skaityti per paskutines...

Vilnius krito. Pedopartija laimėjo sostinę, bet pralošė Lietuvą. Kitaip būti ir negalėjo. Šis nuodėmių miestas knibždėte knibžda iš biudžeto mintančiais parazitais ir nuo jų stalo trupinius ryjančiais tarakonais. Jie visada balsuos už maitinančią ranką.Šaika metė visas pajėgas bei pasistatė kišeninį merą, tuščiomis, šaldytos menkės akimis ir galės toliau čiulpti 1,300,000,000 Vilniaus biudžetą.Arba Ukraina šiandien gins savo nepriklausomybę, arba mes turėsime įsivelti į šį konfliktą, pranešė Lenkijos ambasadorius Prancūzijoje Jan'as Emeryk'as Rościszewski's. „Nes iškils grėsmė pagrindinėms mūsų vertybėms, kurios buvo mūsų civilizacijos ir kultūros pagrindas. Todėl neturėsime kito pasirinkimo, kaip tik įsitraukti į konfliktą“, - informavo lenkas. Lenkijos ambasada Prancūzijoje patikslino J. E. Rościszewski'o mintis: „Per trisdešimt minučių trukusį pokalbį su redaktoriumi ambasadorius Rościszewski's teigė, kad sąjungininkai turi remti Ukrainą.


Padugne vadinamas žmogus, kurio dvasinė kultūra – pačiame dugne. Įprastas stereotipas, jog tai būdingiausia varguomenei. Varguomenė tapatinama su prastuomene. Šiek tiek tiesos čia yra, nes geresnė socialinė ir ekonominė padėtis suteikia sąlygas geresniam išsilavinimui, o šis – išsiauklėjimui. Visgi dvasinis turtas ar skurdas nėra tapatūs medžiaginiams. Paprastas žmogus iš liaudies gali turėti daugiau dvasinės kultūros, negu milijonierius, kuris mano, kad jam viskas leistina kaip tik todėl, kad jis užima geresnę padėtį ekonominėje srityje.


Aptariau savivaldybių rinkimų II turo rezultatus – kuo skiriasi nuo praėjusių rinkimų, pedopartijos krachas, susidorojimas su visuomenės iniciatyva, balsų klastojimo schemos ir t. t.Vilniaus mero rinkimus užtikrintai laimėjo pedofilijos šleifo nusipurčiusios Žmonių partijos atstovas Valdas Benkunskas.„Nuotaikos kaip pabaigus didelį maratoną, labai smagu, kad baigėsi su dideliu vilniečių pasitikėjimu, kuris, be jokios abejonės, yra didelis įsipareigojimas ir didelė atsakomybė. Tai yra santūrus džiaugsmas ir galvojimas apie būsimus darbus“, - pirmaisiais įspūdžiais su valstybiniu transliuotoju, laimėjus Vilniaus mero postą, dalijosi V. Benkunskas. Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenimis, Vilniuje suskaičiavus balsus visų apylinkių balsus, sostinės mero rinkimuose nugalėjo V.


https://www.youtube.com/watch?v=jFWzG2eT6SA Sulaukę atkurtos Lietuvos 33 gimtadienio įsitikinome, kad nepriklausomybės nelikę nė kvapo, o valstybę valdo žmonės, siekiantys jos galutinio sunaikinimo. Vienas iš baisiausių Lietuvos naikintojų tikslų - žudyti Lietuvos jaunimą su narkotikais ir taip sunaikinti lietuvių tautos ateitį. Praeitą savaitę Euronews transliavo reportažą iš Suomijos, apie tai, kaip su narkotikais žudomas Suomijos jaunimas.


Kinijos komunistų partija palaiko JAV "klimato kaitos" fašizmą


Pilietis Mindaugas Paulavičius paleido per internetus tariamai skandalingą ir tariamai faktą, kad prorusiškos propagandos portalas sputnik.lt tarp vertingų lankytinų nuorodų įtraukęs ir propatria.lt. Čia, suprask, Kremlius rekomenduoja, todėl tai įrodymas, kad ir propatria esanti prorusiška.


HOW TO HIRE A CONTRACT KILLER: We specialize in providing criminal services worldwide, our specialization is contract killings and the arms TRADE. We leave beacons about ourselves on the Internet, so that any interested person can find us from anywhere and hire a killer deep web. We perform our work worldwide in any civilized country, we act on the Territory of the any country all over the world. This is a kind of criminal tourism for us.Šiam pamąstymui mane įkvėpė Prof. Povilo Gylio straipsnis „Amputuota Landsbergio biografija.“ Autorius į dienos šviesą dar kartą išvilko 30 metų Lietuvą naikinusio „Dėdulės“ biografijos dalį, kuri, jo žodžiais, buvo „amputuota“. Prof.


„FAINA KUKLIANSKI TURI ATSISTATYDINTI. Faina Kuklianski savo keistais pareiškimais ir neetišku politiniu spaudimu provokuoja tautinę neapykantą Lietuvoje. Po savo viešo pareiškimo "aš jums pasakysiu labai atvirai: žydai nekenčia lietuvių daugiau, negu lietuviai žydų", ji turėjo iš karto atsistatydinti iš žydų bendruomenės vadovės pareigų.


Ukrainos prezidentas Petro Porošenko pasirašė įstatymą, sekant kuriuo Ukrainos vyriausybė įgavo teisę nevykdyti skolinių mokėjimų privatiems kreditoriams, praneša „Ukrainskaja pravda (Ukrainos tiesa)“. Šis dokumentas, ukrainiečių valdžios nuomone, leis Kijevui „išvengti negatyvių pasekmių potencialių įsipareigojimų nevykdymo atvejais“, – pažymima straipsnyje.Sekant šiuo įstatymu, vyriausybė gavo teisę priimti sprendimus dėl laikino kai kurių mokėjimų vykdymo sustabdymo „visais arba kai kurių atiKlausas Švabas ir Ketvirtasis reichas


Na ką, pajuokavau ir užteks apie Vilniaus tašką G. Dabar rimtai - normaliems žmonėms prieš rinkimus reikia pareikšti savo nuomonę konkrečiai ir nedviprasmiškai. Ne kaip nors "balsuokit prieš abu, nes jie abu blogiečiai", kaip netikėtai (o iš tikrųjų labai tikėtai) pareiškia buvę bendražygiai, labai kieti "politologai".
Vasario 25 d. buvo pranešta, kad po vakcinavimo mirė 16 Šveicarų. Jų amžius buvo vidutiniškai 86 metai. Dauguma jų anksčiau turėjo širdies-kraujagyslių arba plaučių-kvėpavimo takų susirgimus.

„Labiausiai korumpuotas žmogus pasaulio politikoje, Džordžas Sorošas, moka daugeliui politikų, jų skaičiuje tiems, kurie dabar nori šantažuoti Vengriją ir Lenkiją“, - pasakė Orbanas ir nurodė, kad „nėra nieko neįprato tame, kad galima be sąžinės platinti melą apie Vengriją, bet Sorošo pareiškimas apie tai, kad kai kuriose Vengrijos kaimo gyvenvietėse nėra slapto balsavimo, „išeina iš visų rėmų“.


Dabar pabandykite jūs pasiskolinti bemaž 140 000 eurų ir „susibankrotinti“. Vargu, ar pavyks…
Apie tai pareiškė Ukrainos Valstybinės pasienio tarnybos vadovas Viktoras Nazarenko gegužės 28 d. kalbėdamas Ukrainos 5 televizijos kanalo eteryje. „Iki šios dienos nei vienas humanitarinis konvojus teisėtai nekirto Ukrainos valstybinės sienos“, - pažymėjo jis. V. Nazarenko paaiškino, kad rusiški kroviniai negali teisėtai patekti į šalį todėl, kad Ukraina savo sienos nekontroliuoja. Be to, pasak jo, „humanitarinė vilkstinė“ turi būti juridiškai įforminta."Komsomolskaja pravda" rašo, kad "baltarusiai taip pat nenori pas save laikyti minią arabų - tai pavojinga". Žemiau pateikiu Vladimir Vorsobin straipsnio vertimą. Minske vyksta kažkas siurrealistinio. Įsivaizduokite ramų, sovietinio stiliaus miestą su plačiais prospektais, kuriame gyvena (taip jau atsitiko) rusai ir baltarusiai. Dabar jis pilnas arabų. Jie aplink jus. Jie vaikšto alėjomis su ryšuliais ir lagaminais. Nuo kuprinių kabo guminiai batai, dabar madinga pasienio šturmo avalynė. Keliaudami jie gieda maldas, žiūrėdami į savo išmaniuosius telefonus (matyt, tai ir yra musulmonų internetas).


Vakar dienraštis „Respublika“ paskelbė Olavos Strikulienės straipsnį „Neskiepytas lietuvis „Lidl" baisesnis už neskiepytą vokietį“, kuriame rašoma, kad Vokietijos mažmeninės prekybos tinklas „Lidl" „...sugalvojo įleisti klientus tik su Galimybių pasais. Kai tuo metu tas pats „Lidl" Vokietijoje jokių įrodymų, kad esi nuo COVID-19 infekcijos paskiepytas, nereikalauja. Pakanka, jog pirkėjai šio tinklo parduotuvėse dėvi kaukes.“ https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/neskiepytas_lietuvis_lidl_baisesnis_uz_neskiepyta_vokieti/ Straipsnyje cituojama teisininkė R.Rita Miliūtė - kruvinoji VSD marčia, turtingiausių Lietuvos žmonių ir verslo grupių advokatė, moteris pagal kurios dūdelę šoka VSD, STT, moteris su kuria per lovą karjerą padarė Jakilaitis, kruvinoji mirties našlė, žmogus iki šiol galintis pakreipti ištisus politinius procesus norima linkme. Rita Miliutė, žemaitė. Kretingiškė, buvusi pionierių vadovė. Komjaunuolė. Dar būdamas jauna žurnalistė sugebėjo apsukti galvą tuometiniam Valstybės saugumo departamento generaliniam direktoriui Arvydui Pociui.


Kauno krištolinis tauras kaip stovėjo, taip ir stovės. Nes KAUNAS yra KAUNAS.
Šiandien Audrius Bačiulis švenčia 70 metį, ir stebina visus, net tik idealia fizine forma,bet ir sugebėjimu išlenkti vienu ypu, net tris bokalus alaus. Nežinia,kaip reikėtų vertinti šį sovietmečio laikų pleibojų, suviliojusį ir pačią Vaivą Mainelytę.


He is a homosexual with pedophile orientation.This week a case of massive proportions has hit Norway´s judicial, political and CPS system full-fledge: Dr. Jo Erik Brøyn has practised as Child Psychiatrist for 20 years with special roles as «expert» for Norway´s infamous Barnevernet.


prisiminimais) sakoma: „Sausio 13 kovos ir laisvės naktį, gynėjai eidami į mirtį už Lietuvos laisvę, prieš okupanto tankus, krūtinių žibuoklių parodijomis nesipuošė. Per 30 laisvės metų, jau pamiršote?“ Seimas, tuo tarpu, svarsto tualetų „problemą“ ir kovoja su baisia „pandemija“, diegia vakcinas, neišbandytas su laboratoriniais gyvūnais, testuotas vos kelis mėnesius, bet ne kelis metus, kaip įprasta.


Štai keletas įdomių faktų apie talentingą tarybinį poetą, kompozitorių, aktoriųKaip galutinai sukiršinti tautą? Pradėti ją “gelbėti”, o jei tas “gelbėjimas” nepasiseka, pareikalauti, kad tauta pati nuspręstų, kokiu būdu ją vis tik reiktų gelbėti.


Vašingtonas Rusijos kariuomenės perkėlimą Rusijos Federacijos teritorijoje ir laikiną kai kurių Rusijos teritorinių vandenų sričių uždarymą užsienio karo laivams laiko neišprovokuota eskalacija. Tačiau tuo pat metu JAV oro pajėgų naikintuvai Baltijos šalyse agresyviai praktikuoja oro smūgius "priekinėje linijoje" - 150 kilometrų nuo Sankt Peterburgo ir 6000 kilometrų nuo Amerikos Atlanto vandenyno pakrantės.Jau esame kalbėję, kad autoritariniai režimai visuomet mina tas pačiais keliais. Tuo pačiu ir jų propaganda visuomet ankščiau ar vėliau prieina prie visikų melagienų kūrimo. Štai prieš porą dienų LTR portale pasirodė straipsnis „Homofobiniai išpuoliai sukrėtė Latviją...“ ir t.t.


Internetinės televizijos „Kitaip TV“ vedėjas Arnas Klivečka, griežtai įvertino Lietuvos piliečių vykdomą sumanymą apsilankyti Baltarusijoje ir pasikalbėti tiek su vietos politikais, tiek su visuome…Vilniuje Druskininkų sanatorijos "Belorus", kuriai taikomos ES sankcijos, darbuotojai surengė protesto akciją, praneša Sputnik Lietuva korespondentas. "Belorus" sanatorijos darbuotojų protesto akcija Vilniuje Keliasdešimt automobilių kolona pravažiavo centrinėmis sostinės gatvėmis. Judėjimą lydėjo policija. Dalyviai bandė atkreipti dėmesį į sanatorijos darbuotojų teisių pažeidimą. Ant automobilių buvo pakabinti plakatai su  raginimais valdžiai.


VILNIUS, balandžio 26 — Sputnik. Lietuvos saugumo tarnybų atstovai teismui nepateikė dokumentų, patvirtinančių dainininko Filipo Kirkorovo draudimo atvykti būtinybę. Po posėdžio Vilniuje menininko interesams atstovaujantis advokatas Aleksandras Dobrovinskis apie tai pasakojo TASS. "Mūsų žingsnis pasirodė teisingas — saugumo tarnybos atstovai teisme parodė, kad neturi duomenų, kurie įrodytų Filipo Kirkorovo buvimo Lietuvoje pavojų.


Kitas žingsnis — Tarptautinio baudžiamojo teismo Hagoje verdiktas, kuris gresia Lietuvai dideliais nemalonumais ar net baudžiamuoju persekiojimu asmenų, dalyvavusiu įsteigiant kalėjimą. Pasekmes visam Lietuvos valstybingumui galima tik numanyti. Bėda užklupo netikėtai. Kol JAV valdžioje buvo geriausi Lietuvos draugai — demokratai, vadovaujami Barako Obamos, buvo ramu, kad savi neišduos. Net visus Europos Žmogaus Teisių Teismo (EŽTT), kuris vykdė tyrimą dėl slaptų CŽV kalėjimų Europoje, raginimus pasiaiškinti Vilnius atmesdavo šalin kaip įkyrią musę. Atseit, apie viską klauskite Vašingtono.


Politinis strateginis lygmuoUkrainai reikia skubios NATO pagalbos, pareiškė NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas. „Praėjus beveik metams po invazijos, Putinas nesiruošia taikai, o pradeda naujus puolimus“, – pridūrė Stoltenbergas, pabrėždamas, jog svarbu paremti Kijevą viskuo, ko reikia mūšio lauke.


| 1970-01-01 | Lietuva | |- Vilniaus viešojo transporto profsąjunga vis tik streikuos; - Bankrutuoja Kaune esanti siūvykla – atleidžia 41 darbuotoją; - Maždaug 75 proc. gyvenamųjų pastatų Lietuvoje, įskaitant daugiabučius bei individualius namus, yra statyti iki 1993 m;


Kartu su Galina Šimanovič pradedame narplioti neįtikėtina "Lietuvos respublikos" teisėtumo klausimą. Pradėsime nuo pačio pirmo mums, kaip "Lietuvos respublikos" piliečiams išduoto dokumento–sandorio su valstybe — paso ir jame esančių mūsų duomenų
Užkalnis ją išbirbintų į galvą. Jeigu turėtų su kuo. Ir dar – tikrai nugraužtų, apčiulptų, nučiaumotų jos legendinius silikoninius papus. Žinoma, jei tik prasibrautų pro 44 000 debilavotų ir šiaip smalsių tautiečių, sekančių Facebooke kiekvieną Oksanos Pikul „nuosavo verslo“ konvulsiją. Ne paslaptis, kad Užkalnio aka Podgorno internetinis versliukas, paremtas klasikine patyčų ir juoda jo gimto slaviško bei britishko jumoro makaliene, balansuoja ant žlugimo ribos. Tokie vegetuojantys šūdtinkliai1924 – 1934 m. pagal nacionalines pajamas vienam gyventojui Lietuva vilkosi visiškame gale. Lietuvoje vienam gyventojui tarpukaryje teko 207 doleriai nacionalinių pajamų, kai tuo tarpu JAV – 1397 doleriai, D.Britanijoje – 1069 doleriai, Švedijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje – 620 – 850 doleriai, Suomijoje, Vengrijoje, Lenkijoje – 338-380 dolerių, Bulgarijoje – 259 doleriai, Rumunijoje – 243 doleriai, Latvijoje – 345 doleriai ir Estijoje -341 doleriai.


Pažymėtina, kad pačioje Lietuvoje tokie planai kelia rimtą visuomenės ir aplinkosaugininkų baimę, sklinda kalbos, kad kapinyne bus saugomos ne tik Ignalinos AE (IAE) eksploatavimo nutraukimo metu susidariusios atliekos, bet ir kitų ES šalių radioaktyviosios atliekos.55 metų Augusta Turiaco paniro į komą ir mirė praėjus 19 dienų po injekcijos. Mirusios italės šeima pranešė: ,,Sky News”, kad kad jie imasi teisinių veiksmų, norėdami nustatyti, ar dėl to kalta vakcina. 55 m. Augusta kovo 11 d. Sicilijoje gavo COVID skiepą ir po vakcinacijos per kelias dienas jos būklė pablogėjo.  Muzikos mokytoja išreiškė džiaugsmą gavus Covidą19 skiepo dozę „Facebook“ įraše, rašydama „fatto“ - itališką žodį „padaryta“.


Europos žmogaus teisių teismas ( EŽTT) nutarė, kad privalomi skiepais yra teisėti ir šis teismo nutarimas gali turėti didelį poveikį skiepijant nuo COVID-19.
Vakar viso pasaulio televizijos kanalai mus gąsdino baisia COVID-19 „pandemija“ Indijoje. Tačiau, išjungus televizorių ir įjungus smegenis, kaip vaizduojama 1-je karikatūroje, šiuos įvykius mes pamatome visai kitoje šviesoje.


Kaip pasigaminti molotovo kokteilį - Nenumaldomai artėjant antrai bangai ir X valandai


Seimo narys, šešėlinės LVŽS Vyriausybės krašto apsaugos ministras Dainius Gaižauskas sako, kad prieš Lietuvos privatų verslą sėkmingai vykdomos kibernetinės atakos, kurių metu vagiami piliečių asme…


Tęsiasi Nato, Europos sąjungos ir jungtinių Amerikos valstijų karas prieš Rusiją, Ukrainos teritorijoje.Kol vyksta diskusijos socialiniuose tinkluose, globalistai siaurina žmonių teises ir galimybes.Jūsų pinigai nebe jūsų, tikina jie, nes jie geriau žino kur kada ir už kiek galėsite pirkti. Lietuvoje ,po informacinio karo priedanga , vyksta dar siaubingesnis procesas, mums bandoma apriboti teisė į gėlą vandenį.


Amerikoniškų ketinimų įrodymui pakanka paprastos logikos. Europa turi technologines galimybes ir gamybinį potencialą tam, kad galėtų patenkinti visus JevroSojūzo ir USA poreikius, o USA savo ruožtu taip pat turi technologijos ir gamybos potencialą, kad galėtų tiek USA , tiek Europos rinkas aprūpinti savo prekėmis. Vadinasi vienam iš jų reikės pasitraukti. Arba jeigu tiksliau - tapti maistu kitam.
Balandžio 12 d. statistikos portalo worldometers.info duomenimis, su pasauline koronaviruso pandemija 24 val. per parą kovojančioje Lietuvoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 369 žmonės. Mažai kovojančioje Švedijoje vienam milijonui gyventojų mirusių nuo Covid-19 tenka:1 tūkstantis 342 žmonės.Prezidentas Gitanas Nausėda, paklaustas ar ruošiasi vakcinuotis, visai Lietuvai paskelbė, kad būtinai vakcinuosis „atėjus jo eilei“. Man 69 metai, priklausau „rizikos grupei“, tačiau suprantu, kad valstybės vadovas turi būti paskiepytas pats pirmasis. Be eilinio pensininko, jei jis staiga nuo koronaviruso mirtų, valstybė neprapuls. Visai kas kita pirmasis asmuo. Suprantu, kad yra labai didelė problema prezidentui surasti „be eilės“ vakciną, todėl prašau sveikatos ministro man skirtą vakciną peradresuoti prezidentui Gitanui Nausėdai.„Didysis šeimos gynimo maršas 2021“ įvyks gegužės 15 d. visoje Lietuvoje vienu metu. „Vieningai paliudysime didžiosios daugumos Lietuvos piliečių ryžtą apginti Lietuvos šeimų teises bei Lietuvos Respublikos Konstitucijoje nustatytą teisinę ir visuomeninę tvarką“, - skelbia renginio organizatoriai. Informuojama, kad „Lietuva niekada neleis kraštutinėms mažumoms primesti visai visuomenei nepriimtino gyvenimo būdo, paniekinti Tautos tradicijų ir vertybių ir atsisakyti pagarba žmogaus orumui pagrįstos krikščioniškos civilizacijos moralės“. Ekspertai.Visų pirma, reiktų nustoti skirstyti renginio palaikytojus į saviškius ir ne saviškius, nes, pamatysite, neužilgo visi drauge tapsime vatnikais ir tautos priešais (tai tiesiog neišvengiama).…Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos atstovas turintis keistą potraukį vaikaims,Robertas Šarknickas siūlo plėsti atvejus, kai vaiką galima leisti įsivaikinti be tėvų sutikimo.


Kreipiuosi į kiekvieną – paragink savo tėvus ir senelius skiepytis. Jei reikia padrąsinimo – padrąsink. Jei reikia pagalbos – palydėk.


„Tolerancija“ - tai siono-liberalų sugalvojimas, skirtas europiečių kvailinimui ir ištirpdymui tautų ir rasių „lydymo katile“. Biologine ir medicinos prasme, kaip visi žinome, tolerancija reiškia imuninės sistemos nesugebėjimą priešintis užkratui ir mirtį. Kai kurios Europos valstybės jau tiek apnuodytos liberalizmo nuodais, kad yra priešmirtinės agonijos būklėje. Viena iš tokių valstybių – Prancūzija.Pandemija jau daugiau kaip prieš metus  įsiskverbė į mūsų kasdienybę,  ardo planus, sėkmę keičia neviltimi, izoliuoja artimus žmonės ir kvatoja, matydama medikų pastangas ją suvaldyti. Covid-19 neš…


„Baltijos šalims šiuo metu yra itin svarbu stiprinti savo visuomenės psichologinį atsparumą ir skatinti norą dalyvauti krašto gynyboje“, – teigė krašto apsaugos ministras Arvydas Anušauskas, duodam…


Ekspertai.eu redakcija sulaukia skaitytojų ir žiūrovų laiškų, kuriuose klausiama, kokia redakcijos nuomonė, dėl „Didžiojo Šeimos Gynimo Maršo 2021“, kuris planuojamas surengti gegužės viduryje visoje Lietuvoje su kulminacija Vilniuje Vingio parke.


Iki metų pabaigos "Brent" barelis gali pridėti dar bent dešimt procentų. Jei pandemijos įkarštyje prekybininkai jaudinosi dėl perpildytų sandėliavimo patalpų, tai dabar padėtis yra visiškai kitokia. Kaip klostosi įvykiai angliavandenilių rinkoje — skaitykite RIA Novosti autorės Natalijos Dembinskajos medžiagoje. Prieškrizinis lygis2020 metais naftos pramonė išgyveno keletą nuosmukio bangų.


2018 m. prieš pat šv. Kalėdas, gruodžio 19 d. Generalinėje prokuratūroje buvo surengta spaudos konferencija, kurioje dalyvavo Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Valstybės saugumo departamento direktorius Darius Jauniškis ir Lietuvos policijos generalinis komisaras Linas Pernavas. Susirinkę valstybės vyrai informavo, kad sučiupo daug prieš Lietuvą veikusių šnipų, kurių tarpe buvo ir politikas bei visuomenės veikėjas Algirdas Paleckis.Buvo informuojama, kad daromas kratos, apklausiami asmenys, renkami duomenys siekiant užbaigti šią bylą kuo greičiau.

Tik 14,99 euro!

ALGIRDAS PALECKIS
"Antrankiai minčiai" • Antras papildytas leidimas

Palaikyk mus Feisbuke

....


....
Paveiksliukai


Video

Orai

Draugai

Laisva informacija - laisvas žmogus!

Švieskis


....